Keb Pandin Konusu ve Oyuncuları

Eveett tekrar tekrar tekrarlarcaa selamlar arkadaşlar ben meri ve tekrar bir tayland dizisiyle karşınızdayım. Bugün inceleyeceğimiz bu dizi Keb Pandin . Dizi aksiyon ve romantizm türlerinden oluşuyor. Aksiyon olduğu için henüz giriş yapmadan sürükleyici bir diziyle karşı karşıya olduğumuzu düşünüp ümit ediyorum diyelim ki şaka bir tarafa ben Tayland dizilerini gerçekten seviyorum ve sürükleyici  buluyorum.

Şimdi diyeceksiniz ki Meri senin sevmediğin dizi var mı? 🙂 Evet arkadaşlar hemde o kadar çok var ki inanamazsınız fakat ben sadece sevdiğim izlemekten yazmaktan keyif aldığım sizinde keyif alacağınızı düşündüğüm dizileri yazıyorum. Ve benim en büyük önceliklerimden biride yazarken keyif almak. Neyse sanırım ben yine çok konuştum. Dizimize başlayalım o halde meşhur sözümüzle:) Şov başlasın arkadaşlar… 🙂

Daha Fazla Tayland Dizisi için Buraya Tıklayın.

Keb Pandin Konusu

Keb Pandin

 • Dizi Adı : Keb Pandin
 • Ülke: Tayland
 • Dizi Türü:Romantizm ve Aksiyon
 • Bölüm Sayısı:
 • Yayın Tarihi: 21 Kasım 2021
 • Yayın Günü: Pazar
 • Yerel İsmi: เก็บแผ่นดิน

Mintada, savaşın bombaların parçaladığı bir ülke olan Kasay ‘ da doğup büyüyen bir gençtir.  Kasay Lideri görevlerinde gerçekten başarılı ve umut vaad eden Mintada ve arkadaşı Siplai’yi eğitimlerini ilerletmek başarılarını yükseltmek için Tayland ‘a gönderir. Görevleri Kasay ‘a değerleri bilgiler getirmek olan bu ikili gittikleri yerde kendilerini bekleyen beklenmedik olaylardan habersiz yola çıkarlar.

Mintada, Tayland da görevdeyken ülkenin önde gelen varlıklı bir ailenin ızı olan Punpaşa ile tanışır ve bu zaman kadar tatmadığı o büyük duyguyu aşkı tadar. Punpaşa çok büyük bir aşkla bağlanan Mintada bu zamana kadar yaşadığı en büyük, en yoğun duygu olan aşkını bırakmak istemez ve Punpaşa için çabalamaya başlar fakat Punpaşa’nın ailesi  bu ikilinin ilişkilerini onaylamaz. Ve bununla kalmayıp önlerine çok büyük engeller, zorluklar çıkarmak için ellerinden geleni ardlarına koymazlar. Maalesef bunlar henüz başlangıç. Bundan sonra olacaklar her iki aşığıda zoelıyacak türden.

Bakalım neler olucak Mintada görevini tamamlayabilecek mi ? Aşkını Punpaşa ‘yı ailesini ikna edebilecek mi ? Aşk ve iş arasında nasıl bir denge kuracak yada kurabilecek mi ?

Genel Dizi Önerileri için Buraya Tık Tık Yapabilirsiniz.

Dizi Oyuncuları

 • Ice Panuwat Premmaneenan – Mintada
 • Oom Eisaya Hosuwan – Punpasa
 • Pon Nawasch Phupantachsee – Chulachart
 • Aom Piyada Akaraseni
 • Hongmanop Phutane
 • Alex Rendell

Daha Fazla Tayland Dizisi için Buraya Tıklayın.

Keb Pandin Yorumu

Eveettt arkadaşlar bol aksiyonlu imkasız aşklı bir dizi. Ben burdaki iş  ve aşk dengesini gerçekten merak ediyorum. Ve neden bu zengin kızların aileleri sevdiklerini kabul etmiyor. Ben görevinde bu kadar başarılı birinin aşk konusunda pes ediceğini düşünmesemde bu diziler bizi gerçekten çok şaşırtıyor.

O yüzden büyük konuşup sonra sizin vay efendim Meri sen şöyle demiştin vay efendim biz sana  güvendik sözlerinizle karşılaşmamak için siz benim aşk iş fikirlerime aldanmayıp kendiniz izleyip görün. O hald ne diyoruz hepimize iyi seyiler şimdiden. Hoşçakalın Jazetelde bende  Meri de Kalın 🙂

Daha Fazla Tayland Dizisi için Buraya Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir