Kıvırcık Saç Bakımı : Kıvırcık Saçlar için Ürün Tavsiyeleri

Kıvırcık Saçlar için Ürün Tavsiyeleri ; Kıvırcık Saçlarım İçin Kullandığım Ürünler / Kıvırcık Saç Bakımı / Kıvırcık Saçlar için Ürünler

Güzellik ile İlgili Sitede ki Bütün Yazılara Ulaşmak için Buraya Tıklayın.

Kıvırcık Saçlar için Ürün Tavsiyeleri

Not: Yazı kesinlikle reklam içermemektedir. Liste tamamen site yazarı Morosophist’in kullanıp memnun kaldığı ürünlerden oluşmaktadır.

Hepinize merhabalar! Umarım iyisinizdir. Bugünkü yazım kıvırcık saçlı kişiler için olacak. Bildiğiniz üzere kıvırcık saçlar bakımı en zor saç türlerinden birisi. Yanmış kıvırcık saçlar hakkında bir yorum bile yapmıyorum. Yatıp kalkınca kıvırcıklar bir tuhaf olur, saçlar kabarır. Rüzgarda tel tel olur vs.

Kıvırcık Saç Bakımı

O yüzden bugün sizlere kıvırcık saçlarıma kullandığım ve tavsiye ettiğim veya etmediğim ürünleri yazacağım. O zaman kıvırcık saçlar için şampuan önerileri ile başlayalım.

Yves Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Şampuanı

Kıvırcık Saç Bakımı

Enfes bir ürün deyip bırakıyorum burada. Ben bu ürünü 2 kere kullandım ve hiç ürün sürmeden kıvırcıklarım belirginleşti. 2 kere kullandığın bir ürünü mü övüyorsun diye sorabilirsiniz. Şöyle ki kardeşimin saçları da kıvırcık ve hangi şampuanı kullanırsak kullanalım saçları hep tiftik tiftik oluyordu. Bu şampuanı kullanmaya başladıktan sonra saçlarının kıvırcıkları o kadar belirgin ve güzel oldu ki anlatamam size.

Zaten doğal bir şampuan olduğu için kullanmaktan çekinmemeniz gereken bir şampuan. Aşırı pahalı bir şampuan değil. Sadece indirimde yakalamanız gerekiyor. Fiyatı 60 lira.

Urban Care Hibiscus and Shea Butter Şampuan

Kıvırcık Saç Bakımı

Bu şampuanı uzun süredir kullanıyorum ve memnun kaldığım nadir şampuanlardan biri. Zaten şampuan kıvırcık saçlar için yapılmış bir şampuan. Kesinlikle kepek yapmıyor ve bukleleriniz belirginleşiyor. Ben bu şampuanı saç kremi ile kullandım dilerseniz aşağıda yazmış olduğum saç kremi yorumuma geçelim.

Fiyatı gratiste 55 lira. İndirimde 20 – 30 lira.

Urban Care Hibiscus and Shea Butter Durulanan Saç Kremi

Kıvırcık Saçlar için ürün tavsiyeleri

Dediğim gibi şampuanı ve saç kremini birlikte kullanıyorum ve etkilerini çok iyi gördüm. Saçlarımı yumuşacık yaptı ve kıvırcık saçlar da olması gereken nemi fazlasıyla verdiğini düşünüyorum. Fiyatı watsons’ ta 30 lira indirimde 20 lira gibi bir şey.

Urban Care Hibiscus ve Shea Butter Durulanmayan Saç Kremi

Kıvırcık Saçlar için ürün tavsiyeleri

Gelelim durulanmayan saç kremine. Saçlarınız bakım yapılmış gibi duruyor. Ben bu ürünü 6 aya yakın bir süredir kullanıyorum. Daha şampuanı ve saç kremi ile tanışmadan sadece bu ürünü kullanıyordum. Gerçeği söylemek gerekirse benim saçlarım düzleştirmekten yanmış saçlar ve bu ürünün ne kadar iyi geldiğini anlatamam. Sadece bu ürünle saçlarım alt kısımları eski haline döndü. Üst kısımlarıyla daha çok uğraştığım için oraların kendine gelmesi biraz zaman alacak.

Sözün özeti saçlarınızın daha bakımlı görünmesine yardımcı olmakla beraber kıvırcıklarınız veya dalgalarınız daha hoş görünüyor. Fiyatı 27 lira.

Bee Beauty Saç Şekillendirici Jeli

Kıvırcık Saçlar için ürün tavsiyeleri

Hayatım boyunca nasıl bu ürünle karşılaşmam dediğim üründür kendisi. Keşke daha önce deneseydim de saçlarım bu kadar yanmasaydı dediğim üründür. Saçlarım hiç bu kadar kıvırcık ve dolgun olmamıştı. Yaktığım kısımlar dahi kıvır kıvır oldu. Böyle bir ürün yok resmen. Köpük falan kullanmayı bırakın bu ürünü kullanın. Fiyatını görünce şok olacaksınız. Sadece 10 lira.

Urban Care Style Köpük Bukle Belirginleştiricisi

Kıvırcık Saçlar için ürün tavsiyeleri

Ben bunu çok önceden kullandım ve yorumum kısa olacak. Köpük seviyorsanız eğer bu ürünün üstüne başka köpük tanımam. Öncesinde ucuz diye wellaflex diye bir markanın köpüğünü kulanıştım ve saçlarım hiçbir şekilde şekil almadı. Sadece sertliği işle kaldı. Ancak bu ürün köpük severler arasında bir numara gibi bir şey. Fiyatı da 28 lira.

Urban Care Elastic Curl Sprey

kıvırcık saçlar için ürünler

O kadar ürün kullandım ama bunun gibisini daha kullanmam. Saçlarım çok yapış yapış oldu ve başka sitelerde okuduğum kadar belirginleştiren bir etki yapmadı. Belki benim saçlarım çok işlem gördüğü için ama çok hoşuma gitmedi. Ama denemek isterseniz eğer fiyatı 28 lira.

Kıvırcık Saçlar için Ürünler başlıklı yazımı okuduğunuz için teşekkürler. Umarım bilgilendirebilmişimdir. Sağlıcakla Kalın!!!

Morosophist

Saç Dökülmelerine Karşı Sarımsaklı Saç Maskesi Tarifi İçin Buraya Tıklayın.

Morosophist

Morosophist

Merhaba, ben Morosophist. 19 yaşımdayım. Genel olarak dizi ve film yorumlarımla tanınıyorum. Bunun yanında ürün yorumlarım ve çevirilerim de blogta bulunmaktadır. İstek, öneri ve sorularınız için twitterdan bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir