Kanojo wa Kirei datta Konusu ve Oyuncuları

Merhaba arkadaşlar bugün bir farklılık yapıp hiç dizilerini incelemediğimiz bir ülkeye giriş yapıyoruz. Evet evet Japonya ! Bugün sizlere 2021 yapımı bir Japon dizisi olan Kanojo wa Kirei datta dizisinden bahsedeceğim. Ayrıca dizi She Was Pretty , Kanojo wa Kireidatta olarak da biliniyor. Sonuç olarak She Was Pretty ‘den dizinin bir Kore dizisinden uyarlma olduğunu eminim ki anlamşsınızdır.

Evet bu Japon dizisi bir She Was Pretty Kore dizisinden uyarlama. She Was Pretty daha önce ülkemizde de Seviyor Sevmiyor adı iile uyarlanıp, reyting rekorları kırmıştı. Bakalım Japonlar bu diziyi nasıl uyarlayacak, hep beraber izleyip göreceğiz. Hadi o halde dizinin bilgilerine geçelim.

Dizi Bilgilerine Geçmeden Önce Daha Fazla Asya Dizisi için Buraya Tıklayın.

Kanojo wa Kirei datta Konusu

Kanojo wa Kirei datta

 • Ülke: Japonya
 • Tür: Romantik , Komedi , Gençlik , Arkadaşlık
 • Bölüm Sayısı: 10
 • Yayın Tarihi: 6 Temmuz 2021 – 7 Eylül 2021
 • Yayın Günü: Salı
 • Orijinal Kanal: Fuji TV
 • Bölüm Süreleri: 60 dakika
 • Dizi için Etiketler: Yakışıklı erkek çirkin kız , ofis dizisi , zor kadın , gizli geçmiş , kibirli erkek başrol

KONUSU: Hasebe Sosuke, dünya çapında 30 ülkede yayınlanan moda dergisi “The Most“un Japonca versiyonunun baş editör yardımcısıdır. Sosuke, oldukça ciddi ve soğukkanlı rasyonalist bir insandır. Normalde New York şubesinde çalışırken, Japonya’ya transfer edilmiştir. Hasebe Sosuke, çocukluk yıllarında Japonya’da yaşamış ve şişman olmasından ötürü birçok zorbalığa maruz kalmıştır. Şimdi ki hali ise çocukluğunun tam aksidir. Oldukça yakışıklı ve bir o kadar da zengindir. Japonya’ya geri dönmesi onda ilk aşkı ile tekrar karşılaşma umudu olmuştur. İlk aşkını tekrar görmek için çabalayacaktır. Ancak bir sıkıntı vardır…

Diğer bir karakterimiz olan Sato Ai işsizdir ve en yakın arkadaşı ile birlikte yaşamaktadır. Şirketi iflas ettiğinden bu yana iş aramaktadır. Oldukça neşeli, enerjik ve dürüst bir insandır. Ancak gençliğinin aksine şimdilerde pek de güzel değildir. Sosuke ile tekrar karşılaşsa da kimliğini açıklamak istemez.

Evet dizi konusu bu şekildeydi. Sonuç olarak She Was Pretty dizi konusunun aynısı. Muhtemelen işleyişte bu yönde olacak. She Was Pretty oldukça iyi bir işleyişe sahipte, görünen o ki Japon uyarlaması da bir hayli iyi olacak.

Oyuncular

Kanojo wa Kirei datta Konusu

 • Nakajima Kento – Hasebe Sosuke
 • Koshiba Fuka – Sato Ai
 • Akaso Eiji – Higuchi Takuya
 • Sakuma Yui – Kiriyama Risa
 • Takahashi Yuto – Satonaka Junichi
 • Katase Nana – Okajima Yuiko

Kanojo wa Kirei datta

Dizi oyuncuları da bu şekildeydi. Dizinin Kore yapımnı izlemeyenler için ufacık bir açıklama da bulunayım; Bu dizide 2.erkek sendromunu sonuna kadar yaşayacaksınız. Hayır tabi ki de asıl başrol oyuncunun önüne geçmeyecek. Ancak bir yandan da 2.erkek için içiniz kan ağlacayak. Diziye başlarken bu uyarımı dikkate alın. 2.Erkek sendromu yüzünden depresyona giren biri iseniz başlamamanızı öneririm 🙂 Hahaha, işin şakası bir yana dizi bir hayli cezbetti beni, bakalım nasıl bir iş çıkacak ortaya.

Kanojo wa Kirei datta İzle

Dizinin çevirileri tamamlanınca youtube yahuut herhangi bir korsan siteden izleyebilirsiniz. Japon dizileri henüz Netflix ‘de yayınlanmaya başlamadı. Diziyi merak edenler için fragmanı hemen aşağıya bırakıyorum.

She Was Pretty Japon Uyarlaması

Bu yazımda sizlere She Was Pretty Japon uyarlaması olan Kanojo wa Kireidatta dizisinden bahsettim. Farklı bir yazıda görüşmek üzere hoşçakalın!

Daha Fazla Asya Dizisi için Buraya Tıklayın.

One thought on “Kanojo wa Kirei datta Konusu ve Oyuncuları

 • 25/12/2021 tarihinde, saat 06:32
  Permalink

  Çok güzel bir dizi
  Kore olan kızı sevmemistim bu kiz tatlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir