Zıaja Göz Kremi Yorumu

Selam arkadaşlar! Uzun zaman önce gratiste Zeynep’in markayı çok övmesinden ötürü alma gafletinde bulunduğum Zıaja göz kremi ‘nden bahsedeceğim.

Zıaja göz çevresi kremini ilk aldığımda ınstagram hesabımdan sizlere duyurmuştum. Yorumum biraz gecikti farkındayım ancak biraz ara vere vere kullanarak etkilerinden tam emin olmak istedim. Ve bugün itibayle tamamen yorumum netleşti.

Siyah Noktaları Temzileyen Yüz Temizleme Jel Tarifim İçin Buraya Tıklayın.

Uzun zamandır göz çevremde ki karartı için bi krem arayışındaydım. Özellikle iş hayatına girdiğimden bu yana göz çevremde ki morluklardan şikayetçiyim. Zira hergün patronumun ‘Jaze uyumadın mı?’ sorularına maruz kalıyorum. Ve her seferinde ‘HAYIR UYUDUM BU MORLUKLAR UYKUSUZLUKTAN DEĞİL!’ açıklamasında bulunmak zorunda kalıyorum.

Zıaja göz kremi incelemesi

İşsizlik zamanlarımda çok fazla doğal tariflerle uğraşıyordum. Ancak o dönemde bu göz çevreme iyi gelecek bir yöntem bulamamıştım. İş bulmamla beraber bu doğal yöntemlere ayıracak vakti de bulamayınca artık tamamen kozmetik markalarına yöneldim.

İlk yönelmiş olduğum marka da Zeynep’in öve öve bitiremeyip reklamını yaptığı Zıaja markası. Bu göz kremiyle beraber birkaç ürününü daha denedim. Her birini sırasıyla yorumlayacağım. Hadi lafı daha fazla uzatmadan krem hakkında ki yorumuma geçelim :

Marka: Zıaja

22.01.2022 Güncel Fiyat: 55,50₺

Zıaja Göz Kremi

Göz kremini ilk kullandığım gecenin ertesi günü göz kapağımda minik bi şişlikle uyandım. Başta bu şişliğin kremden kaynaklanmadığını ümit ederek yine kullanmaya devam ettim. Ancak bu kez de diğer göz kapağımda aynı şişlikten oluşmaya başladı.

Hal böyle olunca da zıaja göz kremi dahil kullandığım diğer tüm ürünleri bıraktım. Ve yalnıza güneş kremimi kullandım bu süre boyunca.

Göz kapağımda ki şişlik inince ise bu şişliğe hangi ürünün neden olduğunu bulabilmek için öncelikle göz kremini yeniden kullanmaya başladım. Ancak ne zaman ki tekrar göz kremini kullandım, bu şişlik yeniden oluşmaya başladı. Bu sırada farklı herhangi bir ürün kullanmadığımdan bu şişliklere neden olanın zıaja göz kremi olduğunu anladım ve derhal bıraktım.

Zıaja göz kremi

Aslına bakarsanız çok da hassas bir cildim yok. Ancak bu kremin bu şekilde bi yan etki göstermesi beni şaşırttı ve markaya bi önyargı oluşturdu bende.

Ürünü indirimden almış olsamda çok da ucuza almamıştım. Bu nedenle kremi el kremi olarak kullanıp bitirdim 🙂 İyi bir el kremi diyebilirim ama göz kremi olarak kullanılır mı emin değilim. Ayrıca bi el kremine bu kadar para verilir mi ondan da emin değilim. Hayır aslında eminim, verilmez 🙂

Daha Fazla Ürün Yorumu için Buraya Tıklayın.

Zıaja Göz Kremi Yorumu

Sonuç olarak memnun kalmadığım ve önermediğim bir ürün oldu Zıaja göz kremi. Ancak ben göz kremi arayışlarımı sürdüreceğim. Sizlerin bi krem önerisi varsa yorum kısmında belirtebilirsiniz. Önerilere açığım.

Farklı bir yazıda görüşmek üzere hoşçakalın, sağlıcakla kalın ve hep Jazetel’de kalın.

-Jaze

Siyah Noktaları Temzileyen Yüz Temizleme Jel Tarifim İçin Buraya Tıklayın.

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir