True Beauty Konusu ve Oyuncuları : Webtoon’du Dizi Oldu

True Beauty uzun zamandır sosyal medyada çokça adından söz ettiren bir webtoon idi. Eminim sizler de kesitlerine yahut tepkilerine denk gelmişsinizdir. Önce Kore ‘de patlayıp ardından çevirileri ile tüm dünyaya yayılan True Beuty , şimdiyse diziye çevriliyor.

True beauty webtoon

Özellikle webtoon‘un fanları bu habere eminim ki çok sevinmiştir. Webtoon ‘u okuyan biri olarak bu habere bende sevindim. Keyifle okuduğum bir webtoon idi. Tek endişem webtoon‘un saçma bir şekilde işlenip, kötü oyunculuklar ile webtoon’un gözümüzde karartılması. Bunun olmamasını umuyor, bilmeyenler için konudan bahsetmek istiyorum;

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

True Beauty Konusu

Dış görünüşü konusunda özgüven sıkıntıları yaşayan ve çeşitli makyaj teknikleri öğrenen liseli Im Jooo Kyung, öğrendiği bu teknikler ile bambaşka birine dönüşür. Her ne kadar bambaşka birine dönüşse de kişiliği hala aynıdır. Dizi Im Joo Kyung‘un dönüşüm öyküsünü; bu aşamalarda yaşadığı eğlenceli dakikaları ve aşk hayatını konu alacak.

 • Tvn ‘de yayınlanacak bu dizinin yönetmeni ise hepimizin çok çok çok sevdiği Extraordinary Love dizisinin  yönetmeni : Kim Sang Hyub

Dizinin oyuncularına geçmeden önce Extraordinary Love dizisini ne çok sevdiğimden bahsetmek istiyorum sizlere. Finalini hala daha izlememiş olsam da beni her bölüm farklı şaşkınlığa uğratan bir diziydi. Kore gençlik dizileri bazından şahsına münhasır bir konusu, işlenişi vardı. İzlemeyen varsa bir koşu izleyip, tekrar bloğa uğramasını öneririm. Seveceksiniz.

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

True Bauty Oyuncuları

 • Mun Ka Youn

true beauty oyuncuları

Esas kızı Mun Ka-Young  canlandıracak. Mun Ka Young ‘ı birçoğumuz Eulachacha Waikiki ve Exo Next Door dizileri ile tanıdık. Ben açıkçası esas kızı Mun Ka-Young ‘dansa farklı bir oyuncunun canlandırmasını isterdim. Eulachacha Waikiki dizisindeki oyunculuğu bana kalırsa sönük kalmıştı. Bu dizide nasıl bir oyunculuk sergileyecek çok merak ediyorum. Bakalım Bakalım.

 • Cha Eun Woo

true beauty oyuncuları

Webtoon da geçen Le Soo Ho karakterini ise Cha Eun Woo canlandıracak. Şu benzerliğe bakar mısınız? Cha Eun Woo cuk diye oturmuş karaktere. Başkası olsa olmazdı. Gerek karakteri olsun gerekse görünüşü olsun aklıma Soo ho karakteri için Cha Eun Woo‘dan başkası gelmiyor. Çok iyi bir seçim olmuş.

Cha Eun Woo‘yu daha önce My Id is Gagnam Beuty dizisinde izlemiştik. Hatırladığım kadarıyla soğuk bir oyunculuğu var, kötü demiyorum soğuk. Nasıl desem en eğlenceli karakteri bile canlandırırken soğuk duracak bir oyuncu. Soo Ho’da webtoonda soğuk bir karakter olduğu için gayet güzel bir seçim olmuş.

Hwang In Yeop

Han Seo Joon karakterini ise Hwang In Yeop canlandıracak. Hwang In Yeop‘u geçtiğimiz haftalarda final yapan 18 Again dizisinde izlemiştik. Diziyi izlemeyenlere Hwang In-Yeop yabancı gelebilir.

18 Again Dizisinin konu ve yorumu geçtiğimiz günler blog yazarımız Meya tarafından yazılmıştı, yazıya ulaşmak için buraya tıklayın.

true beauty yorum

Benzerlik var mı? Emin değilim, sanırım yok.

Farklı Bir oyuncu olabilir miydi? KESİNLİKLE EVET! True Beauty ‘nin diziye dönüşeceğini duyduğumda aklımda çok farklı isimler canlanmıştı, ancak bu isim bende birazcık hayal kırıklığı oluşturdu. 18 Again dizisinde ki oyuncuğunu bana geçirememişti, burada nasıl bir oyunculuk sergileyecek bilemiyorum. Gerçi bu benim görüşüm 18 Again dizisinden sonra bu bey, ciddi bir fan kitlesi edindi. Seveni çok muhtemelen seçilmesinde ki ana neden de bu.

Bakalım nasıl işlenecek dizi. 2 Aralıkta yayınlanacak True Beuty dizisini kesinlikle izleyeceğim! İzler izlemez de yorumum burada olacak. Webtoon ‘u okumuş biri olarak yorumlayacağım çok fazla şey olacak. Ve evet yayın sonu.

Kısacık minnacık bana hiç yakışmayan bir yayın oldu ama spoiler vermemek için parmaklarımı sıktım ve gerçekten de spoiler vermeden yayını bitirebildim. Spoiler verseydim üzülürdüm. Yayını sadece ahh Ah Soo Ho pekmezli pankekim diyerek bitirmek istiyorum. Hoşça kalın sağlıcakla kalın

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

-Jaze

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

10 thoughts on “True Beauty Konusu ve Oyuncuları : Webtoon’du Dizi Oldu

 • 17/11/2020 tarihinde, saat 18:15
  Permalink

  Ben de seojoon u başka birinin oynamasını beklerdim en çok merak ettiğim şey ‘bu karakteri yansıtabilecekler mi’ sorusuydu, açıkçası adamı tanımıyorum ama pek seojoon vibeı aldığımı söyleyemeyeceğim. Diğer karakterlere gelecek olursam bir fikrim yok izleyip göreceğiz. Büyük bir merak ve heyecanla bekliyorum çabucak gelse de izlesekk ://

 • 17/11/2020 tarihinde, saat 18:44
  Permalink

  Emin olduğum tek marakter eun woo, marım hayal kırıklığına uğramayız. Merakla bekliyorum diziyi bakalım

 • 22/11/2020 tarihinde, saat 11:46
  Permalink

  Aslında Kore dizisi izlemişliğim pek yok ama karakterleri öyle benzetmişler ki şaşkınlık içerisindeyim,dediğin gibi oyunculuklar da iyiyse izlenecekler listeme eklememek için bir sebep kalmadı?

 • 22/11/2020 tarihinde, saat 13:32
  Permalink

  Oyunculuklar kesinlikle çok önemli bakalım nasıl bir iş çıkacak ortaya

 • 29/12/2020 tarihinde, saat 11:20
  Permalink

  Bence karakterler falan benzemiş ben hwang In Yeop u benzettim küpe falan da yakışmış kjvkjbzx ben bu çocuğun baya hayranıyım mimikleri falan hoşuma gidiyor
  dediğin gibi eun woo ya soğuk karakterler veriliyor ve adam komik karakter oynayamaz bnce sert bir tipi var
  kıza gelirsek kız başka biri olabilirdi ama yine de kötü değil
  ben sevdim diziyi ama her zamanki gibi 2. erkek sendromu çekiyorum her dizide oluyor ama hwang en sevdiğim oyuncu ve onun 2. erkek olması benim için daha üzücü oluyor aaaahhhh

 • 29/12/2020 tarihinde, saat 15:42
  Permalink

  Açıkçası oyuncular ilk açıklandığında Suho karakteri dışında diğer iki oyuncu da olur mu olmaz mı diye bi düşünmedim deği, ama her bir oyuncu karakterlerine ayrı ayrı yakışmış. Başkası olsa olmazdı dedirtiyor her biri…Dizinin yeni bölümünü merakla bekliyorm 2.erkek sendromunu herkes yaşayacak gibi fghjkfds

 • 24/01/2021 tarihinde, saat 03:48
  Permalink

  Arkadaslar webtoon cok sacmalamıs cıyrıgından cıkmıs nasıl yapıcaklarını bilmiyorlar final olsa guzel olur

 • 24/01/2021 tarihinde, saat 15:30
  Permalink

  Webtoon da dizinin aksine 2.erkek ile oluyor kız. Dizi ile webtoon sadece ana konu olarak aynı yoksa işleniş çok farklı

 • 03/02/2021 tarihinde, saat 02:23
  Permalink

  Webtoon da kız Han Seo Joon’ la birliktemi oluyo

 • 03/02/2021 tarihinde, saat 02:34
  Permalink

  Webtoon henüz sonlanmadı, ancak bir yerden sonra evet Seo Joon ile oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir