Sao Chai Delivery Konusu ve Oyuncuları – Teslimatçı Kız

Haftanın ilk gününden herkese merhaba! Bugün sizlerle yine bir Tayland Dizisini yorumlayacağız. Malum romantik komedi de Kore ‘den yeterli verimi alamayınca yönümüzü Çin ve Tayland dizilerine çevirmiş durumdayız. Buralarda çıkan yeni dizileri de özellikle ayıklayıp, sizlerle paylaşıyorum. Bu kez sizlerle paylaşacağım dizi; Sao Chai Delivery Tayland Dizisi . Fakat dizimiz aynı zamanda  Delivery Girl , Love on Delivery isimleri ile de biliniyor.

Dizi kimi sayfalarda Delivery Girl Tayland Dizisi olarak adlandırılsada dizinin yayınlanan posterlerinde öne çıkan isim Love on Delivery Tayland dizisi . Fakat yazımda ilk paylaşılan dizi ismi olan Sao Chai Delivery ‘i kullanacağım. Hadi lafı hiç uzatmadan yazıya geçelim;

Jazetel’de Yer Alan Tüm Asya Dizileri için Buraya Tıklayın.

Sao Chai Delivery Konusu

love on delivery

 • Dram: Teslimatçı Kız
 • Ülke: Tayland
 • Yönetmen: Vee Veraparb Suparbpaiboon
 • Tür: Komedi , Romantik
 • Bölüm Sayısı: 15
 • Yayın Tarihi: 3 Temmuz 2023 – 21 Temmuz 2023
 • Yayın Günleri: Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
 • Orijinal Kanal: Kanal 7

KONUSU : Kulthida, yarı Amerikalı yarı Taylandlı oldukça zeki yüksek IQ’lu genç bir kadındır. Fakat günün birinde annesine verdiği sözden dolayı, yerine getirmesi gereken görevler vardır. Öyle ki Kulthida, hayatını yerle bir edecek olan Rawit’in ve oğlunun hizmetçisi olmak için 6 aylığına Tayland’a gelmek durumunda kalır. Ancak Kulthida bu görevi başarıyla tamamlayamazsa, her zaman hayali olan Made to Your Home şirketinin yöneticisi olamayacaktır. Bunun dışında Kulthida’nın görevi sadece baba ve oğulla ilgilenmek değil, aynı zamanda ailenin bölünmesine ve para, mülk için kıyasıya rekabet etmesine neden olan Phiphatphong ailesinin mal varlığına da bakmaktır.

Sizce Kulthida bu görevi başarı ile tamamlayacak mı? 

Evet dizi konusu bu şekildeydi. Bir Romantik Komedi türünde olan dizi bu konuyu nasıl aşka ve komediye bağlayacak. Hep beraber göreceğiz.

Jazetel’de Yer Alan Tüm Asya Dizileri için Buraya Tıklayın.

Oyuncular

Sao Chai Delivery

Dizinin oyuncu kadrosundan bahsetmek istiyorum.

 • Mek Juti Jumroenketpratipe – Rawit
 • Praew Chermawee Suwanpanuchoke – Kulthida
 • Tong Samitpong Sakulpongchai – Thiwat
 • Benz Chanoknun Seanpin – Khanittha
 • Tos Rawidcha Panjawit – Thirat
 • Ice Nathasa Vesprasit – Chayanin
 • Lita Phatlita Jiraphithakchai – Nicharat
 • Kwantuch Na Takuathung – Rueangyos
 • Sui Pornnapa Thepthinnakorn – Chuliphon
 • Rung Rattatammanoon Srirerk – Akkharadech
 • Preaw Anusara Wantongtak – Jongdee

Dizinin oyuncu kadrosu oldukça kalabalık. Bu nedenle tek tek isimler üzerinde durmak yerine rol ve oyuncu isimlerine yer verdim yazımda.

Jazetel’de Yer Alan Tüm Asya Dizileri için Buraya Tıklayın.

Sao Chai Delivery Yorumu

Delivery Girl konusu

Yazımın başında da söylediğim gibi uzun zamandır Kore dizileri romantik komedi açlığımızı yeterince dindiremiyor. Eski Romantik Komedi Kore dizilerinden eser kalmamışken Tayland ve Çin bizler için güzel alternatifler sunuyor.

Çin Dizileri yoğun olarak sözleşmeli evlilik üzerinde dururken, Tayland Dizileri daha çok eski Kore dizileri tadında. Klişeleri olsun, entrikaları olsun tam anlamıyla biz Kore Dizi severlere göre! Bu nedenle diyeceğim o ki bir romantik komedi dizi arayışındaysanız eğer, bu diziye şans vermenizi tavsiye edeceğim.

Dizi 15 bölümden oluşan mini bir dizi. Bu nedenle gereksiz entrikalarla uzayacak bir Tayland Dizisi değil. Romantik komedi tema dışına çıkmayacak, bu çizgide devam edecek ve sizleri memnun edecek bir dizi. Delivery Girl ‘e şans verirseniz eğer, mutlaka yazıma yorum bırakın. Sizlerle dizi hakkında konuşmak isterim.

Jazetel’de Yer Alan Tüm Asya Dizileri için Buraya Tıklayın.

Sao Chai Delivery Dizi İncelemesi

Sao Chai Delivery konusu

Yukarıda kısaca dizi yorumumdan bahsettim ekstra olarak oyuncular ve senaryodan da bahsetmem gerekirse; Çok fazla bir beklentiye girmeden dizi ele alınırsa eğer, gayet iyi bir yapım. Fakat yüksek beklenti ile diziyi seyrederseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Dediğim gibi çok fazla beklentiye girmeden diziye başlamanızı tavsiye ederim. Bu şekilde başlarsanız diziyi seveceğinize eminim. Çok tatlı çerezlik bir romantik komedi dizisi .

Sao Chai Delivery 2.Sezon Olacak Mı ?

Sao Chai Delivery thai drama

Hayır dizi yalnızca 1 sezondan oluşmakta.

Jazetel’de Yer Alan Tüm Asya Dizileri için Buraya Tıklayın.

Sao Chai Delivery Kaç Bölüm ?

love on delivery thai drama

Dizi 15 bölümden oluşmakta.

Sao Chai Delivery Yönetmen ve Senaristi Kim ?

Delivery Girl konusu

Dizi Yönetmeni ; Vee Veraparb Suparbpaiboon

Daha önce yönetmenliğini yaptığı diziler;

 • Nang Sao Som Lon
 • Rak Tem Ban

Yönetmen daha önce oyunculuk yapmış bir isim. Oyunculuğa ara verince yönetmenlik koltuğuna oturduğundan çok fazla yapımı bulunmamakta.

Jazetel’de Yer Alan Tüm Asya Dizileri için Buraya Tıklayın.

Sao Chai Delivery İzle

Dizi bir netflix dizisi değil. Bu nedenle netflixden izlemeniz mümkün değil. Asya dizilerini çeviren herhangi bir siteden Türkçe altyazılı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Jazetel’de Yer Alan Tüm Asya Dizileri için Buraya Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir