Phaet Sa Ya Konusu ve Oyuncuları – Tayland Dizileri

Phaet Sa Ya Konusu ve Oyuncuları – Romantik Tayland Dizileri

Merhaba arkadaşlar bugün çok başka bir dizi tanıtımı ile yeniden beraberiz. Bu kez çok da aktif olmadığım bir ülkenin dizisini sizlere tanıtacağım. Açıkcası geçmişte Tayland Dizileri özellikle Romantik Tayland Dizileri ile aram iyiydi aslında ama son zamanlarda Kore ve Çin Dizilerine sarınca bi boşladım Tayland ‘ı.

Sizlerin Tayand Dizileri ile aranız nasıl merak ediyorum. En sevdiğiniz Tayland Dizisini yorum kısmında belirtirseniz sevinirim. Kim bilir yorumunuzu gören biri bahsettiğiniz diziye başlayabilir, öyle değil mi?

Hadi o zaman lafı hiç uzatmadan bahsettiğim bu Romantik Tayland Dizisi ‘ne bir göz atalım.

Phaet Sa Ya Konusu

Phaet Sa Ya thai

 • Dizi Adı: Phaet Sa Ya
 • Tür : Romantik , Dram
 • Ülke: Tayland
 • Bölüm Sayısı: –
 • Yayın Tarihi: 2 Haz 2021 – ?
 • Yayın Günü: Çarşamba Perşembe
 • Kanal: PPTV

Dizi, eğlence ve aşk için yarışan iki kadının hikayesini konu almaktadır. Otuz yaşında bir süperstar olan Ploy, çok genç bir kız tarafından şiddete uğrar. Bu şiddet onu hem duygusal hem de fiziksel olarak dengesiz hale getirir. Artık sektörün bir numaralı yıldızı olamayacağından korkar.

Bu korku onu farklı işler yapmaya itecektir. Dizide olaylar Ploy’un etrafında dönecektir

Evet dizi konusu hemen hemen bu şekildeydi. Aslına bakarsanız henüz dizi konusu hakkında siteler net bir bilgi vermemekte. Bakalım bilgiler güncellendikçe bu yazılarda güncellenecek. Hadi gelin bir de dizi oyuncularına bir göz atalım;

Oyuncular

Phaet Sa Ya

Phaet Sa Ya Dizi Oyuncuları :

 1. Pang Ornjira Larmwilai – Ploy
 2. Namwan Raknapak Wongtanatat – Dao
 3. Indy Intad Leowrakw
 4. Jason Young
 5. Pae Daweerit Chulla
 6. Klun Chanon Ukkhac

Sonuç oalrak dizi oyuncuları da bu şekildeydi. Dizi hakında merak ettiğiniz başka bir soru varsa mutlaka yorum kısmına yazın.

Phaet Sa Ya İzle

Dizinin Türkçe çevirisi henüz yapılmadı, yapıldığı takdirde ilk bölümü burada yer alacaktır.

Phaet Sa Ya

Dizinin fragmanı henüz youtube yeva farklı bir video paylaşım platformuna düşmemiş. Düştüğü takdirde yine bu başlık altında yer alacaktır.

Sonuç olarak bir yazının daha sonuna geldik. Umarım keyifle okuduğunuz bir yazı olmuştur. Farklı yazılar da görüşmek üzere. Hoşçakalın!

Anonim

Daha Fazla Asya Dizisi için Buraya Tıklayın.

Ayrıca sitede Tayland dizileri için de ayrı bir kategori yer almakta. Romantik Tayland dizileri , komedi ve dram tayland dizilerini tek bir başlık altında bulabilirsiniz. O kategorimizi de incelemenizi öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir