The Comments Konusu ve Oyuncuları – Mini Tayland Dizisi

Hepinize merhabaaa. Artık hayatlarımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen “sosyal medya“yı konu alan bu dizimizde, siber zorbalık, sosyal medya bağımlılığı gibi konular işleniyor. Hepimizin bir parçası olduğu bu sanal alemi negatif yönlerinden ele alan Tayland yapımı kısa dizimizi hep birlikte inceleyelim: The Comments Konusu ve Oyuncuları . Ayrıca dizi The Comments: Mind Yours – Words Either Cure or Kill,The Comments: Every Comments Can Kill ,The Comments Thuk Khwam Khid Hen Mi Kha isimleri ile de bilinmekte.

The Comments Konusu

The Comments Konusu

 • Ülke: Tayland
 • Bölüm Sayısı: 5
 • Bölüm Süresi: 45 dakika
 • Yayın Aralığı: 23 Mayıs 2021 -6 Haziran 2021
 • İzleyici Kitlesi: 15+
 • Tür: Gizem, Suç, Drama

KONUSU: Öğrenci başkanı olan ve her yönden mükemmel bir kişiliğe sahip öğrencimiz Papang, yaptığı bir canlı yayının ortasında kendini öldürür. Papang bu hareketiyle, intihar edecek kadar zorbalığa uğrayan ve canlı yayında canına kıyan favori aktristi Gina’yı kopyalar. Kardeşi Khan, bu intiharın arkasındaki sebebi araştırmak ister ve Papang’ın sınıf öğretmeni Bayan Wimol’ün genç asistanı Phat’tan yardım ister.

Gerçeği öğrenmeyi umut eden Khan ve Phat, şu öğrencilerle konuşmaya karar verir: Her yönden Papang’dan aşağı olduğunu düşünen sosyal medya bağımlısı Nan; Notlarını tamamlamak için öğrenci başkanı olmak isteyen Toon; ve Papang’a aşık olan ve onun acımasızca reddettiği genç adam Pok. Daha sonra, annesi Pimpa ile konuşurlar. Papang’ın Wittaya adında, zaten bir ailesi olan ve Pimpa ile de ilişki yaşayan bu adam ile uzun süredir devam eden sorunları olduğunu öğrenirler. Konuşma sonucunda Pimpa’nın bir şey sakladığına karar verirler…

Khan ve Phat araştırdıkça, Papang’ın görünüşte mükemmel dünyasından edindikleri ipuçlarından bir o kadar  şüphelenirler. Papang hakaret ve zorbalıktan acı çekmektedir. En sonunda, Papang’ı intihara kim zorlamıştır?

Oyuncular

the comments cast

 • Aye Sarunchana Apisamaimongkol ; 21 yaşındaki oyuncu başrol Papang‘ı canlandırıyor.
 • New Thitipoom Tacha-apaikun ; 28 yaşındaki oyuncu Khan rolünü canlandırıyor.
 • Toy Pathompong Reonchaidee ; 25 yaşındaki oyuncu Phat rolünü canlandırıyor.

The Comments İzle

Diziyi merak edenler için fragman hemen aşağıda;

En sevdiğim dizi türü olan gizem-suç türü bu dizi son zamanların en kalitelilerinden. Bu nedenle umarım siz de beğenirsiniz. Son olarak iyi seyirler dilerim  🙂

Artemis

Daha fazla Asya Dizisi için Buraya Tıklayın.

One thought on “The Comments Konusu ve Oyuncuları – Mini Tayland Dizisi

 • 22/07/2021 tarihinde, saat 17:02
  Permalink

  turkce cevirisini yapmis olan bi site var mi acaba ben bulamadim cokta izlemek istiyorum?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir