Monthly Magazine Home Konusu ve Oyuncuları

Güzel bir günden hepinize merhaba! Dışarıda ki kuşların cıvıltıları eşliğinde bu yazıyı yazıyorum. Dışarıda miss gibi bir hava var, şu korona da olmasa her şey güllik gülistanlık olacak ama işte… Her neyse bugün sizlere tanıtacağım dizi oyuncu kadrosu ile ön plana çıkan Monthly Magazine Home Kore Dizisi . Dizide birçoğumuzun Playfull Kiss dizisi ile tanıdığı Jung So Min yer alıyor.

Jung So Min her Kore dizi izleyicisinin tanıdığı bir oyuncu, kadın girdiği her işi başarıyla sonuçlandırıyor. Gerek Playfull Kiss olsun gerek The Smile Has Left Your Eyes ve Because This is My First Life olsun her birinde oyunculuğu ile diziyi üst seviyelere taşıyan bir oyuncu. Bu durum oyuncunun yer aldığı dizilere güvenmemize ve izlememize neden oluyor.

Bu nedenle Monthly Magazine Home dizisi haberi ilk duyduğumdan bu yana beklediğim bir diziydi. Ortaya nasıl bir iş çıkacağını bekleyip göreceğiz. Ancak yalnızca oyuncu kadrosu bile diziyi izlenilesi kılıyor. Hadi lafı daha fazla uzatmadan dizi konusuna geçelim.

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Monthly Magazine Home Konusu

 • Dizi Adı: Aylık Dergi Ana Sayfası / Aylık Dergi Manşeti
 • Dizinin Diğer İsimleri ;  Monthly House , Monthly Home , Wolgan Jib , Wolgan
 • Ülke: Güney Kore
 • Tür:  Romantik , Komedi
 • Bölüm Sayısı: 16
 • Yayın Tarihi: 16 Haz 2021 – 5 Ağustos 2021
 • Yayın Günü: Çarşamba Perşembe
 • Kanal: jTBC , Iqiyi , Iqiyi
 • Bölüm Süresi: 1 saat 10 dk.

Konusu : Dizi yeni ev sahibi ile kiracısı arasındaki ilişkiyi konu alacak. Yoo Ja Sung, bir emlak yatırım şirketi ve dergi şirketi olan Monthly House ‘un CEO’sudur. Ancak Yoo Ja Sung’ın fakirlikten zenginliğe geçişi, zengin bir CEO olması çok da kolay olmamıştır. Na Young Won ise 10 yıldır kiralık bir evde, o evi kendi eviymiş gibi sahiplenerek yaşayan yine 10 yıllık bir deneyime sahip olan sıradan bir dergi editörüdür. Dizi bu ikilinin bir şekilde bir araya gelmesini, aralarındaki duygusal bağı ve ilişkiyi konu alacak.

Evet dizi konusu bu şekildeydi. Konuyu çok fazla uzatarak ağzımdan spoiler kaçırmak istemedim. Sıradan bir konu gibi görünsede dizinin işlenilişi ve senaryo çok önemli. Sonuç olarak diziyi izleyip görücez bakalım. Dizinin oyuncularından yukarıda çok bahsettim ancak detaylarına hiç inmedim. Hadi gelin beraber dizi oyuncularına bir göz atalım;

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Oyuncular

monthly house konusu

 • Kim Ji Suk – Yoo Ja Sung
 • Jung So Min – Na Young Won
 • Jung Gun Joo – Shin Gyeom
 • Kim Won Hae – Choi Go
 • Chae Jung An – Yeo Eui Joo
 • Ahn Chang Hwan – Nam Sang

Dizi başrollerden ziyade yan karakterler ile ön plana çıkıyor. Kim Won Hae ve Chae Jung An ‘ın yer alıp da kötü olan bir dizi söyleyebilir misiniz bana? Hayır söyleyemezsiniz, çünkü yok! Oyunculukları, karakter ile bütünleşmeleri tek kelimeyle harika. Diziye yalnızca bu ikili için bile başlayabilirim.

Monthly Magazine Home

Adı geçen Kore dizisini izlemeyi düşünenler için hemen aşağıya fragmanı bırakıyorum ;

Fragman oldukça ilgi çekici duruyor, nedense masalsı bir hava aldım fragmandan. Şu son zamanlarda en merakla beklediğim dizi Monthly House dizisi olabilir. Diziyi izler izlemez Monthly Magazine Home Yorumu başlığı altında dizi hakkında ki yorumumdan bahsedeceğim. Ben bahsetmesem blogda ki yazar arkadaşlarım illa ki bahsedecektir. Yorum konusunda beklemede kalın.

Monthly Magazine Home İzle

Diziyi asyafanatiklerim , koreantürk gibi Asya dizi izleme sitelerinden Türkçe altyazılı bir şekilde izleyebileceğiniz gibi youtube’dan da İngilizce altyazılı bir şekilde izleyebilirsiniz. Dizinin Netflix ‘e geçip geçmeyeceği konusunda bir haber yok henüz.

Sonuç olarak Monthly Magazine Home Kore dizisi hakkında sizlere verebileceğim bilgiler bu kadardı. Bu nedenle dizi hakkında farklı bir sorunuz var ise mutlaka yorum kısmında belirtin. Yaptığınız yorumlara cevap verdikten sonra onaylayıp yayınlıyorum. Bu nedenle yorumunuzun yayınlanmadığını görünce endişelenmeyin 🙂 Hoşçakalın, sağlıcakla kalın ve hep Jazetel’de kalın!

-Jaze

Daha fazla Kore dizisi için buraya tıklayın.

Son olarak Monthly Magazine Home dizi konusu ve oyuncular hakkında ki bilgiler mydramalist sayfasından çevrilerek alınmıştır.

jaze
Takip Et !

jaze

Umursuz, mumursuz, lisans mezunu, işsizliği meslek edinmiş bir double işsiz.Mesleğini değiştirmek amacıyla iş ararken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.