Use For My Talent Konusu ve Oyuncuları

Use For My Talent Konusu ve Oyuncuları – Çin Netflix Dizisi – Dizi aynı zamanda Cleaning Elves , My Dear Neat Freak Re Qing De Sao Sao Ba Wo Qin Ai De Xiao Jie Pi , isimleri ile de bilinmekte. Clean With Passion For Now Çin Uyarlaması

Bugün sizlere bir Netflix yapımı bir Çin dizisinden bahsedeceğim. Dizi, yine bir Netflix Kore dizisi olan Clean With Passion For Now dizisinden uyarlanma. Ben Clean With Passion For Now dizisini oyuncularından dolayı pek izleyememiştim. Başrol karakterler bana pek işlememişti ama Çin uyarlamasından ki oyuncular bir hayli iyi gibi görünüyor. Tabi bunu izleyip göreceğiz. Hadi lafı hiç uzatmadan dizi bilgilerine bir göz atalım.

Use For My Talent Konusu

 • Dizi Adı: Yeteneğim için Kullan
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı : 24
 • Yayın Tarihi : 9 Mayıs 2021 – 1 Haziran 2021
 • Yayın Günü : Pazartesi, Salı, Pazar
 • Kanal: Netflix , Mango TV
 • Bölüm Süreleri : 45 dakika

Konusu :  Parçalanmış ailesi nedeniyle Gu Ren Qi, kapalı bir kişiliğe ve bir temizlik rahatsızlığı olan misofobiye sahiptir. Shuang Jiao ise Gu Ren Qi’nin aksine oldukça pasaklı bir insandır. Onun pasaklı olmasının nedeni ise mutlu olan ailesinin bir anda dağılıp, annesini bir trafik kazasında katbetmesidir. Tüm bunlar onu bakımsız pasaklı ve umursamaz bir insan yapmıştır. Bu ikili Shuang Jiao, Gu Ren Qi’nin temizlik şirketinde işe başlaması ile bir araya gelir. Sonuç olarak olaylar ardı ardına gelişmeye başlar. Sizce bu ikili birbirlerinin yaralarını sarabilecekler mi?

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

Evet dizi konusu bu şekildeydi. Clean With Passion For Now izlediyseniz eğer, konu benzerliğini farkedeceksinizdir. Muhtemelen işleyişte yalnızca bir iki noktayı değiştirip diziye aynı şekilde devam edecekler. Hadi gelin şimdi de dizi oyuncularına bir göz atalım.

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

Oyuncular

Dizi Oyuncuları ;

Use For My Talent Oyuncuları

 • Jasper Liu – Gu Ren Qi
 • Shen Yue – Shi Shuang Jiao
 • Dai Yun Fanı – Lu Xian
 • Charles Lin – Li Dong Xian
 • Yanan – Shi Jun Jie
 • Su Meng Di – Zhu Yan

Sonuç olarak dizi oyuncuları da bu şekildeydi. Oldukça genç bir oyuncu kadrosu var dizinin. Bu nedenle dizinin özellikle gençler tarafından ilgiyle izlenileceğini düşünüyorum.

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

Use For My Talent

Bu Çin dizisi ‘ni merak edenler için dizinin upuzun bir tanıtım videosunu sizler için bırakıyorum.

Dizinin oldukça sevimli bir fragmanı var. Ben açıkcası şu yazıyı sonlandırdıktan sonra diziye başlamayı düşünüyorum. Şu sıralar mod yükseltmeye gerçekten ihtiyacım var 🙂 Olurda diziyi finallersem Use For My Talent yorumu başlığı altında dizi inceleme yazımı da yayınlayacağım.

Use For My Talent İzle

Use For My Talent Netflix dizisi bu nedenle diziyi Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Ancak Netflix kullanmayan takipçilerim diziye korsan sitelerden ulaşabilirler. Ayrıca dizinin youtube’da İngilizce altyazılı hali de mevcut. İngilizce konusunda kendine güvenenler diziyi youtube’dan izleyebilirler.

Evet dizi hakkında sizlere sunabileceğim bilgiler bu şekildeydi. Bunlar dışında merak ettiğiniz konuları yorum kısmına yazabilirsiniz. Yorumlarınızı cevaplayarak yayınlıyorum. Şimdilik hoşçakalın, sağlıcakla kalın!

Jaze

Daha fazla Çin dizisi için buraya tıklayın.

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir