Isn’t It Romantic Konusu ve Film Yorumu : Romantik Filmler

Eveeeet ‘ Isn’t It Romantic film konusu ve yorumu ‘ başlığı ile bloğumun ilk film yorumunu yapmak için karşınızdayııım! Hayır, karşınızda değil elinizde ki cep telefonunda yahut masanızın üzerinde ki o bilgisayardayım.

İlk film yorumum olacağından dolayı lafı çok fazla uzatıp sizi sıkmadan önce ‘Isn’t It Romantic film konusu yorumu m ‘ başlığı altında ilk önce filmin konusundan bahsetmek istiyorum.

Isn’t It Romantic Konusu

ısnt it romantic

New York’ta yaşayan mimar Natalie çocukluğundan beri romantik komedi tutkunudur ancak bir gün annesinin ‘Bizim gibi kadınlar bunları yaşayamazlar’ demesi üzerine bu filmlere olan sevgisi azalmıştır.  Yıllar geçtikçe ise bu filmlerin gerçekliğine olan inancı kırılarak, romantik filmleri anlamsız bulmaya başlamıştır.

Ancak ne var ki bir gün tren istasyonunda bir soyguna uğrar ve uyandığında kendisini bir romantik komedi filminin baş karakteri olarak bulur.

Isnt It Romantic Yorumu

Yorumuma başlamadan önce şunu söylememde fayda varmış gibi hissettim; BEN BİR ROMANTİK KOMEDİ TUTKUNUYUM! Evet, gerçekten de bir romantik komedi tutkunuyum, hal böyle olunca da bu filmi es geçmemem gerektiğini düşünerek izlemeye başladım.

Film romantik komedi ‘lerde yer alan bütün klişeleri çok güzel şekilde işleyip, gözümüze gözümüze soktu ki asıl amacı da buydu zaten. Filmin bir diğer amacı ise aşkı romantik komedilerde değil, içinde bulunduğumuz yaşamda aramamız gerektiğiydi ki bu mesajı da çok naif bir biçimde alttan alttan verdiler. Bu güzeldi.

Çerezlik bir film, moral yükseltmek ve hayatın gerçeklerinden uzaklaşmak için izlenilebilir. Filmde yer alan yakışıklı, karizmatik beyler filmi daha bi keyifli kıldılar. Dizi-Film kıtlığında çokta zamanımız varmış gibi, zaman öldürmek için izlenecek türden bir filmdi.

JZTP ( Jaze Zevk ve Tespit Puanı) ; 10/3,5

Filmi izlediyseniz eğer, yayını boş geçmeyin yorumlarınızı merak ediyorum. Film bende çok çok büyük bir etki oluşturmadığı için yazım kısa sürdü ancak illa ki beğenenlerini vardır. Yorumlarınızı merak ediyorum Umarım sizler için yararı bir yayın olmuştur, okuduğunuz için teşekkür ederim. Ayrıca izlememi, yorumlamamı istediğiniz filmler varsa yorum kısmına bırakırsanız sevinirim.

Diğer Film yorumlarımı görmek için TıkTık.

Sağlıcakla Kalın!

-Jaze

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

3 thoughts on “Isn’t It Romantic Konusu ve Film Yorumu : Romantik Filmler

 • 12/10/2020 tarihinde, saat 17:13
  Permalink

  Hani bir film izliyim ama hiç yormasın diye aradığımız filmler var ya tam olarak öyleydi. Vadettiği konunun aşağısında bulmadım. Güldüğüm yerler de vardı. Diğer film yorumlarını bekliyorum:))

 • 12/10/2020 tarihinde, saat 17:44
  Permalink

  Evet tam olarak dediğin gibi, çerezlik bir filmdi
  En kısa zamanda yeni film yorumlarım sayfayı dolduracak, teşekkür ederiim:))

 • 26/10/2020 tarihinde, saat 16:11
  Permalink

  olsa da olur olmasa da tam bir romantik komedi. izledikten sonra birsüre içinden çıkamadıgınız filmlerden degil de daha çok film esnasında bile içine biraz zor girilen türden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir