Shh, Please Take Care of Him Konusu ve Oyuncuları

Shh, Take Care of Him Konusu ve Oyuncuları ; Dizi ayrıca  Swis Geunomeul Butaghae , Swit! isimleri ile de bilinmektedir. Web dizisiKısa Kore Dizisi – Dizi bir Webtoon uyarlamasıdır. Bugün sizlere yine farklı olduğunu düşündüğüm bir diziden bahsedeceğim. Dizi 2021 Yapımı bir Kore dizisi . Kore dizileri ile alakanız ne düzeyde bilemiyorum ama şunu söyleyeyim ben bir K drama bağımlısıyım! İzlemeyi kafamı dağıtmayı çok seviyorum. Bu dizi ne kadar kafa dağıtıcı olacak izleyip göreceğiz. O halde gelin beraber idiz bilgilerine bir göz atalım.

Shh, Take Care of Him Konusu

Please Take Care of Him konusu

 • Türkçesi: Shh, Lütfen Ona İyi Bakın
 • Ülke: Güney Kore
 • Bölüm Sayısı: 10
 • Yayın Tarihi: 28 Mayıs 2021 -?
 • Yayın Günü: Cuma
 • Bölüm Süreleri: 30 dk.

Konusu ; Kötü adamlar tarafından zarar gören kadınlar adına bu adamlardan intikam etmeye yemin etmiş bir kadının hikayesini konu alıyor dizi. Dizi de bu kötü adamlar ‘Çöp Adamlar’ olarak nitelendirilmiş. Shh, Take Care of Him genel olarak intikamcı bir kadın ile her fırsatta bu kadının karşısına çıkan bir adamın hikayesini konu alıyor. Dizi yine aynı isimli olan bir Webtoon ( Manghwa ) uyarlamasıdır.

Daha fazla Asya dizi incelemesi için tıklayın.

2021 Yılı adeta webtoon yılı oldu biz Kore dizi severler için. Webtoon’dan ardı ardası kesilmeyen uyarlamalar geliyor. Belkide K dramayı kalitesizleştirende budur, emin değilim. Sizler de Kore dizilerinin artık eski tadı vermediğine hem fikir misiniz? Eğer öyleyseniz, sizler de bu ihtimali düşünmelisiniz 🙂 Neyse gelin Dizi Oyuncularına bir göz atalım ;

Oyuncular

Shh, Please Take Care of Him

 • Kim Seul Gi – Bok Soo Hae
 • Song Ji Eun – Jeon Seol
 • Lee Joo Woo – Na Gong Joo
 • Kang Yul – Paul Joon
 • Jang Doo Yi 
 • Yoon Bok In

Sonuç olarak dizi oyuncuları da bu şekildeydi. Ancak gördüğünüz gibi dizi oyuncuları pek de görmeye alışık olduğumuz oyuncular değil. Cast biraz garip. Bu cast ‘den nasıl bir dizi izleyeceğiz, merakla bekliyorum.

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Shh, Take Care of Him 

Diziye ait fragmanı izlemek isteyenler için ;

Evet, dizi fragmanı oldukça ilgi çekici duruyor. Ünlü isimlerin yer aldığı dizilerden pek bir şey görmediğimiz için ben bu diziye ayrı bir ümit bağladım. Gelse de hep beraber izlesek 🙂

Daha fazla Asya dizi incelemesi için tıklayın.

Shh, Take Care of Him İzle

Dizi bölümleri çevrilmeye başlanınca ilk bölümü bu başlık altında yer alacak.

Daha fazla Asya dizi incelemesi için tıklayın.

Shh, Take Care of Him Ne Zaman

Dizi yukarıda da belirttiğim gibi 28 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanmaya başlayacak olup, 10 bölümden oluşacak. Hafta da 2 bölüm geldiğini hesaba katarsak çok kısa bir serüveni olacak dizinin. Sonuç olarak  1 – 2 haftada final olacaktır. Türkçe çevirisi de hemen ertesi günü Asya Dizi izleme sitelerinde olacaktır. Sonuç olarak bu yazınında sonuna geldik. Dizi hakkında aklınızda kalan her soruyu yorum kısmına yazabilirsiniz. Bu nedenle yorumlarınızı bekliyorum. Hoşçkalın!

-Anonim

Daha fazla Asya dizi incelemesi için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir