Romantik Komedi Kore Dizileri – Bunları İzlemeniz Gerek

Gelmiş geçmiş en iyi Romantik Komedi Kore dizileri ‘nin bulunduğu Kore dizi önerileri listesi ile karşınızdayım. Uzun zamandır böyle bir liste yapmak istiyordum ancak üşengeçliğim sağ olsun, sürekli erteleyip duruyordum ta ki Yeni Kore Dizileri ‘ne karşı ümidimi tamamen kaybedene dek…

Baktım yeni dizilerden ümit yok, benim gibi düşünenler için genel bir Kore dizi öneri listesi hazırlayayım dedim. Yani anlayacağınız üzere başlık her ne kadar En iyi Kore dizileri 2020 2021 olsa da bu öneri listesi genel bir liste. 2021 Kore dizileri olsun 2020 Kore dizileri olsun ve diğer 2020 öncesi diziler olsun, sevdiğim ve genelin seveceğini düşündüğüm tüm diziler bu listede yer alacak.

Listede yer alan diziler bir sıralamaya tabi tutulmamıştır. Dizileri rastgele sıraladım. Her dizi için bir puanlama yaptım. Listede önereceğim her dizi benim için en iyi Romantik Komedi Kore dizisi . Bu nedenle listeden rastgele bir dizi seçerek izleyebilirsiniz. Yok bu daha iyi, bu 1 numara herhalde bu daha iyidir vb. şeklinde düşünmenize gerek yok.

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Kore Dizi Önerileri

Lafı çok fazla uzatmayacağım ancak listeye başlamadan birkaç şey daha söylemek istiyorum. Takipçilerim biliyordur ancak google’dan gelenler için söyleyeyim. Romantik Komedi Kore dizileri ‘ne karşı ayrı bir düşkünlüğüm var. 10 Kore dizisi izlediysem 9’u Romantik Komedidir. Öyle bir düşkünlük. Ne yapayım adamlar Romantik komedinin hakkını tüm klişeleri ile veriyorlar. Her ne kadar 2021 dizilerinde romantik komedinin içine etseler de, geçmiş dizileri izlenilmeyecek gibi değil.

Son zamanlarda Çin, Tayvan ve Tayland gibi Asya ülkeleri de 2021 romantik komedi dizileri konusunda bir çıkış yakalasalar da bana kalırsa henüz Kore’yi geçmiş değiller. 2021 Kore dizileri ni ayrı tutarsam eğer, işleyişi olsun klişeleri olsun ve samimiyeti olsun, romantik komedi konusunda henüz Kore’yi geçen bir ülke olduğunu sanmıyorum. Gerçi bu zevk meselesi çok da kesin konuşmak istemiyorum. Ehhh yine yazı çok sıkıldığım bir zamana denk geldi ve lafı uzattıkça uzattım. Umarım sıkmamışımdır sizleri.

Son olarak sizlere şunun garantisini vermek istiyorum : Bu listede yer alan tüm öneri romantik komedi Kore dizileri ‘ne bayılacaksınız!

Eğer sizler de romantik komedi tutkunuysanız, bu dizileri sevmeme ihtimaliniz yok. Ülkenin en kaliteli dizilerini tek bir listede topladım. Kendimi övmüş gibi olmayayım ama çok üstün bir zevkim var. Her diziyi öyle kolay kolay sevemiyorum, sevdiysem gerçekten kalitelidir ve her zevk sahibinin seveceği türdendir. Bu nedenle hiç tereddütte kalmadan, listede yer alan herhangi bir diziye gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz. Hadi öyleyse lafı daha fazla adlandırıp pullandırmadan Romantik Komedi Kore dizi önerileri listesine geçelim:

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Romantik Komedi Kore Dizileri

İlk önereceğim dizi, muhtemelen birçoğunuzun hoşuna gitmeyecek. Ancak benim en en en bi en sevdiğim Kore dizisi. Sizin hoşunuza gitmeyecek olan ise muhtemelen dizi kalitesi olacak zira dizi eski bir dizi. Hoşumuza gitmeyecekse neden listeye ekliyorsun Jaze? Dediğinizi duyar gibiyim hemen cevaplayayım : Dizi bana kalırsa Kore’nin en iyi Romantik Komedi dizisi, tek kusuru eski bir dizi olması. Eski dizileri izlerken zorlanmayanlar için diziyi listenin başına aldım;

Romantik Komedi Kore Dizileri 2021

1- My Girl

my girl kore dizisi

 • Tür: Romantik Komedi
 • Bölüm Sayısı: 16
 • Yayın Yılı: 2005
 • Jaze Puanı (JZTP): 9/10

My Girl Konusu : Gong Chan‘ın dedesi çok hastadır ve hayatta ki tek isteği kayıp olan torununu bulmaktır. Zor zamanlar geçiren dedesini mutlu etmek isteyen Gong Chan, yeni tanıştığı Yoo Rin‘den kuzenini bulana dek kuzeniymiş gibi davranmasını teklif eder. Oldukça paragöz olan Yoo Rin ise bu isteği hiç düşünmeden kabul eder. Ve olaylar gelişmeye başlar.

My Girl Jaze Yorumu : Yok böyle bir dizi! Diziyi sanırım bi 3 kere başa dönüp izlemişimdir. Ki ben bir diziyi bırakın üç defa ikinciye bile kolay kolay izlemem. Bu diziye her başlayışımda sabahlayıp diziyi finalleyip öyle uyumuştum. Modum her düştüğünde diziden birkaç sahne açar izlerim. Çok komik, gerçekten çok komik sahneleri olan bir dizi.

Yoo Rin karakterine bayılacaksınız! Yüzlerce Kore dizisi izlemişimdir ancak asla ve asla unutamadığım tek karakter kesinlikle Yoo Rin. Çok doğal özgün bir karakterdi. Yoo Rin‘in her hareketi bana kalırsa olaydı. Eski dizileri izlerken rahatsız olmayan biriyseniz, mutlaka bu diziyi izlemelisiniz. Olur da izlerseniz mutlaka bu yazı altına bir yorum bırakın. Yorumunuzu merak ediyorum.

Genel Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

2- Legend Of The Blue Sea

Legend Of The Blue Sea konusu

 • Tür: Romantik Komedi
 • Bölüm Sayısı: 20
 • Yayın Yılı: 2017
 • Jaze Puanı (JZTP): 9,5/10

Legend Of The Blue Sea Konusu : Dizi bir dolandırıcı ile bir denizkızının yaşadığı aşkı konu alıyor. Dizi romantik komedinin yanında fantastik öğelerde içermekte.

Legend Of The Blue Sea Jaze Yorumu : Şuan bu yorumu yazarken bile yüzümde koca bir sırıtış var. Dizi baştan aşağıya pozitif enerji yayıp, insanı gülme krizine sokuyor. Komedisi olsun romantik sahneleri olsun tam kararındaydı. Diziye gece başlayıp, kahkahalarımı yorganıma bastırmıştım, öyle komik bir dizi. Bir romantik komedi tutkunuysanız diziyi sevmeme ihtimaliniz yok! Son zamanlarda çıkan Romantik komedi Kore dizileri arasında net bir şekilde en tatmin edici dizi Legend Of The Blue Sea. Hayır onu bunu geçtim dizi de bir kere Lee Min Ho oynuyor. Lee Min Ho , Lee Min Ho! Adamın yer alıp da kalitesiz olan dizisi yok.

Lee Min Ho ‘nun tüm dizi filmlerine ulaşmak için buraya tıklayın.

Onu geçtim bu dizide Lee Min Ho‘ya eşlik eden kadın oyuncu tam anlamıyla harika bir oyunculuk sergilemişti. Ki birçok izleyici kadın oyuncunun Lee Min Ho’yu gölgede bıraktığını düşünmüştü zamanında. Yok böyle bir uyum! Bana kalırsa Lee Min Ho‘nun şuana kadar uyumu yakaladığı en iyi kadın oyuncu Jhun Ji-Hyun ‘du. Sonuç olarak uyumları, oyunculukları dizi boyunca göz kamaştırıyordu. Bu nedenle hiç bekletmeden başlamanız gereken bir dizi. Mutlaka izlemelisiniz.

3- Welcome to Waikiki

welcome to waikiki konusu

 • Adı: Eulachacha Waikiki – Welcome to Waikiki
 • Tür: Romantik, Komedi
 • imdb: 8.2
 • JZTP : 8/10
 • Bölüm Sayısı: 20
 • Yapım Yılı: 2017 – 2018

Eulachacha Waikiki Konusu: Dizi, Itaewon’da iflas etmek üzere olan Waikiki isimli bir konuk evinde geçmekte. Konuk evini işleten 3 genç bir gün, kucağında bir bebek ile bekar bir anne ile karşılaşır ve olaylar  gelişmeye başlar.

Eulachacha Waikiki Jaze Yorumu: Dizi romantizmden ziyade komedi ağırlıklı bir diziydi. Dizi kapağından olsa gerek dizi hakkettiği değeri ne yazık ki alamamıştı. Ama size şunu söyleyeyim: Bu diziyi izlerken kahkahalarınızı tüm mahalle duyacak! Öyle komik öyle pozitif ve öylesine samimi bir diziydi ki ara ara youtube ‘da sahnelerini açar, hala daha izlerim. Modunuzun düştüğü, gülmeye ihtiyacınızın olduğu bir zamanda başlamanızı tavsiye ederim. Diziyi sınav yoğunluklu stresli bir dönem de izlemiştim. Dizi sağ olsun stres mtres bırakmamıştı bende. İzleyin izleyin sonra da gelip burada yorum yapın. Çok seveceksiniz, çoook!

Genel Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

4- Oh My Venüs

oh my venüs

 • Adı: Oh My Venus | Oh My God 오 마이 비너스
 • Tür: Romantik, Komedi
 • JZTP : 7/10
 • Bölüm Sayısı: 16
 • Yapım Yılı: 2015 – 2016

Oh My Venus Konusu: Aşırı kiloları ile başı dertte olan ve ilk aşkı tarafından aldatılan Kang Joo Eun’un zayıflamaya karar vermesi ile olaylar gelişmeye başlar. Joo Eun ile antrenörü arasında gelişen romantik ilişkiye konuk olacaksınız.

Oh My Venus Jaze Yorumu: İnanır mısınız şu diziye en az bi 4 kere başlayıp daha ilk bölümden yarım bırakmışımdır. Her başlayışım da bu kadar övdükleri dizi bu muymuş deyip yarım bırakıyordum. Artık ne olduysa 4.başlayışım da ikinci bölümü de izleyeyim deyip dizinin müptelası olmuştum.

Dizi harika bir dizi. Dramı olsun romantizmi olsun ve komedisi olsun tam kararındaydı. Gelmiş geçmiş en iyi Kore romantik komedi dizileri ‘ni sıraladığım listede bu diziye yer vermezsem olmazdı. Özellikle aldatma dizileri ve aldatılış sonrası kendisini geliştiren bir kadın görmek istiyorsanız izlemelisiniz. Dizi için aklımda kalan ise kadın başrolün kilolarının gerçek gibi durması olmuş. Şuan düşününce bile o incecik kadını nasıl öyle kilolu hale getirdiklerini düşünüyorum. Değişimi izleyip görmelisiniz.

Genel Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

5- Master’s Sun

 • İsim: The Master’s Sun
 • IMDB Puanı: 8,2
 • JZTP: 9/10
 • Yapım Yılı: 2013
 • Bölüm Sayısı: 17
 • Tür: Komedi, Romantik

Master’s Sun Konusu : Kong Sil, hayaletleri görebilme becerisine sahip bir kadındır. Bu hanım günün birinde karşılaştığı Joong-Won isimli bir adamla temas ettiğinde gördüğü tüm hayaletlerin ortadan yok olduğunu fark eder. Ve böylelikle bu ikilinin komik ve romantizm ağırlıklı ilişkileri başlar.

Master’s Sun Jaze Yorumu: Dizinin ilk bölümlerinde ki gerilim sahneleri sizleri korkutsa da sakın bırakmayın. Zira sabredip devam ederseniz harika bir ilişkiye tanık olacaksınız. Yok böyle bir dizi! diyebileceğim nadide dizilerden. İzleyeli yıllar olmuş olsa da hala daha sahneleriyle aklımda kalan nadide dizilerden. Fark ettiyseniz eğer, diziye 9 gibi oldukça yüksek bir puan verdim. O yüksek puandan sonra söyleyebileceğim sanki pek bir şey yok. Bu dizi için sizlere söyleyebileceğim tek şey : İzlemelisiniz.

Genel Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

6- Another Miss Oh

 • Adı: Another Miss Oh – Oh Hae-Young Again
 • Tür: Romantik, Komedi
 • imdb: 8.0
 • Jztp: 7/10
 • Bölüm Sayısı: 18
 • Yapım Yılı: 2016

Another Miss Oh Konusu; Dizi, geleceği görme yeteneğine sahip olan bir adam (Eric) ile uzak durması gereken Oh Hae-Young isimli kadın arasında geçen romantizmi konu almaktadır.

Another Miss Oh Jaze Yorumu ; Dizi gençlerden çok orta yaşa bakan bir diziydi. İzleyenlerin seveceklerini düşünüyorum. Fantastik öğeler olsa da öyle göze çarpacak kadar fazla değildi. Romantizm ve komedi ağırlıklı bir diziydi. Hem dizide Eric oynuyor, bunun üzerine bir şey söylememe gerek var mı?

Genel Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

7- Suspicious Partner

Romantik Komedi Kore Dizileri

 • Adı: Suspicious Partner – Watch Out For This Woman
 • Tür: Romantik, Komedi, Hukuk
 • imdb: 8.0
 • Jztp : 9/10
 • Bölüm Sayısı: 40
 • Yapım Yılı: 2017

Suspicious Partner Konusu ; Dizi, üzerinde kalan katil damgası bulunan bir kadının etrafında dönmektedir. Eun Bong-Hee üzerindeki bu katil algısını temizleyebilmek için asıl katilin peşine düşer ve yolu No Ji-Wook’a (Ji Chang-Wook) çıkar.

Suspicious Partner Jaze Yorumu ; “Aksiyon denince akla hemen onun adı gelir Chang wook chang wook chang wook” algısından ötürü romantizm ağırlıklı dizileri ilgi görmeyen Chang Wook’un kesinlikle en sevdiğim dizisi Suspicious Partner . Aksiyonu maksiyonu boş verin, Chang Wook’u bir de savcıyken izleyin. Yok böyle bir karizma, yok böyle bir oyunculuk! Dizinin işleyişine, temposuna ise söyleyebileceğim hiçbir şey yok. Komedisi olsun romantizmi olsun ve hukuksal sahneleri olsun tam kararındaydı. Olaylar öyle uçsuz bucaksız uzatılıp tüm bölümleri işgal etmiyordu. Siz siz olun bu diziyi bekletmeden izleyin. Çok seveceksiniz!

Genel Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

8- Oh My Ghost

Romantik Komedi Kore Dizileri

 • Adı: Oh My Ghost
 • Tür: Romantik, Komedi
 • imdb: 8.1
 • Jztp : 7/10
 • Bölüm Sayısı: 16
 • Yapım Yılı: 2015

Oh My Ghost Konusu: Baş şefin yardımcısı olan Na Bong-Sun (Park Bo-Young) kendine karşı güvensizdir ve hiç arkadaşı yoktur. Oldukça sessiz olan bu karakterin içine bir hayli küstah olan bir hayaletin girmesi ile olaylar şekillenir.

Oh My Ghost Jaze Yorumu : Yine çok bilinmeyen, muhtemelen posterinden dolayı izleyici çekemeyen bir yapım Oh My Ghost. Ancak size şunları söyleyeyim Romantik komedinin hakkını en ufak noktasına kadar veriyor. Yer yer fantastik öğeler içerse de bu durum sıkmıyor, aksine güldürüyor. Romantik Komedi Kore Dizileri listesine bu diziyi almasaydım olmazdı. Diziyi henüz izlemediyseniz, izleme listenizin ilk sıralarına almalısınız.

Genel Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

9- Strong Woman Do Bong Soon

Romantik Komedi Kore Dizileri

 • İsim: Strong Woman Do Bong-Soon – Powerful Woman Do Bong Soon – Strong Girl Do Bong Soon
 • Yayın Tarihi: 24 Şubat 2017
 • Jztp: 9/10
 • Bölüm Sayısı: 16+1
 • Tür: Komedi, Romantik

Strong Woman Do Bong Soon Konusu : Dizi insanüstü bir güce sahip olan Do Bong-soon (Park Bo-young) ve bir korumaya ihtiyacı olan bir iş adamı etrafında dönmekte.

Strong Woman Do Bong Soon Jaze Yorumu : Son zamanların en kaliteli en güldüren en uwulatan romantik komedisi nedir diye sorsanız şüphesiz cevabım : Strong Woman Do Bong Soon ve Weightlifting Fairy Kim Bok Joo olacak. Weightlifting Fairy Kim Bok Joo dizisi üzerinde durmayacağım, şuan ki konumuz Strong Woman Do Bong Soon. Dizi romantik sahneleriyle uwulatan, komedi sahneleri ile ağlatan bir yapım. Oyunculuklar harika, seveni çok gördüm ancak diziyi beğenmeyeni hiç görmedim.

Kimler İzlemeli? Herkes izlemeli, büyük küçük fark etmeksizin herkesin seveceğini düşündüğüm bir yapım. Şuan diziyi övüp övüp yazıyı uzatmak istemiyorum. Bu nedenle dizi için ileride ayrı bir yazı hazırlayıp içimde kalan her şeyi o yazıya dökeceğim. 🙂 Sonuç olarak şimdi diğer diziye geçelim.

Genel Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

10- Weightlifting Fairy Kim Bok Joo

Romantik Komedi Kore Dizileri

 • Adı: Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo
 • Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
 • Jztp: 9/10
 • Bölüm Sayısı: 16
 • Yapım Yılı: 2016 – 2017

Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Konusu : Dizi oldukça güçlü olan bir halterci ile bir yüzücü arasında geçen romantizmi konu alıyor.

Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Jaze Yorumu : Şu koronalı günlerde okuluna özlem duyan, yahut mezun olup da ‘ah o öğrencilik zamanlarıma bir dönebilsem’ diyenlerin izledikçe içlerini ısıtacak bir dizi. Dizi zamanında kanal 7’de Türkçe dublajlı olarak da yayına girmişti. Ama size önerim sakın dublajlısını izlemeyin 🙂

Oldukça sıcak bir diziydi. Baş karakterlerin arkadaşlık ilişkileri olsun, birbirleri ile olan ilişkileri olsun oldukça samimiydi. Dizinin işleyişi de bir o kadar güzeldi öyle saçma sapan sahneleri olmayan, uzatmalar da boğulmayan bir diziydi. İzleyin izleyin, çok seveceksiniz.

Genel Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

11- Descendants of the Sun

Romantik Komedi Kore Dizileri

-Konusu ve dizinin detaylı incelemesini, site yazarımız Meya geçtiğimiz haftalarda yapmıştı. Yazıya ulaşmak için tıktık.-

Eklemesem olmaz dediğim dizilerden. Önceki bloğumda paylaştığım listede de vardı, şimdi bunda da var. Neden olmasın? Dizi küt olan sahneleri ile hala daha konuşulan bir dizi. Öyle ki dizinin ayak izlerini takip eden birçok Kore dizisi bulunmakta. Kore dizi izleyicisi iseniz ve hala daha bu diziyi izlemediyseniz, size şunu söyleyeyim: İz-Le-Me-Li-Si-Niz.

 • Diziye puanım; Jztp : 8/10

12- Crash Landing On You

Crash Landing On You; Dizi Konusu Ve Yorumum

Yine son zamanların en iyi romantik komedilerinden biri olan Crash Landing On You dizisini, zamanında izleyip blogda yorumlamıştım.

Yorumuma ulaşmak için tıklayın : Crash Landing On You

Dizi konusu ve yorumum linkte mevcut. Yine şiddetle tavsiye ettiğim dizilerin başında geliyor Crash Landing On You .

13- Heart To Heart

heart to heart konusu

Yine komedisiyle olsun samimiyeti ile olsun ve romantizmi ile olsun Romantik Komedi Kore Dizileri listesine girmeyi hak eden bir dizi.

Diziyi daha önce yorumlamıştım. Dizi hakkındaki yorumuma ulaşmak için buraya tıklayın.

Dizinin konusuna ufacık girmem gerekirse eğer; Dizi sosyal fobisi olan bir kadın ile ünlü bir psikolog arasında geçen ilişkiyi konu alıyor.

14- True Beauty

true beauty dizi

Dizinin adını görüp de şaşırmayan eminim ki yoktur. Bu dizi hiç bu listeye alınır mı? Bu kadar kaliteli yapımın arasında True Beauty’nin ne işi var? Dediğinizi duyar gibiyim ancak hemen neden aldığımı açıklayayım.

Romantik komedi de amaç, hayatın gerçeklerinden sıkılıp düşen modumuzu yükseltmek değil midir? Bence tam olarak Romantik komedi dizilerinin amacı bu, değilse bile bu olmalı 🙂 True Beauty de tam olarak bu amaca hizmet ediyor. Dizinin saçma bir iki sahnesi olsa da inanılmaz bir şekilde mod yükseltiyor. Öyle sahneler var ki çoğu zaman sahnenin saçmalığına kahkahayı basıyorsunuz, kimi zaman karakterlerin verdiği tepkilere uwulanıyorsunuz ama asla sıkılmıyorsunuz.

True Beauty’e bu yazıdan sonra başlamayı düşünen arkadaşlara diziden sıkılmayacaklarının garantisiniz verebilirim.Daha önce oyuncular + konu ile birlikte dizinin bir analizini yapmıştım.

True Beauty Konusunu merak edenleri ise bu linke davet ediyorum.

Diziyi izlememe rağmen yorumunu yazmak nasip olmamıştı. Bu nedenle yazıda puanım yok. Hemen burada puanımı belirteyim;

 • Jztp: 7/10

15- Abyss

Romantik Komedi Kore Dizileri

İzleyeceğim dizi hem fantastik olsun, hem beni güldürsün, hem beni gersin ve hem de beni romantizme boğsun diyorsanız Abyss tam olarak size göre bir dizi! Dizi konusu ve oyuncuları site yazarımız Rase tarafından kaleme alındığından buna çok fazla değinmeyeceğim. Hemen aşağıya dizi konusu ve yorumu için link bırakacağım. Ancak şunu söyleyebilirim ki izlediğinize pişman olmayacaksınız.

Dizi Kore’nin ilk Netflix yapımı dizilerinden bir tanesi. Bu nedenle gerçekten kaliteli bir şekilde başladı ilk bölümleri. Ancak son bölümleri her Kore dizisinde olduğu gibi pek de tatmin etmedi. Finali yok sayarsak eğer izlenilesi bir diziydi Abyss. Diziyi merak edenler yahut izlemeyi düşünenler için hemen aşağıya Abyss Dizi İncelemesi yazısını bırakıyorum.

Abyss Dizi Konusu ve İncelemesi için tıklayın.

Bonus Dizi Önerisi : Reply 1988

Yazı boyunca Reply 1988 ‘i listeye alsam mı almasam mı, alsam mı almasam mı diye düşünüp sonunda almaya karar verdim. Peki ya neden bunu düşündüm? Sonuç olarak başlıktan da anlayacağınız üzere liste Romantik komedi konulu Kore dizileri ‘nden oluşuyor. Ancak Reply 1988 romantizmden ziyade aile aile ilişkileri ve samimiyeti ile ön plana çıkan bir diziydi.

Peki ya neden listeye ekledim? Samimiyeti ve komedisi ile bu listede olmayı hak ettiğini düşünüp listeye ekledim. Hem romantizm ağırlıklı olmasa da romantik sahneleri de oldukça doyurucuydu.

Reply 1988 dizi incelemem blogda mevcut. İncelemeye ulaşmak için tıktık.

Kore Dizi Önerileri

Vel hasıl kelam sizlere önerebileceğim 2021 Romantik Komedi Kore Dizileri hemen hemen bunlardı. Unuttuğum diziler illaki olacaktır, unuttuğum diziler için yeni bir liste yapacağım merak etmeyin. Mutlaka bu dizi de listede olmalı dediğiniz diziler varsa yorum kısmına bırakın lütfen. Sonuç olarak bu listede yer alan tüm dizilere gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz. Her biri birbirinden kaliteli, birbirinden eğlenceli yapımlar.

Farklı bir yazıda görüşmek üzere, hoşça kalın. Diziler hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum 🙂

Genel Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

-Jaze

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

20 thoughts on “Romantik Komedi Kore Dizileri – Bunları İzlemeniz Gerek

 • 02/04/2021 tarihinde, saat 14:29
  Permalink

  true beauty dışında her şey iyiydi jehkjrkşldigş

 • 02/04/2021 tarihinde, saat 14:30
  Permalink

  Hahahaha, True beauty’i neden listeye eklediğimi açıkladım. Saçmaydı maçmaydı ama güldürüyordu işte 🙂

 • 02/04/2021 tarihinde, saat 14:48
  Permalink

  uzun zamandır böyle bir şey arıyordum ama zevkine güvenebileceğim kimse yoktu. teşekkürler Jaze:)♡

 • 02/04/2021 tarihinde, saat 20:12
  Permalink

  Umarım faydalı olmuştur, rica ederiiim 🙂 ♡

 • 03/04/2021 tarihinde, saat 14:35
  Permalink

  Hepsini ss aldım yks den sonra izlim sşwosşkwksşa

 • 03/04/2021 tarihinde, saat 20:01
  Permalink

  Güzel bir liste emeğinize sağlık , izlediğim favorilerim zaten listenizde var kalanlara da bakacağım. Bende eklersem son zamanda izlediğim beğendiklerim aşşağıdakiler çok “vaav” olmasada güzeldiler ? ;
  Wok of love
  Still 17
  Touch your heart

 • 04/04/2021 tarihinde, saat 02:16
  Permalink

  Teşekkür ederiiim, önerdiklerinizden yalnızca Touch your heart dizisini izleme şansım oldu, ancak ne yazık ki diziden istediğimi alamadım. Wok of love ve still 17’yi merak edip listeme aldım, izleyeceğim 🙂

 • 05/04/2021 tarihinde, saat 21:55
  Permalink

  Reply 1988 kesinlikle favorim reply 1997 izlemeyen varsa onu da öneririm.

 • 12/04/2021 tarihinde, saat 09:46
  Permalink

  Ben bir tek True Beauty izledim yorumlar beni şaşırttı ? Bu liste hayatımı kurtarabilir büyük beklentilerle diğerlerini izlemeye gidiyorum teşekkürler ??

 • 12/04/2021 tarihinde, saat 20:38
  Permalink

  Umarım hayal kırıklığına uğramazsın, keyifli seyirleer ?

 • 22/05/2021 tarihinde, saat 19:43
  Permalink

  Bu dizileri nereden izleyebilirim ?

 • 22/05/2021 tarihinde, saat 19:44
  Permalink

  Bu dizileri nereden izleyebilirim ?

 • 22/05/2021 tarihinde, saat 19:45
  Permalink

  Koreantürk asyafanatiklerim gibi asya dizi çevirileri yapan sitelerden izleyebilirsiniz.

 • 22/05/2021 tarihinde, saat 19:45
  Permalink

  Koreantürk asyafanatiklerim gibi asya dizi çevirileri yapan sitelerden izleyebilirsiniz.

 • 16/06/2021 tarihinde, saat 21:53
  Permalink

  True beauty hakkında böyle düşünmeniz çok şaşırtıcı! Harika bir diziydi o kadar tatlıydı ki. Gerçekten garip. Asla katılmıyorum fikrinize.

 • 16/06/2021 tarihinde, saat 21:58
  Permalink

  Aslında dizi hakkında çok kötü konuştuğumu düşünmüyorum. Diziyi bende zevk alarak izledim yalnızca listede yer alan dizilere nazaran çerezlik bir diziydi.

 • 25/07/2021 tarihinde, saat 22:48
  Permalink

  Listedekilerin büyük bir kısmını izledim bir ya da ikisini yarım bırakmıştım ve listeyi okudukça oha hepsi de beğendiğim şeyler diyerek ufak çaplı çok geçirdim dhksnfsşözkxck Master’s Sun dizisine başlayıp daha ilk dakikalardan bırakmıştım. Listenin zevkime ne kadar uyduğunu göz önüne alarak tekrar başlayacağım. Teşekkürler<3

 • 26/07/2021 tarihinde, saat 13:08
  Permalink

  Listede ki dizileri sevdiysen Master’s Sun’a bayılacağını düşünüyorum! Master’s Sun listede en sevdiğim dizilerden biri ancak diziyi izleyenlerde şunu fark ettim; Diziyi yayınlandığı zaman izleyenler diziyi daha bi sevmişti. Şimdi aradan uzun yıllar geçti sevip sevmeyeceğin konusunda pek emin değilim ama seveceğine inanıyorum. Umarım seversiiin <333

 • 25/02/2022 tarihinde, saat 23:44
  Permalink

  Listedeki yorumlara bakarak zevklerimiz aynı gibime geldi ;)o yüzden işletmecilerine şans vereceğim.listede görmeyi beklediğim dizi the greatest love! Benim en güldüğüm defalarca izlediğim dizi o! Başka listelerinde mi var acaba 🙂 bonus olarak the City Hall ?

 • 09/10/2022 tarihinde, saat 17:50
  Permalink

  Waikiki ger,ekten de izlemeye değer bir komedi dizisi. 3 kez izledim ve her izlediğimde gülmekten karnıma sancılar girdi. izleyin pişman olmazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir