The Sweet Love With Me Honey Konusu ve Oyuncuları

The Sweet Love With Me Honey Konusu ve Oyuncuları – Dizi ayrıca Gu Shao De Xiao Tianxin , Gu Shao De Xiao Tian Xin , Gu Siu Di Siu Tim Sam , Benim tatlı aşk hayatım , Tatlımla Sevimli Aşk isimleri ile de bilinmekte. 

Merhaba Jazetel okuyucuları, bugün sizlere tatlı mı tatlı bir Çin dizisi tanıtmak için geldim. Bu Çin Dizisi gerek konusuyla gerekse oyuncu kadrosuyla ön plana çıkan bir dizi. Çin dizileri severlerin dikkatini çekeceğini düşündüğüm bir dizi. Hadi öyleyse dizi konusuna bir göz atalım.

The Sweet Love With Me Honey Konusu

SD Group’un lideri Gu Hao Xuan, evcil köpeği yüzünden birçok kez Cheng Ning Nang Hayvan Parkı’nda çalışmak zorunda kalmıştır. Sonuç olarak Gu Hao Xuan, köpeği “Pluto”nun da yardımıyla bir şımarık kıza aşık olmuştur. Dizi bu ikilinin aşkını konu alacaktır.

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

Sonuç olarak dizi konusu bu şekildeydi. Farklı bir konusu olduğunu söyleyemeyeceğim. Ancak dizinin nasıl işlendiği çok önemli. Bunu da izleyip göreceğiz. Hadi o zaman  dizi oyuncularına bir göz atalım.

Oyuncular

Dizinin oyuncu kadrosunda Parker Mao , Gu Haoxuan karakteri ile karşımıza çıkacak. Diğer oyuncu bilgileri konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır.

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

The Sweet Love With Me Honey

Dizi hakkında sizlere verebileceğim bilgiler bu şekildeydi. Başka bir yazıda görüşmek üzere, hoşçakalın!

Daha fazla Asya Dizisi için buraya tıklayın.

Anonim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir