Beneath our Scars Visual Novel Oyun Tanıtımı

Herkese merhaba!  My Candy Love oyununun yapımcısı Chinomiko ve erkek arkadaşı tarafından geliştirilen yepyeni, tamamen ücretsiz, tatlı bir oyunun tanıtımıyla karşınızdayım: Beneath our Scars .

Beta oyuncusu olduğumdan gözlerimle oyuna ne kadar emek verildiğini gördüm. Oyuncular için her şeyi daha da iyileştirmek adına bir sürü görüşme yaptık, Chino hepimizi dikkatle dinleyip oyunu daha da geliştirdi. Yani oyunun en pürüzsüz son haliyle karşınıza çıkacağını garanti edebiliyorum!! Ara sıra sosyal medya üzerinden küçük ipuçları paylaştığını, o mu olsun bu mu şeklinde anketler sunduğunu görebilirsiniz.

Beneath our Scars

Tamamen hobi amaçlı yapıldığı ve oyuncuların tepkilerini öngöremedikleri için kaç bölüm devam edecek bilemiyoruz. Ama kesin olan şey oyuncular ilgi gösterdiği, yapımcılar da bunu hissettiği sürece oyunun devam edeceği. Oyunu uygulamada (hem ios hem de android) veya pc üzerinden oynayabilirsiniz.

Daha Fazla Oyun İncelemesi için Buraya Tıklayın.

Beneath our Scars Oyun Konusu

Hikaye, devam eden tıbbi durumları nedeniyle özel bir klinikte bulunan iki genç Melinda ve Rowan’ın romantik yolculuğu hakkında. Meli ve Rowan, aynı platformda sohbet ettikleri için birbirlerini biraz tanırlar ve bir gün Meli, Rowan’ın kendisiyle aynı kliniğe  taşınmış olabileceğini fark eder. 1. bölüm de onu aramaya çıkıp tanışmakla geçiyor.

Beneath our Scars

Tek bir bölüm çıktığı için hikaye nasıl gelişir bilmem fakat 2 yapımcısı para kaygısıyla değil boş zamanlarında kendilerini geliştirme amacı taşıdığından dolayı eğleneceğimize eminim.

Bol bol romantizm dolu, çok açık olmayacak bazı yakınlaşma sahnelerine ilerleyecek, dramatik olaylar göreceğimiz belirtiliyor.

Daha Fazla Oyun İncelemesi için Buraya Tıklayın.

Beneath our Scars Oyun Sistemi

Hastane ortamında geçtiği için herkes gibi ben de oynayıp oynamamakta kararsızdım. Oyuna şans verince anladım ki hikaye o kadar da ağır değil. Gelecekte bazı dramalar olacağı kesin. Bu oyun -My Candy Love oynadıysanız biraz sadist olduğunu bildiğiniz- Chino tarafından yapılıyor sonuç olarak…

  • İllüstrasyon nasıl alınır?

Bazıları iyi, bazıları kötü seçenekler var, seçiminize göre resmi açabilir ya da kaçırabilirsiniz. İlk bölümde iki illüstrasyon var, ilki otomatik olarak açılıyor, ikincisi ise 6/10 puan gerektiriyor. Ayrıca, oyun ücretsiz olduğu için tüm seçeneklerin kilidini açmak veya 10/10 puanı almak için istediğiniz kadar tekrar tekrar oynayabilirsiniz.

Melinda ve Rowan

Eminim ki inanılmaz sempatik iki başrol Meli ve Row size de daha ilk bölümden kendini sevdirecek. Ben ikisini de çok tatlı, masum ve sevilesi buldum. Oyunun yapımcısının sihirli parmaklarından çıkan her karakter kendini bize sevdirmeyi başarıyorken bu oyuna şans vermemek büyük bir kayıp olurdu… Hem de ücretsizken!

Meli, zor zamanlar geçiriyor da olsa sürekli renkli, pozitif ve neşeli kalan biri. Rowan ise biraz daha içine kapanık, sakin biri. Bu ikiliyi yakınlaştıran ne olacak dersiniz?

Sonuç olarak, henüz net olarak çok güzel diyemiyor olsam da onların bu hikayesinin devamını görmek için sabırsızlanıyorum! Size de bir şans vermenizi tavsiye edebilirim.

-Daisy

Daha Fazla Oyun İncelemesi için Buraya Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir