Hello Mr Gu Konusu ve Oyuncuları – 2021 Çin Dizileri

Geçen gün Love Like White Jade Çin dizisi hakkında bir yazı yayınlayınca ‘neden diğer Çin dizilerine de ağırlık vermiyorsun Jaze’ diyerek listeyi biraz karıştırayım dedim. Ve karşıma tataaa Hello Mr Gu dizisi çıktı.

Love Like White Jade Çin Dizi Konusu için tıktık.

Bir romantik komedi tutkunu olarak dizinin bu türde olması ve kapağının beni çekmesi ile kendimi dizide buldum. Sonuç olarak bu diziyi okuyucularım ile de paylaşmalıyım diyerek hemen bir başlık açtım. Başlıktan ve cümlelerimden de anlayacağınız üzere dizi bir Çin dizisi. Oldukça yeni bir dizi, 2021 Çin Dizileri ‘nden yalnızca biri. Bu dizi hoşuma giderse eğer, diğer Çin Dizileri için de blogda bir başlık açıp, tüm dizileri orada toplamayı düşünüyorum. Neyse bakalım, lafı yine çok uzatmayalım.

Hadi dizi konusu ile başlayıp, oyuncular ve dizi hakkında merak edilenlere de değinip yazıyı sonlandıralım.

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

Hello Mr Gu Konusu

Hello Mr Gu

 • Ülke: Çin
 • Bölümler: 30
 • Yayın Tarihi: 30 Mart 2021 – 13 Nisan 2021
 • Yayınlanacağı Günler: Salı Çarşamba Perşembe
 • Kanal: Tencent Videosu
 • Bölüm Süresi: 45 dakika

Dizi Konusu:

Kalabalık ve insanlardan hoşlanmayan SEO Gu Nan Zhou, fakir ve gururlu olan bir genç kadın ile sözleşmeli bir evliliğe girişir. Birbirlerine oldukça zıt olan karakterleri birbirleriyle çatışmalarına neden olur. Ancak bildiğiniz üzere zıt kutuplar birbirlerini çeker mantığı ile bir anda yakınlaşmaya başlarlar. Bu yakınlaşma nasıl başlayıp, nasıl sonlanacak? Buna hep beraber şahit olacağız.

Dizi konusu bu şekildeydi. Dizinin derin konusuna artık izleyince şahit olacağız. Konuyu daha fazla uzatıp sizlere spoiler vermek istemedim. Gelin şimdi de Dizi oyuncularına değinelim.

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

Oyuncular

hello Mr Gu chinese

Bildiğiniz üzere Kore Dizileri ve oyuncuları konusunda oldukça fazla bilgi sahibiyim. Ancak diğer Asya Dizileri konusunda pek bilgi sahibi olduğum söylenemez. Bu nedenle bu başlığın altı yorumlarımdan ziyade bilgilerden oluşacak. Bu değerli bilgiyi verdiğime göre hadi dizide yer alan oyunculara bir göz atalım;

 • Chen Jing Ke : Jing Ke, dizide bir Seo olan Gu Nan Zhou karakterini canlandıracak.
 • Yan Zhi Chao : Zhi Chao, dizide Nan Zhou ile evlenmek için sözleşme imzalayan fakir kız; Zhou Jian Qing ‘ı canlandıracak.
 • Guo Yun Qi :Yun Qi dizide Zhou Zi Xuan karakterini canlandıracak.
 • Zhu Dan Ni :Bu hanım oyuncu da dizide Su You Xia karakterini canlandıracak.
 • Xin Rui Qi : Rui Qi’de dizide Jiang Jing Xuan rolü ile karşımıza çıkacak.
 • Vesta Ding : Son olarak Vesta bey de dizide Zhang Yin rolü ile karşımızda olacak.

Sonuç olarak dizide yer alan oyuncular bu şekildeydi. Elimden geldiğince ön planda yer alan tüm oyunculara değinmeye çalıştım. Bu nedenle yazı biraz uzamış olabilir, kusuruma bakmayın. Dizi konusu ve oyuncuları hakkında bu kısma kadar sizlere bilgiler verdim. Şimdi de dizi fragmanı ve dizi ile ilgili akıllara takılan birkaç soruya ayrı başlıklar açarak cevap vermek istiyorum. Hadi bakalım;

Hello Mr Gu

Youtube üzerinde dizi için yayınlanan ilk fragman ;

Hello Mr Gu İzle

Diziyi izlemek için youtube’da aratmanız yeterli. Dizinin tüm bölümleri Türkçe altyazılı bir şekilde youtube‘da mevcut. Bu nedenle diğer korsan site arayışına girmenize gerek yok. Youtube’da yüksek kalite ile izleyebilirsiniz. Ancak dizinin çevirileri diğer korsan sitelerde de mevcut. Google üzerinden ararsanız eğer, bölümlere ulaşabilirsiniz. Netflix konusunda bir bilgim yok.

Yeni bölüm Ne zaman

Dizi artık final oldu. Tüm bölümleri sitelerde mevcut. Eveeet, böylelikle bir yazının daha sonuna geldik. Dizi hakkında yazabileceklerim bunlardı. Aklınıza takılan her soruyu yorum kısmına bırakabilirsiniz. Elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Farklı bir yazıda görüşmek üzere, hoşça kalın sağlıcakla kalın, hep Jazetel‘de kalın!

Jaze

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir