Let Me Be Your Knight Konusu ve Oyuncular

Günü kapamadan sizlere tatlı mı tatlı bir diziyi tanıtmak istedim. Dizimizin adı Let Me Be Your Knight . Ancak dizi I Will Be Your Night , I’ll Be Your Night , Idol’s Doctor , Idol Doctor , Neoui Bami Dweeojoolge , Neoui Bami Doeeojulge , Aidol Joochiui , 아이돌 주치의 , I’ll Become Your Night isimleri ile de biliniyor. Romandik komedi ve aynı zamanda müzikal olan dizi, 12 bölümden oluşan mini bir dizi. Gelin genel bilgilerine hep birlikte göz atalım;

Let Me Be Your Knight Konusu

Günü kapLet Me Be Your Knight kore dizisiamadan sizlere tatlı mı tatlı bir diziyi tanıtmak istedim. Dizimizin adı Let Me Be Your Knight . Ancak dizi I Will Be Your Night , I'll Be Your Night , Idol's Doctor , Idol Doctor , Neoui Bami Dweeojoolge , Neoui Bami Doeeojulge , Aidol Joochiui , 아이돌 주치의 , I’ll Become Your Night isimleri ile de biliniyor. Romandik komedi ve aynı zamanda müzikal olan dizi, 12 bölümden oluşan mini bir dizi. Gelin genel bilgilerine hep birlikte göz atalım; Let Me Be Your Knight Konusu Dram: Bırakın Şövalyeniz olayım Ülke: Güney Kore Tür: Müzik , Komedi , Romantik , Dram Bölüm Sayısı: 12 Yayın Tarihi: 7 Kasım 2021 - 23 Ocak 2022 Yayın Günü: Pazar Orijinal Kanal: iQiyi , SBS Bölüm Süreleri:1 saat 10 dk. İçerik derecelendirme: 15+ - 15 yaş ve üstü gençler DİZİ KONUSU : Dizi, uyurgezerlikten muzdarip dünyanın en büyük idollerinden biri ile onu gizlice tedavi eden doktor arasındaki aşk ve iyileşme hikayesini anlatacak. Yoon Tae In, dünyanın her yerinde sevilen dokunulmaz bir idol yıldız ve evrenin merkezi olduğuna inanan bir müzik dehasıdır. Romantik Komedi Kore Dizi Önerilerimin Tamamına Ulaşmak için Buraya Tıklayın. Oyuncular Lee Jun Young - Yoon Tae In Jung In Sun - In Yoon Joo JR - Lee Shin Yoon Ji Sung - Kim Yoo Chan Kim Dong Hyun - Woo Ga On Jang Dong Joo - Seo Woo Yeon Let Me Be Your Knight Dizi hakkında genel olarak vereceğim bilgiler bu şekildeydi. Ancak benim gibi her dizinin senarist ve yönetmenini merak edenler için ayrı bir parantez açmak istedim. Dizi yönetmeni Ahn Ji Sook 'un yönetmenlik koltuğuna oturduğu tek bir yapım bulunuyor. Bu da oldukça ünlü bir dizi olan Kill It . Dizi Senaristleri; Shin Seo Ha , Hae Yeon , Seo Jung Eun , Seo Jung Eun 'un ise daha önce kaleme aldıkları bir eser bulunmuyor. Bu dizi onlar için de ilk olacak. Let Me Be Your Knight Yorumu Dizi hakkında sizlere verebileceğim bilgiler bu şekildeydi. Ancak kafanıza takılan farklı bir soru varsa eğer, mutlaka yorum kısmında belirtin. Sonuç olarak bir dizi bilgilendirmesinin daha sonuna geldik hoşçakalın! Romantik Komedi Kore Dizi Önerilerimin Tamamına Ulaşmak için Buraya Tıklayın.

 • Dram: Bırakın Şövalyeniz olayım
 • Ülke: Güney Kore
 • Tür: Müzik , Komedi , Romantik , Dram
 • Bölüm Sayısı: 12
 • Yayın Tarihi: 7 Kasım 2021 – 23 Ocak 2022
 • Yayın Günü: Pazar
 • Orijinal Kanal: iQiyi , SBS
 • Bölüm Süreleri:1 saat 10 dk.
 • İçerik derecelendirme: 15+ – 15 yaş ve üstü gençler

DİZİ KONUSU : Dizi, uyurgezerlikten muzdarip dünyanın en büyük idollerinden biri ile onu gizlice tedavi eden doktor arasındaki aşk ve iyileşme hikayesini anlatacak. Yoon Tae In, dünyanın her yerinde sevilen dokunulmaz bir idol yıldız ve evrenin merkezi olduğuna inanan bir müzik dehasıdır.

Romantik Komedi Kore Dizi Önerilerimin Tamamına Ulaşmak için Buraya Tıklayın.

Oyuncular

Let Me Be Your Knight cast

 • Lee Jun Young – Yoon Tae In
 • Jung In Sun – In Yoon Joo
 • JR – Lee Shin
 • Yoon Ji Sung – Kim Yoo Chan
 • Kim Dong Hyun – Woo Ga On
 • Jang Dong Joo – Seo Woo Yeon

Let Me Be Your Knight

Dizi hakkında genel olarak vereceğim bilgiler bu şekildeydi. Ancak benim gibi her dizinin senarist ve yönetmenini merak edenler için ayrı bir parantez açmak istedim.

Dizi yönetmeni Ahn Ji Sook ‘un yönetmenlik koltuğuna oturduğu tek bir yapım bulunuyor. Bu da oldukça ünlü bir dizi olan Kill It .

Dizi Senaristleri; Shin Seo Ha , Hae Yeon , Seo Jung Eun , Seo Jung Eun ‘un ise daha önce kaleme aldıkları bir eser bulunmuyor. Bu dizi onlar için de ilk olacak.

Let Me Be Your Knight Yorumu

Dizi hakkında sizlere verebileceğim bilgiler bu şekildeydi. Ancak kafanıza takılan farklı bir soru varsa eğer, mutlaka yorum kısmında belirtin. Sonuç olarak bir dizi bilgilendirmesinin daha sonuna geldik hoşçakalın!

Romantik Komedi Kore Dizi Önerilerimin Tamamına Ulaşmak için Buraya Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir