Love Like White Jade Konusu ve Oyuncuları

Uzunca bir zamanın ardından yeniden bir Çin dizisi ile beraberiz: Love Like White Jade . Bu yazımda sizlere Love Like White Jade konusu ve oyuncularından bahsedeceğim. Lafı çok fazla uzatmak istemiyorum. Hadi öyleyse lafı hiç allayıp pullamadan dizinin konusunda geçelim.

Love Like White Jade Konusu

 • Ülke: Çin
 • Tür: Romantik Komedi Tarihi
 • Bölüm Sayısı: 24
 • Yayın Tarihi: 11 Nisan 2021 -?
 • Yayınlanacağı Günler: Pazartesi – Pazar
 • Kanal: Mango TV
 • Bölüm Süreleri: 45 dakika

Dizi Konusu : Langya Köşkü’nde bir hizmetçi olarak çalışan Shui Wuxia, Bay Zuo’nun eğitimi için Jiang Malikanesine taşınır. Oldukça fazla gururlu olan Shui, bir o kadar kibirli ve kendini beğenmiş bir bey olan Jiang Baiyu ile anlaşamaz. Her ikisinin de sakladığı birer sır vardır. Sırlar ortaya çıkana dek bu ikili çatışmaya devam edecektir.

Çeviri yaptığım sitede sırrı da bir güzel ifşa etmişler. Ben sizler daha diziye başlamadan spoiler yemeyin diye o kısmı aldım attım 🙂 Konudan da anlayacağınız üzere dizi, bir kötü çocuk iyi kız hikayesini konu alıyor. Hikayede kötü kibirli beyimizin aşkı bulduktan sonra nasıl yumuşayacağına şahit olacağız. Dizi aynı zamanda tarihi bir dizi. Doğal olarak dizide yer yer tarihi gelişmelerde olacak. Daha önce birçok kez tarihi Güney Kore dizisi izlememe rağmen hiç tarihi Çin dizisi izlememiştim. Sırf tarihi Çin dizilerini merak ettiğim için bu diziye başlamayı düşünüyorum. Hadi lafı hiç uzatmadan Dizi oyuncuları ‘na değinelim.

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

Dizi Oyuncuları

Love Like White Jade izle

 • Wan Peng :Dizide Shui Wuxia karakterini canlandıracak. Wan Peng, 2018 yılından bu yana oyunculuk yapıyor. Daha önce hiçbir dizisini izlemediğim için oyunculuğuna yorum yapamayacağım.
 • Gala Zhang :23 Yaşında ki oyuncu, dizide Jiang Baiyu karakterine can verecek. Wan Peng son zamanların yükselen yıldızlarından.
 • Liu Yu Han :Dizide ikinci erkek rolünü canlandıracağını düşündüğüm bey. Dizide Jiang Tian Lin karakterine can verecek.
 • Fortuna Yu :Dizide Qi De Long karakterini canlandıracak kadın oyuncudur.

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

Love Like White Jade

Eveet, dizide yer alıp ön planda olan oyuncular bu şekildeydi. Diğer yardımcı oyuncuları diziyi izlerken tanıyacaksınız. Yardımcı oyuncuları da listeye dahil edip yazıyı uzatmak istemedim. Son olarak Dizi fragmanı ve diğer dizi hakkında merak edilen soruları başlıklandırıp yazıyı sonlandıracağım. Hadi bakalım:

Love Like White Jade İzle

Diziyi Asya dizi izleme sitelerinden izleyebilirsiniz bu konuda çok fazla korsan site var. Netflix Çin dizileri konusunda ne alemde pek bir fikrim yok ancak Netflix‘e düşeceğini pek zannetmiyorum. Dediğim gibi korsan sitelerden izleyebilirsiniz.

Love Like White Jade Ne zaman

Yukarıda bu sorunun cevabını belirtmiştim ancak ayrı bir başlıkta da belirtme gereği hissettim. Dizi 11 Nisan 2021 tarihinde başlayıp, Pazar pazartesi günlerinde yayınlanacak. Türkçe çevirisi muhtemelen yayından birkaç gün sonra bu korsan sitelerde yer alır. Sonuç olarak dizi hakkında sizlere verebileceğim bilgiler bu şekildeydi. Umarım yararlı bir yayın olmuştur. Son olarak;

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

Hoşça kalın, sağlıcakla kalın, hep Jazetel’de kalın. 

-Jaze

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir