So I Married the Anti-Fan Konusu ve Yorumu

So I Married the Anti-Fan Konusu Ve Yorumu / Dizi olan Webtoonlar

Herkese merhaba! Bu hafta güzel, tamamlanmış bir webtoon önerisiyle geldim! Üstelik film ya da dizi uyarlamaları da bulunuyor.

No One’s Life is Easy

No One’s Life is Easy ( So I Married an Anti-Fan ) Manhwa ile aynı konuya sahip başrolünde Park Chanyeol, Yuan Shanshan, Seo Juhyun ve Jiang Chao‘nun yer aldığı 2016 yapım Çin romantik komedi film uyarlaması.

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

  • Filmin Fragmanı ;

So I Married an Anti-Fan Kore Dizisi

30 Nisan 2021‘de yayınlanmaya başlayan 16 bölümden oluşacak olan Güney Kore dizisi So I Married an Anti-Fan ” ile dünyaca ünlü başarılı bir idol ve bu yakışıklı idolün anti-fanı arasında geçen biraz romantik biraz da komik hikâyeyi izleyeceğiz.

  • Dizinin fragmanını izlemek isteyenler için ;

So I Married the Anti-Fan Konusu

Çoğu insanın hayalidir idolüyle tanışmak. Bazılarımızınsa daha uçuk hayalleri vardır… İdolümüzle dost olmak, sevgili olmak, evlenmek gibi.  Fakat… muhabir Geunyeong Lee bir fan değil! Hatta tam tersi bir anti-fan. (Anti-fan: Bir ünlüye karşı nefreti olan bir kişiye verilen ad.)

En çok nefret ettiğiniz kişiyi alt etmek için ne kadar ileri gidersiniz? Evsiz, işsiz ve kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Geunyeong Lee, ülkenin ulusal hazinesi Koreli yıldız Who Joon’u devirmek için her şeyi riske atmaya isteklidir.

So I Married the Anti-Fan Konusu

Buna rağmen hayat onu öyle bir yere sürükler ki anti-fanı olduğu, hayatını kötü etkilemiş bu yakışıklı idolle aynı evde bir eğlence programı çekmek zorunda kalmıştır. Peki ya dünyaca ünlü idol Who-Joon ve ilk resmi anti-fanı Geunyeong Lee birbirini gerçekten tanıdıktan sonra, Who-Joon’u aşağı çekmek aniden çok daha zor hale gelecek mi?

Tüm açığa çıkan gerçeklerden sonra onu yine de aşağıya çekecek mi?

So I Married the Anti-Fan Konusu

So I Married the Anti-Fan Yorumu

  • Hikaye: 3/5

Yanlış anlaşılmalar inanılmaz sinir bozucu ama en azından çok uzun sürmüyor. Hikaye gidişatı oldukça akıcı, nasıl bittiğini anlamadım bile.

Başlarda kızın çocukça nefreti, birbirlerine aşık olduklarını kabul etmelerinin zaman alması sinir bozucuydu ama sonrasında güzel toparladılar. Sonrasında da birkaç yanlış anlaşılma sabrınızı sınayacak ama dayanın! Romantik sahneler ve male lead’imizin kalbi o kadar güzel ki bütün bu sınanmanıza değecek. Dokunaklı bir hikayesi var ama çok da derin değil.

So I Married the Anti-Fan Konusu

Sonuysa… güzeldi ama yine de tatmin etmedi. Yani bir sürü şey olabilirdi de hemen bitmesi gerekmiş de pat diye bitirmişler gibi hissettim. Sonda olan birkaç şey yüzünden de buruk hissedebilirsiniz. “Tamam böyle olması güzel de ya şu ne olacak/ bu da olmasaydı iyi olurdu…” tarzında cümleler kurabilirsiniz içinizden. Beni soracak olursanız… Evet, ben de hala farklı alternatif sonlar düşünüyorum.

  • Çizim: 4/5

Karakter çizimlerini gerçekten beğendim, ekran fotoğrafları klasörümde bir dolu ekran görüntüsü var. Ara sıra çizilen meme’lere de BAYILDIM. Gerçekten. Kahkahalarla gülerken bir yandan ekran görüntüsü alıyordum. Who-Joon saç rengini ya da saç modelini değiştirmesi çok güzel ayrıntılardı.

  • Karakterler: 3/5

Fazla çocuksu intikam arzuları olan da var fazla kendini feda eden ve canını hiçe sayan da. Hikayedeki en olgun kişinin menajer olduğunu düşünüyorum. Her zaman ortayı bulan kişi oydu. Ayrıca klişeler gerçekleşmiyor ve female lead’i kurtaran bir beyaz atlı prens yerine ona yardım eden menajer ve iki eski arkadaşı var.

webtoon Konusu

Dönen yanlış anlaşılmaların temelinde karakterlerin oturup birbirleriyle düzgünce konuşmaması yatıyor. Neyse ki male lead inadını kenara bırakabilince dinlemesini bilen birine dönüşebiliyor ve female lead de aynı şekilde çocuksu duygularını kenara bırakırsa etrafında olan bitenlere mantıklı yaklaşabiliyor.

Sonuç olarak, eğer fazla trajediden bunaldıysanız ve mini bir romantik- komedi molası vermek istiyorsanız tam da size göre bir webtoon!

-Daisy

Daha fazla Webtoon incelemesi için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir