Ra Rerng Chon Konusu ve Oyuncuları

Eveettt selamlarrr dizii arkadaşlarım dostlarım 🙂 Bu gün yine sanırım bağımlılık haline getirdiğim Tayland ‘tan bir diziyle karşınızdayım. Bu gün ki dizimiz Ra Rerng Chon isimli Romantik Dram dizisi. 30 bölümden oluşan Ra Rerng Chon ‘un bilinebilecek diğer isimleride Rarerng Chon , Raroeng Chon ‘dır . Klasik zengin kız fakir oğlan dizisi diyebilirdim ki dizimiz bundan biraz uzak buradaki fakir çocugumuzun gönlü farklı biraz. Aslında söylemek istiyorum çatlıcam hatta ama aşağıya yazmam gerektiğinden sabrediyorum sizde edin az kaldı lafı kısa kesicem söz veriyorum 🙂 Hadi gidelim diziye sonra konuşıyım 🙂 Şov başlasın..

Genel Dizi Önerileri için Buraya Tık Tık Yapabilirsiniz.

Ra Rerng Chon Konusu

Ra Rerng Chon

 • Dizi Adı : Ra Rerng Chon
 • Ülke: Tayland
 • Dizi Türü: Romantizm ve Dram
 • Bölüm Sayısı: 30
 • Yayın Tarihi: 22 Kasım 2021
 • Yayın Günü: Pazartesi
 • Yerel İsmi: ระเริงชล

Genç adam yurtdışından mezun oldukça donanımlı ve yakışıklı bir adamdır. Babası borç batağına düşünce oğlunu alacaklısının kızıyla evlendirmek ister, bu konu hakkında oğluna baskılar yapar ve zorlar. Ancak o bunu yapamaz, ortada büyük bir sorun vardır. Çünkü zaten hali hazırda bir sevgilisi vardır. Bu durumu kabullenmek istemeyen sevgilisini bırakmak istemeyen genç borçları ödemek için çalışmaya karar verir. Çalışmaya başlar fakat evlenmesi istenen kız tarafından devamlı baskıya zorbalığa maruz kalır. Zaman geçtikçe fark etmeden bu kıza aşık olmaya başlar. Peki başta evlenmeyi reddettiği kıza olunca tekrar evlenmek isteyecek mi ? Yada kız kendini reddeden adamla evlenmek isteyecek mi ?

Dizi Oyuncuları

 • Pop Thagoon Karnthip – Similan
 • Mew Piatha Laknara – Rarerng Chon
 • Jack Methus Treerattanawareesin
 • Tao Somchai Khemglad
 • Mint Nawinda Bertotti – Nichanan
 • Lita Kaliya Niehuns – Ployfah

Daha Fazla Tayland Dizisi için Buraya Tıklayın.

Ra Rerng Chon Yorumu

Eveett şimdi gelelim asıl meseleye şimdi diyeceksiniz ki Meri yorumun nedir? Ben bu tarz dizileri seviyorum benim tabirimle tükürdüğünü yalıyor baş karakterimiz. Ama tabiki ilk başta hak verdim bende babası yüzünden istemediği biriyle evlenme istememesi kadar normal birşey olamaz. Peki ya sonra ne oluyor peki ? Karşı tarafta vazgeçince tatlı geliyor  tabiki. Benim düşüncem zengin kız bizim oğlanı isteeyecek ve başta istemediği kızın peşinde koşmak zorunda kalacak.

Ra Rerng Chon

Oh olsun koşsun kıza şans verseydi babası yüzünden kızı yargılayıp direk reddetmeseydi her şey farkı olabilirdi bence. Ama olsun çünküüü böyle entrikalar diziyi sürükleyici hale getiriyor bence şimdi ne olacak ne tepki verecek kabul edecek mi diye düşüncelerle izlemeye itiyor bizi. Bu da aslında bizi bir diziyi izlememiz için iten bence en büyük sebeplerden. Sıkıcı durağan merak uyandırmayan film yada diziyi hiç birimiz izlemek istemeyiz. Evet çok konuştum farkındayım.

Belki senin düşüncenden bize ne diyor olabilirsiniz ama bunu diyen kadar fikirlerimi de merak eden vardır o yüzden biraz zamanınızı çaldım 🙂 Olsun güzel bir diziyle tanıştırmış oldum sizi en azından 🙂 Ne diyoruz peki şimdi o halde ? Hepimizeee iyi seyirler dizi dostlarım. Hoşçakalın Jazetel ‘de dizi arkadaşınız Meri ‘de kalın 🙂

Genel Dizi Önerileri için Buraya Tık Tık Yapabilirsiniz.

-Meri

One thought on “Ra Rerng Chon Konusu ve Oyuncuları

 • 08/10/2023 tarihinde, saat 19:13
  Permalink

  Kolay gelsin diziyi nasil izliyebilirim sevgili admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir