The Flaming Heart Konusu ve Oyuncuları

The Flaming Heart Konusu ve Oyuncuları – The Flaming Heart Yorumu ; Bugün sizlere sıradan romantizm ağırlıklı Çin dizilerinin dışında farklı bir dizi tanıtacağım. Evet dizide romantizm de olacak ancak tür bakımından ona aksiyon da eşlik edecek. Aksiyon ile harmanlanan Romantizm ‘i izlemeyeli cidden ne kadar oldu? Sizlerde benim gibi bu iki türün harmanlanışını özlediyseniz eğer, hadi yazıya geçelim;

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

The Flaming Heart Konusu

The Flaming Heart

 • Dizi İsmi: Alevli Kalp
 • Ülke: Çin
 • Yayın Günü: Çarşamba Perşembe
 • Bölüm Sayısı: 24
 • Yayın Tarihi: 26 Mayıs 2021 -?
 • Bölüm Süreleri : 40 dakika

Konusu;  Huo Yan, Sivil Savunma Akademisi’nden mezun olduktan sonra, Yangın Kurtarma Ekibinin kaptan yardımcısı olur. Hamile bir kadını teslimat arabasından kurtarmak zorunda kaldığı bir olay sırasında, Acil Serviste çalışan bir doktor olan Yan Lan ile tanışır. Ancak bu normal bir tanışma değildir. İkili birbirlerini yanlış bir zamanda yanlış anlaşılmalar il boğuşurken tanıdı. Huo Yan karakter olarak her zaman soğuk ve aklı başında ve her durumda sağlam bir tutuma sahiptir. Ancak”güneş ışığı” olarak adlandırdığı Yan Lan’ın hayatına girmesi ile hayatında bir takım değişiklikler meydana gelecektir.

Yanlış anlaşılmalar ile tanışan bu çiftimiz günler sonra bir deprem tatbikat görevinde tekrar karşılaşır. Görevleri sırasında, yaşam ve ölümün neden olduğu sayısız ayrılığa tanıklık ederek sürekli bir şekilde zorluklarla karşı karşıya kalırlar. Bu durum ise ilişkilerinin daha güçlü bir hal almasına neden olur.

The Flaming Heart konusu

Şehre geri döndükten sonra oldukça bulaşıcı bir virüs haberi ile karşılaşırlar. Lanet Çin’in lanet virüsü 🙂 Yan Lan ve meslektaşları, çabalarını derhal hastalıkla savaşmak için buna adarlar. Öte yandan, Yangın Kurtarma Ekibinin eğitmen yardımcısı Jiang Tong, çekingen ve içine kapanık görünen meslektaşı Wang Dayin’e aşık olur. Wang Da Yin’in sürekli kaçışıyla ve ailesinin muhalefetiyle karşı karşıya kalan Jiang Tong, Wang Da Yin’in arkasındaki hikayeyi bulmaya kararlıdır. Bu süreçte, Wang Da Yin de yavaş yavaş, misyon ve sorumluluk duygusu olan bir adam olmak için olgunlaşır.

Evet farkettiğiniz üzere oldukça karışık bir konusu var bunun nedeni ise dizide ikinci hatta üçüncü bir çiftin bulunması…. Hadi bir de dizi oyuncuları ‘na bir göz atalım.

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

Oyuncular

The Flaming Heart cast

 • Simon Gong – Huo Yan
 • Zhang Hui Wen – Yan Lan
 • Zhou Yan Chen – Wang Da Yin
 • Wang Zi Wei – Jiang Tong
 • Pang Han Chen – Luo Jie
 • Zhou Lin Jia – Liu Xuan

Evet dizi oyuncuları bu şekkildeydi.

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

The Flaming Heart

Diziye ait Fragmanı izlemek isteyenler için ;

Evet dizi fragmanı bu şekildeydi. Aksiyonu yüksek oldukça heyecanlı bir dizi olacak gibi görünüyor.

The Flaming Heart İzle

Dizi bölümlerinin Türkçe çevirilirse eğer burada yer alacak. Şuanlık bir gelişme yok. Eveet, 2021 Çin Yapımı The Flaming Heart dizisi hakkında bahsedeceklerim bunlardı. Sonuç olarak her bir detaya ayrı ayrı değindik. Umarım sizler için yararlı bir yayın olmuştur. Sorularınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz. Hoşçakalın!

Anonim

Son olarak daha fazla Asya Dizi İncelemesi için Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir