Praomook Konusu ve Oyuncuları – Tayland Dizileri

Praomook Konusu Yorumu ve Oyuncuları2021 Tayland Dizileri – Dizi ayrıca Prow Mook adı ile de bilinmektedir.

Merhaba arkadaşlar bugün farklı bir yapım ile geldim. Uzun zamandır Çin ve Kore dizilerini çevirirken bir de Tayland ‘a bir göz atayım derken ünlü iki oyuncunun yer aldığı bir dizi ile karşılaştım. Evet evet Praomook diğer adıyla Prow Mook ‘dan söz ediyorum. Cidden bu diziye ne kadar şaşırdığımı sizlere anlatamam. En son tra barb see chompoo dizisi ile akıllarımıza kazınan, tra barb see chompoo dizisinde bizleri deliye döndüren ikili şimdi yine bambaşka bir dramada beraber! Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Bir yandan ikiliyi tekrar yan yana görmek beni mutlu etse de diğer yandan da üzülüyorum.

Neden mi üzülüyorum?

Senaristlerin tra barb see chompoo ‘da yaptıkları gibi bu dizinin de içine etmelerine üzülüyorum. İkiliyi ayrı ayrı çok seviyorum ancak saçma bir senaryoda bir araya gelip kendilerini soğutmalarından da korkuyorum. Ama neyse neyse neyse, izleyip hep beraber neler olacağını göreceğiz.

Tra Barb See Chompoo Dizi yorumum için tıklayın.

Hadi lafı daha fazla uzatmadan dizi konusu ve oyuncularına bir göz atalım;

Praomook Konusu

Praomook konusu

 • Diğer Adı: Prow Mook
 • Ülke: Tayland
 • Tür: Romantik Dram
 • Bölüm Sayısı: 22
 • Yayın Tarihi : 10 Mayıs 2021 – 22 Temmuz 2021
 • Yayın Günü : Pazartesi – Salı
 • Süre: 1 saat 30 dk.
 • Yayıl yılı: 2021

Konusu :

Praomook, babasının borcunu ödemek için bir gece kulübünde DJ olarak çalışmaktadır. Dizinin diğer karakteri Chalanthorn (Lan), Mook ile aralarında yaşanan bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı  Mook’u yanlış tanır. Bu yanlış anlaşılmalar ikilinin birbirlerini kötü birer insan olarak tanımalarını sağlar. Ancak kader de bu ya! Günün birinde Mook’un ailesi onu Lan ile evlenmeye zorlar. Mook zorlu bir sürecin ardından bunu kabul eder. Ancak Lan buna pek de istekli değildir. Sonuç olarak Lan, Mook’dan kendisini kurtarabilmek için eşcinsel taklidi yapar.

Ancak bir sorun vardır, Mook bu yalana inanmamıştır. Hatta işi inada bindirerek Lan’ı kendisine aşık etmeye çalışır. Öyle böyle derken bu ikilinin aralarına eski sevgili mi dersiniz aile mi dersiniz türlü türlü olumsuzluklar girer. Dizi ise bunları konu alacaktır.

Sonuç olarak dizi konusu hemen hemen bu şekildeydi. Anlayacağınız üzere çok da farklı bir konusu yok. Sıradan entrikalı Taylan dizi konularına benziyor. Hadi gelin bir de dizi oyuncularına bir göz atalım;

Oyuncular

Praomook

 • Pon Nawasch Phupantachsee – Chalunthorn / “Lun”
 • Bua Nalinthip Sakulongumpai – Praomook / “Mook”
 • Krating Khunnarong Pratesrat – Marut
 • Nane Ranchrawee Uakoolwarawat – Nampetch
 • Meen Nichakoon Khajornborirak – Poom
 • Sakul Kanyapak Pongsak – Treenutch

Evet dizi oyuncuları bu şekildeydi. İsimleri yazmak inanın o kadar zordu kiii…. Adamların isimleri isim değil adeta Orhun Kağan yazıtları gibi. Hem karışık, hem de uzun 🙁 Her neyse, sonuç olarak şuana kadar dizi konusu ve oyuncularından söz ettim. Gelin şimdi de dizi fragmanına bir göz atıp, yazıyı sonlandıralım.

Praomook 

Çok merak ediyorum, fragmanı izledikten sonra tepkiniz ne oldu? Benim açıkcası ilk tepkim bu Taylandlılar neden böyle oldu. İkinci tepkimi söylemek istemiyorum 🙂

Praomook İzle

Diziyi Asya Dizi Çevirileri yapan sitelerden rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bu konuda sizlere verebileceğim bilgiler bu şekildeydi. Farklı bir dizi bilgilendirmesinde görüşmek üzere, hoşçakalın!

-Jaze

Daha fazla Asya Dizisi için buraya tıklayın.

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir