Please Classmate Konusu ve Oyuncuları

Yine yeniden farklı bir Çin dizisi tanıtımı ile karşınızdayım; Please Classmate Konusu – Oyuncuları ve Yorumu . Son zamanlarda dizi haberleri ardarda geliyor. Elimden geldiğince hepsine yetişmeye çalışıyorum. Kore Dizilerini bititince bir de Çin dizilerine bir el atayım dedim. Bu Çin dizileri fazlalaşırsa eğer, sitede Çin için ayrı bir kategori de oluşturmayı düşünüyorum. Bakalım bakalım.

Bugün sizlere tanıtacağım diziden bahsedecek olursam, dizi posterinden de anlayacağınız üzere bir gençlik dizisi. Bölüm sayısı ve süresi her Çin dizisinde olduğu gibi yine aynı. Hadi hiç lafı uzatmadan direkt tanıtıma geçelim, orada bu konulara detaylıca değinelim;

Please Classmate Konusu

 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 24
 • Yayın Günleri : 23 Nisan 2021 – 3 Mayıs 2021
 • Yayın Tarihi: Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi
 • Kanal: Tencent Videosu
 • Bölüm Süreleri: 45 dak.

Konusu : Dizi birbiriyle çatışma içerisinde olan 2 genç grubu konu alıyor. Bu çatışmaya neden olan ise; bu iki grubun liderlerinin çocukluk zamanlarından bu yana süre gelen rekabetçi duygularıdır. Kuzey ve Güney Kampüsü olarak ikiye ayrılan Sen Yong Lisesinin birleştirilmesi ile başlayacak olan bu çatışma, aşk üçgeni ile de şekilenecek. Cai Xi, oldukça güzel ve bir o kadar da soğuk karakterli bir genç kızdır. Ve bu iki grubun liderleri Ze Yu ve Li He’nin arasında kalır.

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

Oyuncular

please classmate

 •  Xia Zhi Guang :21 Yaşındaki oyunucu, Li He karakterini canlandıracak
 • Yan Xu Jia :19 Yaşında olan oyuncu, dizide bir lise öğrencisi olan Ning Ze Yu karakterini canlandıracak.
 • Dai Lu Wa : 24 Yaşındaki oyuncu dizide aşk üçgeninin ortasında kalan Yuan Cai Xi karakterini canlandıracak.

Diğer Oyuncular:

 1. Zhou Yi Ran: Ye Jing Xi
 2. Siwaige: Lin Chuan
 3. Wang Yi Tian: Han Ya Yi

Sonuç olarak oyuncu kadrosu bu şekildeydi. Dizinin lise ortamında geçmesinden dolayı kadro oldukça genç olan bir ekipten oluşuyor. Nasıl bir iş çıkardıklarını izleyince göreceğiz. Bu nedenle hemen fragmana geçelim diyorum;

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

Please Classmate

Dizinin fragmanını merak edenler için aşağıya bırakıyorum.

Please Classmate İzle

Dizinin çok tatlı bir fragmanı var. Anlaşılan diziyi izlerken lise yıllarımıza gidip gidip gelicez 🙂 Diziyi herhangi bir Asya Dizi izleme sitesinden izleyebileceğiniz gibi, Youtube üzerinden de Türkçe yahut İngilizce altyazılı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Bu gibi asya dizilerini çeviren birçok site var. Bu nedenle diziyi bulmakta zorluk çekmeyeceksinizdir. Netflix ile dizinin durumu nasıl, hiçbir fikrim yok. Netflix’de olur mu olmaz mı bunu ileriki zamanlarda göreceğiz. Diziyi Youtube üzerinden izlemek isteyenler için buraya Please Classmate 1.Bölümü ‘nü bırakıyorum;

Dizi çevrildikçe bu kanalda yer alacaktır. Daha önce sitede tanıtımını yaptığım Çin Dizilerine de bu kanaldan ulaşabilirsiniz. Ben genellikle buradan dizilerimi izliyorum sizlere de öneririm. Sonuç olarak dizinin konusundan ve Please Classmate oyuncuları bahsedip, merak edenler için dizinin fragmanı ve 1.bölümüne yazımda yer verdiim. Son olarak dizi ile ilgil merak edilen birkaç soruya daha cevap vererek yazıyı sonlandıracağım.

Please Classmate Yeni Bölüm Ne Zaman

Dizinin yeni bölümleri yukarıda da bahsettiğim gibi 23 Nisan 2021 – 3 Mayıs 2021 tarihleri arasında Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, haftada 4 bölüm şeklinde yayınlanacak.

Please Classmate Kaç Bölüm

Dizi yine yukarıda da belirttiğim gibi her biri 40 dakika olan 24 bölümden oluşuyor.

Sonuç olarak aklıma gelen soruları da yanıtladım. Farklı bir sorunuz var ise yorum kısmında mutlaka belirtin. Dizi tanıtımlarıma gelen yorumlardan yola çıkarak bu iki soruya ayrı bir başlık açma gereği duydum. Bu nedenle farklı sorularınız varsa eğer, bilgim dahilince cevaplamaya çalışırım. Farklı bir yazıda görüşmek üzere hoşça kalın sağlıcakla kalın ve hep jazetel‘de kalın!

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

-Jaze

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

7 thoughts on “Please Classmate Konusu ve Oyuncuları

 • 08/05/2021 tarihinde, saat 13:14
  Permalink

  Diziyi sadece 18 bölümüne kadar bulabildim. Gerisi yayınlanmadı mı yoksa sitelere türkçe altyazılı mı daha gelmedi anlamadm. Lütfen yardımcı olun 🙂

 • 08/05/2021 tarihinde, saat 16:25
  Permalink

  Dizi 3 Mayıs tarihinde Çin’de final yaptı. Henüz çevrilmemiş olabilir yeni bölümleri gelecektir.

 • 10/06/2021 tarihinde, saat 00:08
  Permalink

  İkinci sezonu çekilecek mi peki

 • 10/06/2021 tarihinde, saat 00:44
  Permalink

  bu konuda henüz net bir bilgi yok

 • 27/08/2021 tarihinde, saat 23:24
  Permalink

  diziyi izlemeyi bugün bitirdim konusuna bakmadan izlemiştim nadiren çin dizisi izliyorum o da kafamı dağıtmak için oluyor zaten izlediğim çin dizilerini ciddi konulu olanlardan seçmiyorum öyle seçsem muhtemelen kdrama gibi bağımlılık yapardı ama dizi çok fazla çatışma içermedi bence o kadar kararında bir diziydi ki hatta son birkaç bölümde yaşanan başrol kızla alakalı olayda dedim ki heh yine böyle salak bir son yapacaklar ama öyle olmadı güzeldi beni sardı bence izleyin zaten kısa bir dizi bitmeseydi de devam etseydi keşke

 • 28/08/2021 tarihinde, saat 17:02
  Permalink

  Diziyi izlemeyi düşünüyordum ancak bir türlü vakit bulamamıştım. Bu yorumunuzdan sonra daha bi isteklendim, kafa dağıtacak dizilere ihtiyacım var şu sıralar.

 • 27/10/2022 tarihinde, saat 01:03
  Permalink

  Dizinin 2 sezonu olacak mı acaba yada oldu mu bilginiz var mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir