Royal Rumours Konusu ve Oyuncuları – Kraliyet Söylentileri

Yağmurlu bir geceden herkese merhaba! Yine bir Çin dizisi ile geldim. Dizimizin adı, Royal Rumours Çin Dizisi . Fakat dizi aynı zamanda Pretend time , Time of Creation , The Times Spent in Pretense , Zao Zuo Shi Guang , Hua Liu Li Yi Wen , 造作时光 , Royal Rumors , 花琉璃軼聞 isimleri ile de bilinmekte.

Hem tarihi hem komedi ve hem de romantik türünde olan dizimiz gerek konusu gerekse oyuncuları ile göz dolduruyor. Sizleri daha da merakta bırakmadan Dizi konusuna geçmek istiyorum.

Yazımda öncelikle Royal Rumours Konusu ardından oyuncuları ve sonrasında da yorumlar ve genel aklınıza takılan sorulara yanıt vereceğim. Hadi başlayalım!

~~ Yue Xia Die Ying’in aynı adlı webtoonundan uyarlanmıştır.

Jazetel’de Yer Alan Diğer Çin Dizileri için Buraya Tıklayın.

Royal Rumours Konusu

Royal Rumours

 • Türkçe İsim: Kraliyet Söylentileri
 • Ülke: Çin
 • Yönetmen: Nelson Chau
 • Tür: Tarihi , Komedi , Romantik , Dram
 • Bölüm Sayısı:24
 • Yayın Tarihi: 15 Mart 2023 – 1 Nis 2023
 • Orijinal Kanal: Tencent , WeTV , Viki
 • Etiketler: Akıllı Kadın Başrol , Prens Erkek Başrol , Akıllı Erkek Başrol , Güçlü Fikirli Kadın Başrol , Veliaht Erkek Başrol , Yaş Farkı [Gerçek Hayat] , Kayıtsız Erkek Başrol , Soğuk Erkek Başrol , Telif Hakkı , Web Dizisi

KONUSU: Ji Yuan Chao, güvenliği ve refahı ile bilinen Hua adlı kraliyete çok şey borçludur. Şehir tarafından buz veliaht olarak nitelendirilen veliaht prens Ji Yuan Chao, askeri generalin kızı Hua Liu Li ile olmadık bir şekilde karşılaşır. İlk karşılaşmaları beklenmedik bir şekilde olan ikili daha ilk bakışta birbirlerine karşı bir şeyler hissederler. Ancak zıt karakterleri bu hisleri paylaşmalarına engeldir.

royal rumour yorumu

Hua Liu Li ilk bakışta her ne kadar uysal ve sakin görünse de aslında en az veliaht prens kadar kibirli , güçlü fikirli ve soğuktur.

Birbirlerini daha ilk bakışta alt etmeyi planlayan bu ikili sizce aşkı yok sayarak bunu başarabilecek midir? En önemlisi içerisinde bulundukları kraliyette barışı sağlayabilecekler midir?

~Royal Rumours Yue Xia Die Ying’in aynı isimli romanından uyarlanmıştır.

Jazetel’de Yer Alan Diğer Çin Dizileri için Buraya Tıklayın.

Oyuncular

royal rumour cast

 • Jeremy Tsui ; Oyuncu dizide Ji Yuan Chao karakterine can vermektedir.
 • Meng Zi Yi ; Ünlü oyuncu dizide Hua Li Li karakterine can verecektir.
 • Ryan Zhu – O Yuan Ting
 • Su Meng Yun – Tian Jia Min
 • Yi Yun He – Ji Yuan Hao
 • Li Çing – Pei Ji Huai

Royal Rumors ‘un ana kadrosu yukarıda ki gibiydi. Diğer yan karakterleri merak edenler için hemen aşağıya bırakıyorum;

royal rumour yorumlar

 • Zhang Xin Yi – Yuan wei
 • Jiang Shan – Du Xiu Ying
 • Richard Li – Yun Han
 • Wang Jian Xin – Hua Ying Ting
 • Jin Jin – Hua Chang Kong
 • Wu Yi Jia – A Wa

Evet Royal Rumours oyuncu kadrosu bu şekildeydi. Dizinin oyuncu kadrosu için yetenekli isimlerden oluştuğunu söyleyebilirim. Özellikle ana oyuncuların daha önce birçok dizisini izlemiş biri olarak söylüyorum ki; bu dizi de oyuncular tam anlamıyla kendilerini konuşturacaklar!

Jazetel’de Yer Alan Diğer Çin Dizileri için Buraya Tıklayın.

Royal Rumours Yorumu

Royal Rumours konusu

Özellikle Moon lovers , Tale of Nokdu gibi tarihi asya dizilerini severleri tatmin edecek eğlenceli bir dizi Royal Rumours .

Tale Of Nokdu Dizisi Hakkında Detaylı Bilgi ve Dizi İncelemesi için Buraya Tıklayın.

Tarihi kıyafetler, efectler ile gözüm doysun, aşkı göreyim, biraz da göreyim diyenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir dizi. Çerezlik dizi arayışında olanların şans vermesi gereken dizilerden…

Royal Rumours Dizi İncelemesi

royal rumour oyuncuları

Yukarıda aslında kısa bir yorumda bulunmuştum. Ancak burada toparlayayım, dizi gerek oyunculukları gerekse efect ve kostümleri ile izleyiciye zevk verecek bir dizi. Ancak senaryo ve klişeleri ile çerezlik romantik komedi kategorisine alabilirim.

Dediğim gibi klişeleri bol, tarihi romantik komedi arayışında olanların şans vermek isteyeceği bir Çin dizisi Royal Rumours . Diziyi sizler de izlediyseniz eğer, mutlaka yorum kısmında görüşlerinizi belirtin lütfen.

Royal Rumours 2.Sezon Olacak Mı ?

Royal Rumours çin dizisi

Dizi tek 1 sezondan oluşmakta. Bu nedenle ikinci sezonu bulunmamakta. Çıkacağına dair bir söylenti de bulunmuyor. Royal Rumors 1 Sezonda sona ulaşan klasik Çin dizilerinden.

Jazetel’de Yer Alan Diğer Çin Dizileri için Buraya Tıklayın.

Royal Rumours Kaç Bölüm ?

royal rumour türkçe

Dizi yukarıda da belirttiğim gibi 24 bölümden oluşmakta. Rotal rumors bölüm süreleri giriş ve son uzatmaları saymazsak 40-45 dakika.

Yönetmen ve Senaristi Kim ?

royal rumour izle

 • Dizi Yönetmeni: Nelson Chau

Yönetmenimiz daha önce The Chang’an Youth ve The Wife’s Lies gibi dizilerin yönetmenlik koltuğunda oturmuş bir isim. Bahsettiğim dizileri izlediyseniz eğer, az çok bu dizi için de yorum yapabilirsiniz aslında. Ben ön yargı oluşturmamak adına burada pek yorum yapmayacağım.

Jazetel’de Yer Alan Diğer Çin Dizileri için Buraya Tıklayın.

Royal Rumours İzle

royal rumour çin dizisi izle

Diziyi Türkçe altyazılı bir şekilde izlemek için youtube WeTV ‘den Türkçe / İngilizle altyazılı bir şekilde izleyebilirsiniz. Aynı zamanda google’dan çeşitli korsan siteler üzerinden de diziyi takip edebilirsiniz.

Yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Soru ve yorumlarınızı aşağıya bırakabilirsiniz. Yorumlarınızı yanıtlayarak onaylıyorum. Hoşçakalın Sağlıcakla Kalın!

Jazetel’de Yer Alan Diğer Çin Dizileri için Buraya Tıklayın.

Meri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir