Hello the Sharpshooter Konusu ve Oyuncuları

Bugün fanlarca heyecanla beklenen bir dizinin tanıtımını yapmak için geldim. Evet evet Hello, the Sharpshooter Çin Dizisinden bahsediyorum. Dizi haberi çıktığından bu yana fanlarca 9875623 tane fan sayfası açılan bu dizinin tanıtımını bir de biz yapalım dedim. Dizi ayrıca Ni Hao, Shen Qiang Shou , Nei Hou, San Cheung Sau , 你好神枪手 , 你好,神槍手 isimleri ile de biliniyor.

Peki bu dizinin bu kadar yankı uyandırmasının sebebi ne?

Merak edenler için hemen söyleyeyim. Dizimizin başrol oyuncusu Hu Yi Tian . Her Çin Dizi izleyicisinin mutlaka izediği A Love So Beautiful dizisinin çok sevilen başrol oyuncusu. İzleyenlerin istemsizce hayran olduğu Hu Yi Tian’ın bu dizide de başrol olması elbette de dizi daha yayınlanmadan duyulmasına neden oldu.

A Love So Beautiful Kore Versiyonu İçin Buraya Tıklayın.

Dizimiz yine romantik gençlik dizisi. Her Çin gençlik dizisinde olduğu gibi burada da elbette spor ön planda olacak 🙂 Bilmiyorum benim merakla beklediğim bir dizi. Yayınlanır yayınlanmaz izleyip Hello, the Sharpshooter Yorumu başlığı altında dizi incelememi burada yayınlayacağım.

Hadi o zaman lafı daha fazla uzatmadan dizi bilgilerine bir göz atalım;

Çin Dizi Önerileri için Buraya Tıktık Yapabilirsiniz.

Hello, the Sharpshooter Konusu

Hello the Sharpshooter cast

 • Dizi Adı: Merhaba, Keskin Nişancı
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 40
 • Yayın Tarihi: 2 Şubat 2022 – ?
 • Yayın Günü: Çarşamba
 • Orijinal Kanal: Tencent Videosu
 • Süre: 45 dk.

KONUSU: Uzun yıllar önce, daha lisedeyken, Tang Xin ile Yuan Shen Qing tanışır. O anda birbirlerine söylememiş olsalar da, ilk görüşte birbirlerine aşık olurlar. Birbirlerini asla unutmayacaklarını söylerler. Ancak  zaman onları farklı yollara sürükler ve birbirlerini unuturlar.

Tang Xin bir stajyer muhabir olurken, Yuan Shen Qing Çin’e olimpiyat zaferi kazandırmakla yükümlü olan bir sporcu olur. Ve bir gün Tang Xin, Yuan Shen Qing ile bir röportaj yapmakla görevlendirilir. Ancak bu röportaj hiç de beklediği gibi geçmez, Yuan Shen Qing oldukça soğuk ve sinir bozucudur.

Sizce bu ikili tekrar bir araya gelebilecek mi? Bunu hep beraber izleyip göreceğiz.

Dizi Lian Mu Chu Guang ‘ın aynı isimli novel ‘inden uyarlanmıştır.

Çin Dizi Önerileri için Buraya Tıktık Yapabilirsiniz.

Oyuncular

Hello the Sharpshooter izle

 • Hu Yi Tian – Shen Qing Yuan
 • Xing Fei – Tang Xin
 • Kido Ma – Du Ling Feng
 • Luo Qiu Yun – Shi Xiao Ci
 • Zheng Yi Ming – Chen Hai
 • Jackey Zhu – Tang Li Qi

Evet dizi oyuncuları da bu şekildeydi.

Hello the Sharpshooter

Hello the Sharpshooter

Oyuncu kadrosu bir hayli genç oyunculardan oluşuyor. Ayrıca her birinin tanıdık yüzlere sahip olması da diziye karşı  bir beklenti oluşturuyor. Yani benim nazarımda böyle. Her biri iyi oyunculardan oluşan bir kadrodan vasat bir dizi beklemem saçma olur. Bu nedenle diziyi heyecanla bekliyorum bakalım.

Çin Dizi Önerileri için Buraya Tıktık Yapabilirsiniz.

Hello, the Sharpshooter İzle

Diziyi yourube üzerinden de Türkçe altyazılı bir şekilde izleyebilir, google da arama yaparak diğer korsan sitelerden de izleyebilirsiniz. Sonuç olarak dizi hakkında sizlere verebileceğim bilgiler bu şekildeydi.

Hello the Sharpshooter Yorum

Dizi yayınlanır yayınlanmaz izleyip dizi hakkında ki yorumuma Jazetel‘de yer vereceğim. Ancak ben diziyi izlemeden siz izlerseniz eğer, mutlaka yorum kısmında dizi hakkında ki gözlemlerinizden bahsedin. Yorumlarınızı okumak hoş.

O halde farklı bir yazıda görüşmek üzere hoşçakalın, sağlıcakla kalın ve hep Jazetel’de kalın!

Çin Dizi Önerileri için Buraya Tıktık Yapabilirsiniz.

Jaze

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir