A Love So Beautiful Kore Konusu ve Oyuncuları

A Love So Beautiful Kore Versiyonu . Kore yapımı okul dizilerini hep sevmişimdir. Aralarında sevmediğim dizi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. School serisi olsun Reply serisi olsun hepsini ayrı ayrı bayılarak izlemiştim. Hatta buyurunuz:  Reply 1988 Dizi Konusu ve Yorumu

Hatta hatta buyurunuz: School 2013 Konusu ve Yorumu

Yani anlayacağınız üzere Kore okul dizilerini seviyorum. Bugün de sizlere bahsedeceğim A love So Beautiful dizisi bir Kore okul dizisi . Netflix de yayınlanması planlanan A Love So Beautiful Kore 28 Aralık, yani bugün ilk bölümü ile izleyicileri ile buluştu. Giriş yazısını çok uzatmadan sizlere dizi hakkında bilgiler vermek istiyorum. Öyleyse A Love So Beautiful Konusu ve diğer detaylarına güzelce değinelim.

A Love So Beautiful Kore Konusu

A love so beautiful

  • A Love So Beautiful Kore Dizisi
  • Bölüm Sayısı : 24
  • Yayın : Netflix – Kakao Tv
  • Yönetmen : Seo MinJung
  • Senarist : Jung YooYeon – Choi YooJung

Cha Heon, hem yakışıklı hem de zeki olan bir Lise öğrencisidir. Chun Ji Lisesinde okumaktadır. Cha Heon soğuk bir karakter gibi görünüyor, ancak aslında kendini iyi ifade etmekte beceriksiz olan sıcak bir kalbi olan bir öğrencidir. Shin Sol Yi, Cha Heon’a aşık, parlak ve neşeli 17 yaşında bir lise öğrencisidir. Bıkmadan usanmadan Cha Heon‘a aşkını açıkça itiraf eden bir karakter. Bu konuda biraz beceriksiz ama sevimli bir karakter. Woo Dae Sung yetenekli bir yüzücüdür, Chun Ji Lisesine transfer olur ve Shin Sol Yi‘ye il görüşte aşık olur. Ona olan duygularını ifade etmemekle birlikte onun yanında kalmaya devam ediyor.

Dizi bu üç lise öğrencisinin etrafında dönmekte.

A love So Beautiful Çin dizisi ni eminim duymuşsunuzdur. Hah bu dizi de Çin ‘den alıntı, Çin versiyonunu izlemiş biri olarak bu A Love So Beautiful Kore uyarlama ‘sı nasıl olacak merak ediyorum. Çin versiyonu konusunda azıcık konuşmam gerekirse: dizi güzel tatlı bir diziydi, tek sıkıntısı gereksizce uzatılması olmuştu. Korelilerin gereksizce uzatacaklarını düşünmüyorum. Dizi final yaparsa eğer, A love so beautiful Kore versiyonu ‘nu da izlemeyi düşünüyorum.

Diziyi izler izlemez A love so beautiful yorumu başlığı altında diziyi detaylıca değerlendireceğim. Ben yapmazsam sitede ki başka bir yazar arkadaş yapacak bunu, emin olabilirsiniz. Yazıyı çok uzun tutmak istemiyorum, bu nedenle dizi hakkında genel bilgiler verip yazıyı bitireceğim. Dizi hakkında farklı bir soru aklınıza takılırsa çekinmeden yorum kısmında sorabilirsiniz. Anlık onaylayıp yanıt veririm 🙂

Hadi şimdi de A Love So Beautiful Dizi oyuncuları ‘ndan bahsedelim:

Kore Dizi Önerilerim için Buraya Tıklayın.

Oyuncular

Dizi oyuncularının her biri gözlerimize şenlik verecek türden. Dizi kadrosu yakışıklı beyler, güzel kızlar ve daha nicelerinden oluşuyor. Her bir oyuncu belli ki özenle seçilmiş. Lafı çok uzatmadan başrol oyuncularından bahsedeyim :

  • Kim Yo Han

Birçoğumuzun tanıdığı birçoğumuzun ise ismini dahi duymadığı biri. Kim Yo Han Güney Koreli erkek grubu olan Wei ‘nin bir üyesi. Kpop ile ilgilenenler Kim Yo Han ‘ı illaki duymuştur. Daha önce Zombie Detective dizisinde rol almıştı. Diziyi izlemediğim için yorum yapamayacağım. Ayrıca Kim Yo Han , 2021 yılında yayınlanacak olan School 2021 dizisinde de rol alacak.

  • So Ju Yeon

Koreli bir model olan So Ju yeon , başarılı bir oyuncu. Daha önce Dr. Romantic 2 ‘de rol aldı. Ayrıca So Ju yeon , yakın zamanda yayınlanan Lovestruck in the city dizisinde de rol almıştır.

  • Yeo Hoe Hyun

2017 Yılında çıkış yapan Koreli bir oyuncudur. 2020 Yılında ses getiren Oh My Baby dizisinde rol almıştır. Bu dizide de 2.erkek olacağı aşikar. Umarım bizleri depresyona sokan bir 2. erkek sendromu yaşatmaz da kötü bir karakter olur 🙂

Vel hasıl kelam dizi de yer alacak baş oyuncular bu şekildeydi. Dizinin Yönetmen ve Senaristine dair bilgilere ulaşmadım. Daha önce duyduğum isimler değil, nasıl bir iş çıkacak merak ediyorum. Dizi Lovestruck in the city gibi bir web draması olacak. Kore web dramaları konusunda bir hayli iyi. Neyse lafı uzatmadan merak edenler için dizinin fragmanını bırakayım.

Kore Dizi Önerilerim için Buraya Tıklayın.

A Love So Beautiful Kore

Dizi fragmanı için buraya tıklayın.

Dizinin fragmanından da anlayacağınız üzere tam bir Kore gençlik dizisi geliyor. Ne azı ne fazlası, 2021 yılı, Kore okul dizileri ‘ne yönelik bir yıl olacakmış gibi duruyor. Gerek School 2021 olsun gerek diğer okul dizileri olsun ve gerekte bu dizi olsun, hiç olmadığı kadar okul dizisine doyacakmışız gibi duruyor. Hadi bakalım.

Dizi hakkında söyleyebileceklerim bunlar. Umarım yararlı bir yayın olmuştur. Yorumlarınızı bekliyorum. Sağlıcakla kalın hep bloğumda kalın!

Diğer Kore Dizileri İçin Tıktık

-Jaze

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir