My Candy Love : SMS Gizemi İnteraktif Manga

Herkese merhaba! Bu hafta My Candy Love oyununun seçimlerinize göre farklı yönlere doğru ilerleyen mangalarının ilk cildi hakkında konuşalım istedim: My Candy Love Sms Gizemi !

Yalnız, sizden minik bir ricam var ki o da lütfen paylaştığım görselleri başka hiçbir yerde, hiçbir zaman PAYLAŞMAMANIZ.

Fransızca,  İspanyolca, Almanca biliyorsanız My Candy Love SMS Gizemi mangaları lütfen satın alarak destek olun : Buradan ve buradan satın alabilirsiniz.

My Candy Love Karakterler

My Candy Love Karakterler

 • Lynn: Oyunda oynattığımız karakter. Mangada da her sayfada olmasa da seçimlerini biz yöneteceğiz.
 • Castiel: Okulun -toksik olmayan- asi çocuk tiplemesi.
 • Lysander: Sessiz, içine kapanık, unutkan, romantik tipleme.
 • Nathaniel: Okul başkanı,kusursuz gibi görünen iyi çocuk tiplemesi.
 • Amber: Nath’in kardeşi ve ezeli düşmanımız. Castiel’a aşık.
 • Rosalya:En yakın arkadaşımız.
 • Leigh: Rosa’nın erkek arkadaşı, Lysander’ın abisi.

My Candy Love oynuyorsanız az çok karakterlerin kim olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Oynamıyorsanız da… Oynamak için neyi bekliyordunuz bilmem ama bir işaret bekliyorduysanız işte size işaret!♥

Oyunun karakterleri dışında biri daha var…

 • Viktor ; Zengin bir iş adamı olan babasının yerini almaya hazırlanmak için dünyayı dolaşıyor. Yaşına göre çok olgun, güçlü ve sadık. Çok gizli, ağır bir sır taşıyor gibi görünüyor.
 1. Sevdikleri: Samimiyet
 2. Sevmediği Şeyler: Adaletsizlik
 3. Burcu: Boğa

Amour Sucre mangasından ÖZEL karakter. Oyunda görünmüyor. Bu manganın ilk cildi olduğu için sadece Nathaniel, Castiel, Viktor ve Lysander ile son alabilirsiniz.

My Candy Love Sms Gizemi Manga Konusu

Sms Gizemi Manga 

Lynn, online oyun My Candy Love ’ın ana kahramanı, doğum gününü organize etmek ister. Ona karşı genellikle anlayışlı ve kibar olan teyzesi buna engel olur. Morali bozulan Lynn, yine de partiyi düzenlemeye karar verir. Planı, onu çekici bulduğu üç çocuğun, -Nathaniel, Castiel ve Lysander’ın- kollarına götürecek gizemli bir mesajla kesintiye uğrar…

Dikkat!

Mangayı okurken hangi şıkkı kaç kere seçtiğinizi not etmeyi unutmayın! (2 kere A, 3 kere B gibisinden.) Sonda bu seçimlerinize göre bir sürpriz alacaksınız.

 • Bölümlerin başına hangi karakteri daha çok gördüğümüzü başlığa yazıyor olacağım. Böylece crushınızın sahnelerini daha kolay bulursunuz.

1.Part “Doğum Günü”

Bölüm 1: Viktor – Buluşma

Hikaye Lynn’in birine çarpmasıyla başlıyor. Başta Lynn anlamasa da sonradan fark ediyor ki bu çarpıştığı kişi çocuk yuvasındaki en iyi dostu Viktor. Kavgaları hiç sevmese de Lynn’i zorbalara karşı hep savunmuş biri. O kadar tatlı bir çocukmuş ki. Kafede oturup biraz sohbet ediyorlar.  Lynn’in yeni çevresini soruyor ve henüz bir sevgili edinmemiş olduğunu şıp diye anlıyor.

My Candy Love manga
Nath, Cas, Lys ve Viktor

Doğum gününü de hala hatırlıyormuş, büyük bir incelikle kutluyor. Lynn doğum günü partisi vermesi gerektiği yeni aklına geliyor, tatlı teyzesinden izin istemek için mesaj atıyor. Lynn doğum günü partisine davet etse de duyamadan toplantısına geç kalacağı için ayrılıyor. Teyzesinden yanıt geliyor, ne yazık ki teyzesi kabul etmemiş. Hemen o akşama nasıl bir parti düzenleyebilir ki?

Bölüm 2: Lysander – Teselli

Lynn okula geldiğinde saçma sapan konuşan Amber’ı ittirip yalnız kalmak için bodruma iniyor. Tam ağlayacakken ilham bulmaya çalışan Lysander ile karşılaşıyor. Lysander onu yalnız bırakmak için çıkacakken Rosalya ve Leigh de geliyor.

“Lynn, kalbindekileri dökme fırsatını kaçırma.” diyor Lysander. Israrla sorunun ne olduğunu sorduklarında Lynn ağlayarak bugünün doğum günü olduğunu, teyzesinin artık onu sevmediğini söylüyor. Bir de bayıl istersen Lynn.

Üçü birden ona moral vermeye çalışırken Rosalya “Yanılıyorsun…” dedikten sonra Lysander “Bizi Lynn’le yalnız bırakır mısınız?” diye rica ediyorLeigh Rosa’yı sürükleyerek götürüyor, pftt, yoksa ağlayan arkadaşını bırakıp gideceği yok.

“Yalnız değilsin! Biz senin için buradayız.” diye ekliyor giderken. Lynn de tam ayrılacakken Lysander onun için –o an yazdığı- küçük bir doğum günü şarkısı söylüyor.

“Minik Lynn, sen yalnız değilsin. Gözlerini kurut, beni üzüyorlar. Güzel kız, gözlerini aç. Sana hükmeden hüzne bir bıçakla bastır. ♫”

Çok.Tatlı.

İşte Rosa deyimiyle, Lys-baby!

Gelelim Seçimlere!

 1.  Güzel şarkı için teşekkürler, şimdi gidiyorum. (YOK ARTIK LYNN, BU NE DUYGUSUZLUK,  NE ROMANTİKSİZLİK!?)
 2. “Ne dokunaklı bir sürpriz!”
 3. “Bu aldığım en güzel doğum günü hediyesi” *Sarılarak*
 • A şıkkında, Lynn “Daha şarkı bitmedi.” diyen Lysander’ı orada öylece bırakıp gidiyor.

Biraz kalpsizceydi bu seçenek…

 • B şıkkında, yanağına bir öpücük konduruyor, Lysander bitmediğini söyleyince gerisini sonra dinleyeceğini söylüyor Lynn. O zamana kadar sözleri düzenleyeceğini söylüyor Lys. Ya gerek var mı ballı çöreğim, kesin mükemmeldir gerisi de.
 • C şıkkında, Lynn sarılıyor ve şimdi daha çok ağlamaya ihtiyacı olduğunu söylüyor.

Lysander beklemesini, şarkının gerisini okursa ağlamayacağını söylüyor.  “Çekiciliğin… Başkaları için… Alevini sakla… Onları aydınlatan bir güzellik…♫”

Bölüm 3: Nathanıel – Kuşku Uyandıran Bir Şey

Nathaniel’ı ararken oyundaki kadar zorlanmıyor, öğrenci konseyi odasında pat diye buluyor onu karşısında Lynn.  Haksızlık, ben en az 50 eylem puanı harcıyordum onu ararken!?

Nathaniel’ın eli ayağına dolaşıyor, garip davranıyor, kolunun altındaki dosyayı aradığını söylüyor falan. Lynn tam ona doğum günü için olanları anlatırken Amber Lynn’i şikayet etmeye geliyor. Yanlış zamanlama Amber…

Amber Lynn’in doğum günü hakkında bir şeyler gevelerken Nath bizim Lynn’i odadan hızla kaçırıyor. Amber da peşlerinden bağırarak geliyor: “Doğum günü hediyemi dinle!” Nath, Lynn’in elinden tutup koşmaya başlıyor o anda.

“Her şeyi mahvedecek!” diye söylenen bir tarafa, birden Viktor “Selam güzellik!” diyerek ortaya çıkıyor ve… Amber’ı öpüyor.

O paneli görmek ister miydiniz? Sanırım hayır, haha, bu yüzden koymadım. Bu Amber’ı birini öperken gördüğümüz kaçıncı sefer???

Şaşkınlık yüzünden Lynn’in ayağı takılınca Nath’in üstüne, Nath de yere düşüyor. Birlikte revire gidiyorlar. Hemşirenin işi çıkıyor, gömleksiz Nath’in omzuna sürmesi için kremi Lynn’e uzatıyor…

Seçim Yapma Vakti!

 1. Tamam, sadece 5 dakika. Bu kadar heyecandan sonra dinlenmem gerek.
 2. Kendisi yapabilir. Beni bu karmaşaya sürükleyen kendisiydi. ( Sen bir kalp taşımıyor olabilir misin Lynn?)
 3. Tabii ki, ona borçluyum.
 • A seçeneğinde sürmeye başlayınca Nath, kremin soğukluğuyla irkiliyor. Lynn’in problemini dinlemek istiyor ama Lynn yeterince sorun çıkardığı için ayrılıyor.
 • B seçeneğinde Nath’in eline tutuşturuyor kremi. Bir de azarlıyor buna sebep olduğu için. Nath üzülüyor, özür diliyor ve Lynn odadan ayrılıyor.
 • C seçeneğinde Lynn kremi direkt çocuğun omzuna sıkıyor. (Bravo zeka küpü…) “Hepsini sürmem saatler sürerdi.” diyor gülerek.

Nathaniel “En azından halledildiğini  biliyorum.” diyerek gülüyor. “En azından kız kardeşin (Amber) bizi burada bulamaz.” diyen Lynn’e kızararak “Evet, en iyisi mümkün olduğunca burada kalmak.” diyor.

Lynn de “Elimde ne kadar krem kaldığına bakacak olursak zaten ayrılmak için kapıyı bile açamam.” diyor ve gülüşüyorlar. Hiç komik gelmedi bana ama sanırım bir arada olmaları eğlenmelerine yetiyor.

Bölüm 4: Castıel – Asabiyet

Lynn bahçeye çıktığında Peggy –okulun gazetecisi- peşinden gelip sıkıştırıyor. Castiel biraz kabaca onu kovmayı başarıyor. Lynn, Castiel’a teşekkür ediyor. Castiel da onun ve eski kız arkadaşının hakkında makale yazmasından dolayı ona sinir olduğunu söylüyor. (Tsunderelerin klasik, pehh senin için mi yaptım sanki, tribini atıyor yani)

Lynn de biraz sorgulayınca “Onun için falan mı çalışıyorsun?” lafı yiyor. Sonra Castiel Lynn’e Peggy’nin onu neden takip ettiğini sorup 30’dan geriye saymaya başlıyor.

Ağzındaki baklayı çıkarttırmanın en kolay  yolunu bulmuş puahah.

Castiel kahkahalara boğulunca Lyn “En azından doğum günümü kutlayamaz mısın?” diye hayıflanıyor. Castiel da “Hayır.” Diyor. NE?

Lynn nedenini sorunca diyor ki “Doğum günleri düğünler kadar aptalca. Ve arkadaş olduğumuzu düşünmeni istemiyorum.” diyor.

Castiel… Bu biraz acımasızcaydı.

Lynn gün içinde olanları anlatmaya başlayınca Castiel sıkıntıdan uyuklamaya başlıyor… Lysander kısmına gelince irkilip sorguluyor. (Çünkü Lys-baby pek fazla insanla konuşmaz)

Şarkı yazdığını söyleyince “Ah, her zaman romantik olmak için bir fırsat buluyor.” diye söyleniyor.

En azından o insanlara şarkılarını nasıl dinlettireceğini biliyor! Bazı insanların aksine.” diyor Lynn.

Castiel irite olup başka konuşacak bir şeyleri olmadığını söyleyince Lynn öldürücü darbeyi vuruyor: “Neyse ne! En azından Amber’la ilgili problemim olduğunda güveneceğim biri var.”

“Bir de O izci hakkında mı konuşuyorsun?!” (Nathaniel’dan bahsediliyor.)

“Senin neyin var? Partisi olmayan bir doğum günü saçmalığı yüzünden omuzlarında ağlamak için önce Lysander’ı gördün, sonra Nathaniel ve şimdi göz yaşı selinle ilgilenmesi gereken ben miyim?!”

Bakmayın böyle yaptığına, aslında çok iyi biri… İnanın bana… Sadece kudurdu kıskançlığından. Favorim hakkında kötü düşünmeyin lütfen.

“Şanslısın, alıngan değilim. (Evet,gördük.) Sana bir iyilik yapacağım.”

Lynn şaşırınca da “Ne, sınıf arkadaşıma yardım edemez miyim?” diyor dengesiz. Sonra itiraf ediyor, ailesi onu yalnız bıraktığından doğum günlerini yalnız kutlamanın nasıl bir his olduğunu biliyormuş. Alışacağını söylüyor Lynn’e, anın tadını çıkartmasını söylüyor.

Mendilini de veriyor. ”Doğum gününü kutlamak için kimseyi bekleme. Sonsuza dek yalnızlık!”

Şarkıya giriyor: “O, doğum günü için, sonsuza dek, yalnııız…♪♫” Çok şapşal değil mi ya?

Lynn mendili kullandıktan sonra geri vermeye kalkıyor Castiel da hediyem olsun diye onda bırakıyor. Lynn teşekkür edince bunu yapmayı bırakmasını bu yıl alacağı tek hediyenin bu olduğunu söylüyor acımasızca.

Castiel ve Yalnızlık

“Sen, sen yalnızsın. Yalnız başına iyisin.” Dediğinde Lynn sinirlenip kendi başına parti organize edeceğini söylüyor bağırarak. Ve Castiel’ı davet ediyor.

Castiel bir yere geç kaldığını belirterek gitmeye kalkıyor.

 1. Sen gerçekten zor birisin. Ama bunun sayesinde ilerlemeye devam edebilirim. Beni ileriye ittiğin için teşekkürler.”
 2. “Senin sayende bu kararı aldım.”
 3. Beni neşelendirmek için hiçbir şey yapmadın. Hiç nazik değilsin.” Aslında yaptı da bunu seçtiysen onu tanıyamamışsın…
 • A şıkkında Armin’le yemeğe gideceğini söylüyor, Lynn de onlara katılıyor.
 • B şıkkında Castiel onunla öğle yemeği yapmak isteyip istemediğini soruyor, Armin geç kaldığı için birlikte yiyorlar ve şakalar havada uçuşuyor.
 • C şıkkında“Beni seven ve benim de sevdiğim arkadaşlarım var.” diyor Lynn. “Bu harika ama geç kalıyorum” diyor Cas. Lynn sinirle başka yöne gidiyor.

Bölüm 5: Gizem

Lynn herkese doğum gününe çağıran mailler gönderse de kimseden yanıt alamıyor.

Bu arada başka bir ıssız yerde Castiel’ı görüyoruz, bir yeri tıklatıyor ve şifre sorulunca “Amour Sucre” diye yanıt veriyor. İçeri girince kapüşonu çekili Nath “Teşekkürler şimdi senin yüzünden iki katı çaba sarf etmeliyiz!” diye kızıyor.

“Ne?! Sence sen masum musun Bay ‘Yalan Söylemeyi Sevmediğim İçin Kötü Hissediyorum’?” diye bir karşılık alıyor. Onlar kavgaya tutuşurken Lysander şarkıya giriyor “İlhamın geldiğini hissediyorum♫. Umarım♫ güzel bir kavga olur. ♫” Lysander… Senden beklemezdim.

Nath, Cas’i kapıya yapıştırıp yakasına yapışıyor. Tam Castiel tarafından bir yumruk gelecekken onları Viktor ayırıyor.

Sonra daha büyük bir problemleri sebebiyle kafa kafaya verip plan yapmaya başlıyorlar. O sırada gizli numaradan Lynn’e mesaj geliyor.

“Lynn, hislerimi sana açıklamalıyım. Çok uzun zamandır saklıyordum.”

Lynn ona platonik olan Ken’den mi geldi yoksa şaka mı diye düşünürken yeni bir mesaj daha ulaşıyor:

“Bu bir şaka değil ve Ken değilim.” Lynn, o anda çıldırıyor… Biri onu mu izliyor? “Beni takip etmen için küçük bir oyun hazırladım, dene ve kim olduğumu öğren.”

Peki… Kim olabilir bu kişi?! Saeran Choi, burada da mı bizi buldun??

2. Part: SMS

Bölüm 6: Lysander – Moda

Lynn Violette ve İrisle karşılaşınca doğum gününe çağırıyor ve düzenlemede yardım etmelerini rica ediyor ama ikisinin de başka işi var diye gidiyorlar aceleyle. Sahte dostlar…mı?

Bir mesaj daha geliyor “Git, kendine yeni kıyafet al.” Oyunda bunu yapsa sinir krizine girebilirdim çünkü… Günlük 5 dolar harçlık aldığımdan haberin var mı senin?

Leigh’in giysi dükkanına girince bizi Rosayla birlikte karşılıyorlar. Lysander da orada, bu ne tesadüf! Lys’in elinde telefonu görünce şüpheleniyor Lynn.

Lysander’ın kabine girince mesaj yazıp yazmadığından gizlice emin olmaya çalışırken kendini Lysander’ın kollarına düşmüş halde buluyor.

My Candy Love

Lynn bir aşk itirafı beklese de… Beklediği teklif gelmiyor. Onun yerine Lysander kıyafet seçmesine yardımcı oluyor.

Lynn kıyafetleri denerken Lys ve Rosa da onunla ilgileniyorlar. Lynn Lysander’ın seçtiği elbiseyle çıkınca Lysander kızarıyor, bozarıyor, orada biraz daha Lynn’e düşüyor…

O sırada yeni bir mesaj geliyor. “Soğuyorsun. Spor yapmalısın. Beni bulmak için savaşmalısın!” Bu mesaj geldiğinde Lys-baby meşgul olduğundan mesajın sahibi olma ihtimali de uçup gidiyor.

Seçim Vakti!

 1. Seçmeme yardım ettiğin bu elbise çok güzel, hem klasik hem de orijinal olmasına bayıldım!
 2. Birlikte seçtiğimiz bu elbise çok güzel, hem klasik hem asi olmasına bayıldım!
 3. Seçmeme yardım ettiğin bu elbise çok güzel, Victorian stiline bayılırım!

Kararınızı iyi düşünün derim!

 • A seçtiyseniz, Lysander bu kıyafeti seçtiğiniz için mutlu olduğunu söylüyor. Lynn de yalnız doğum günüm için şimdi gitmeliyim diyerek ayrılıyor mağazadan.
 • B seçtiyseniz, Lynn bunu ödeyemeyeceğini, Lysander’ın lüks zevki olduğunu söylüyor. Lysander da Lynn’i yine de ikna ediyor ve ceketi de doğum günü hediyesi olarak veriyor.
 • C seçtiyseniz, Lynn ödemesinin imkansız olduğu söylüyor. Lysander da Lynn’e çok yakıştığı için full kıyafeti (hem ceketi hem de elbiseyi) ona hediye olarak veriyor… Lynn de kollarına atlayıp sarılıyor.

C seçtiyseniz Leigh’e acıyorum. -Full:)Kıyafet:’)?? +Evet!^-^, şeklinde bir konuşma geçiyor Lys ile aralarında. Gerçi bu sahne oyunda olsa sinirden bayılırdım, en az 400 ister bu da 50 günlük bir birikim  gerektirir.

KORKUNÇ.  Oyunla karşılaştırma yapmadan duramıyorum, imdat ya…

Bölüm 7: Nathaniel -Spor

Lynn spor salonuna yaklaştığında iki mesaj daha geliyor: “Acele et.” ve “Burası iyi!”

Lynn istemeye istemeye içeriye giriyor. Yumruk çalışan Kim’i görüyor. Boks ringin içinde de dövüşen iki kişiyi görünce gitmeye yelteniyor ama Kim “Daha en iyi yeri gelmedi.” diyerek durduruyor.

Boks yapan çocuklardan en güçlü olanı kaskını çıkarınca görüyoruz ki deli gibi yumruklar savuran kişi… NATHANIEL!

Kaskını uzatıp denememizi “rahatlatıcı” olduğunu söylüyor. Lynn bir şartla kabul ediyor: Nath doğum günü partisine katılacak. Lynn yumruklardan kendini iyi savunuyor ve Nath ona nasıl yumruk atacağını anlatıyor. Sonra ikili aynı anda tekme atmak gibi bir şey yapıyor sanırım ve… Nathle bizim Lynn yine yeri boyluyor.

My Candy Love
Spor kazası diyebilir miyiz?

Bu kız bir gün içinde daha ne kadar sakarlık yapabilir? Lynn’in ayağı acıdığı için Nath kontrol ediyor ve bileğini incitmiş olduğunu söylüyor.

Seçim Sırası!

 1. Kesinlikle bugün onun sırası. (Revire götürmede) Nath: “Seni revire götüreyim.” (Ciddiyetle)
 2. Peki o zaman, rezalet bir öğretmensin. Öğrencilerinle her zaman hastanede mi bitiyorsunuz? Çünkü şu anda tedavi görmeye bile cesaret edemiyorum.
 3. İyi bir hemşireye ihtiyacım olacak. Ama şu anda en çok bir desteğe ihtiyacım var. Nath: “Seni revire götüreyim. (Gülüşerek)

Kararınızı verdiyseniz…

 • A derseniz: Nath: “Bugün kendimizi sıkça revirde bulduk.” diyerek ayağını sarıyor.
 • B derseniz: Nath özür diliyor, Lynn’i sandalyeye bırakıyor ve sadece küçük bir sıyrık olduğunu söylüyor.  Lynn ayağa kalkıp gitmeye yelteniyor.
 • C derseniz: Nath Lynn’i kucağında revire götürüyor. Krem sürüyor ve sıcaklık hissederse iyiye işaret olacağını söylüyor. Lynn kızardığı için “Şimdiden sıcakladım.” Nath anlamıyor şimdiden neden böyle hissettiğini haliyle.

Bölüm 8: Castiel – Müzik

“Git kıyafetlerini giy ve beni bulmaya gel.” diye bir mesaj geliyor. Yani Nath hemen karşısındayken sihirle atamayacağına göre… Mesajları atan Nath de olamaz haliyle.

Lynn elbisesini giyip Kim’i doğum günü meselesi için sıkıştırdıktan sonra (bana bile gına geldi ama bu kız asla vazgeçmek nedir bilmiyor gerçekten) dışarı çıkıyor ve çatıdan gelen müzik sesine baktığında Castiel’ı görüyor.

SMS atan kişi… Castiel mı?

Lynn merakına yenik düşüp binaya giriyor ve Demon (Castiel’ın köpeği) onu sevgiyle karşılayıp düşürüyor.

Yukarı çıkan Lynn’i “Evime hoş geldin. daha çok alana ihtiyaç duyan köpeğim için var olan bu dayalı döşeli terasın tadını çıkar.” diyor.

Kim’den olumsuz yanıt  içeren telefon gelince ağlamaya başlıyor Lynn. Castiel da “Bende depresyonuna eşlik edecek mükemmel bir şey var.  Güzel bir blues müzik parçası.” diyor ve ekliyor: “Hadi ama. Gel, yanımda ağla.”

Biraz gitarıyla bir şeyler çaldıktan sonra Lynn’den de çalmayı denemesini istiyor ve Lynn’in kucağına gitarı bırakıp parmaklarını nasıl kullanacağını gösteriyor.

Seçim Sırası!

 1. “Parmaklarım yanıyor”
 2. “Nasıl oturmamızı istersin?”
 3. “Aslında, iyi yapıyorum diye düşünüyorum, iyiyim değil mi?”

 • A seçtiyseniz, Castiel gülerek yardım ediyor ve diyor ki: “Evet, fena değil.”
 • B seçtiyseniz, kucağına oturmasının en kolay yöntem olacağını söylüyor. Lynn bunun garip olacağını söyleyince yapıştırıyor Castiel her zamanki sözünü… “Pfft, gerçekten küçük bir kızsın!”
 • C seçtiyseniz, Lynn o kadar “iyi” çalıyor ki Cas kulaklarını kapatarak “Evet evet harika.” diyor. Ve sonra o gösterirse daha kolay olacağından gitarı geri alıp kendi çalmaya devam ediyor.

Bölüm 9: Cevaplar

Yine bir mesaj geliyor “Oradan ayrılmalısın.”

Yani… Bilinmeyen kişi Castiel da değil. (kalbim çıt) O zaman… Bilinmeyen kişi kim? Saeran olabilir diyen artı bir.

Castiel acil bir işi olduğundan evden çıkıyorlar birlikte. Sonra bir mesaj daha geliyor, bu defa teyzesinden “Okulundan aradılar. Eve dön.:/”

Lynn öğleden sonraki dersi kaçırdığı için ceza alacağını anlıyor. Dönüş yolunda Viktorun SMS atan kişi olup olamayacağını düşündükten sonra olamayacağında karar kılıyor. Sonunda anahtarla kapıyı açıyor, ev kapkaranlık.

Işığı açtığındaaa…

My Candy Love

SÜRPRİZ! HERKES DOĞUM GÜNÜ İÇİN TOPLANMIŞ!

Teyzesi “Küçük Lynn’im bize zor zamanlar yaşattın” diyor. Bir düşününce,herkesi gün boyu sıkıştırdığı doğru!

Leigh ve Rosa kıyafetinin sana çok yakıştığından, Melody Nath’i incitebileceğinden bahsediyor. Lynn’in teyzesi Agatha Cas,Nath,Lys ve Viktor olmasa bu partiyi yapamayacağını söylüyor. Gizemli mesajlarla dikkat dağıtmak bu dörtlünün fikriymiş.

Nath ve Cas yine birbirine sataşarak durumu açıklıyorlar. Nath sabahleyin Amber’dan uzak tutmaya çalışmış çünkü planı anlatmak üzereymiş. Nath’in boks yapması… Viktorun fikriymiş.

Castiel, Lynn’i kendi başına parti düzenleme konusunda cesaretlendirdiği için Nath onu iğneliyor. Castiel kızararak kendi bahanelerini üretiyor,asla geri kalmaz, şaşırmıyoruz artık.

Lynn herkese teşekkür ediyor. Victora da teşekkür edince Victor açıklıyor: “Sana kanıtlamak istedim… Ciddi Nathaniel’ın da şiddetli sırları  ya da Lysander’ın çekiciliğine rağmen buz gibi olması, asi Castiel’ın kırılgan kabuğu bana verdiğin sözü tutmanı engellemedi.”

Yani, bu kadar… Tüm gün yaptığın seçimler seni finale götürecek. Doğum gününün geri kalanını hediye olarak kiminle geçireceksin?

Seçim Sonuçları

En fazla A şıkkını seçtiyseniz…

My Candy Love

B şıkkını daha çok seçtiyseniz…

En çok C şıkkını seçtiyseniz…

My Candy Love

Her şıkkı eşit seçtiyseniz…

İtiraf etmek gerekirse, en sevdiğim My Candy Love oyununun bu dramalardan sıyrılmış mangasını okurken de yazarken de ben çok eğlendim! Umarım siz de eğlenmişsinizidir ve çıkan sonuçtan memnunsunuzdur. 

Daisy

Daha fazla oyun incelemesi için tıklayın.

3 thoughts on “My Candy Love : SMS Gizemi İnteraktif Manga

 • 18/06/2021 tarihinde, saat 19:29
  Permalink

  Benim için öylesine özel, öylesine güzel bir dünya ki bu… Uzun yıllar önce MCL bağımlısıydım. Orda başıma gelenler gerçek hayattaki modumu da etkiliyordu. Sanki orda yaşıyordum. Her ne kadar oyunu bitirmeyecek olsam bile ( bırakma sebebim Türkiye serverini kapatmaları ) her zaman çok seveceğim. Yıllar sonra bana tekrar bu dünyanın kapılarını açtığın için teşekkür ederim. Bu yazınla beni çok mutlu ettin ve sanki okurken her şeye en baştan başlıyor gibi heyecanlandım. Casitel’i hayatımın sonuna dek kalbimde taşımaya devam edeceğim. ♡ Senin yazıların beni hep olumlu yönde etkiliyor, umarım yazmaya hep devam edersin 😉

 • 15/09/2021 tarihinde, saat 16:38
  Permalink

  serinin geri kalanini da cevirecek misin ya o kadar ozlemisim ki???

 • 24/05/2023 tarihinde, saat 00:51
  Permalink

  Saeran Choi, sen misin????????? (MCL için konuşursam; Lysanderım da Lysanderım.) İki favori serimi de bilen bir Türk yazarın varlığını nasıl yeni öğrendim bilmiyorum umuyorum ki devam edersin????????????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir