Switch On Konusu ve Oyuncuları

Haftanın ilk gününden herkese merhaba arkadaşlar. Pazartesinin monotonluğunu atıp yeni dizilere yelken açmanıza yardımcı olmak için geldim o yüzden hemen başlayalım isterseniz. Bugün size bahsedeceğim dizi ‘ Switch On ‘ bir Tayland dizisi romantik fantazi türündedir. Dizi bir Kore Dizisi olan W ( Two World ) dizisinden uyarlamadır. Switch On henüz yayınlanmadı fakat 19 Kasım 2021 Cuma günü dizimizi izlemeye başlayabiliriz. Lafı daha fazla uzatmadan zamanınızdan çalmadan diziyi tanımaya giriş yapalım o zaman hadi…

Daha Fazla Tayland Dizisi için Buraya Tıklayın.

Switch On Konusu

switch on konusu

 • Dizi Adı : Switch On
 • Yerel İsmi:  เกมรักสลับมิติ
 • Ülke: Tayland
 • Dizi Türü: Romantik, Fantastik
 • Bölüm Sayısı:
 • Yayın Tarihi: 19 Kasım 2021
 • Yayın Günü: Cuma

Romantik Komedi Asya Dizi Önerileri için Buraya Tık Tık Yapabilirsiniz.

KONUSU : A-Kin’in babası öldürüldü. Bu yıkıcı olaydan sonra katili bulmaya çalışan A-Kin, oyun dünyasının adaletsizliği karşısında kahraman olur. Nisa babasını arayan bir cerrahtır. Yanlışlıkla başka bir dünyaya girdi ve A-Kin’in hayatını kurtardı. Gerçek dünyaya döndüğünde ise böyle bir deneyimin bir oyun dünyasında olduğunu fark eder. Babası tarafından geliştirilenden daha iyi bir dünya. O saatten sonra Nisa gerçek dünyadaki bilgileri A-Kin’e verebilicek tek ve kilit kişi konumuna gelir.

Nisa, zamanla A-Kin ‘in gerçek dünyadaki gerçek bir kişi olduğuna inanmaya başlar. Buna kapılmak istemeyen Nisa A-Kin ‘e A-Kin’in sadece oyunun bir karakteri olduğunu söyler bunun üzerine A-Kin ‘in artık davranışları artık eskisi gibi olmamaya başlar. Bunun üzerine A-Kin gerçek dünyaya gelir ve gerçeği kendi gözleriyle görür. A-Kin onu tuzağa düşürmek isteyen birinin olduğunu anladı.

Switch On thai drama

Gerçek dünyadaki diğer kişilerin oyun dünyasındaki insanlara kendi yüzünden zarar vermesini engellemek için kendini oyun sisteminden silmeye karar verir. Ancak şirketin üst düzey yöneticisi Michael, Better World projesini durdurmayı reddetti. The Sun (A-Kin’e benzer) karakterini yeniledi. Nisa  babası Michael’ı durdurmaya çalıştı ve sonunda A-Kin’i ve oyunu normale döndürdü.

A-Kin, Nisa’ya evlenme teklif etti ve oyun dünyasında kalmasını istedi. Oyundaki Mücadeleler birlikteliklerinin önündeki büyük bir engel olmaya başladı. Fakat A-Kin ‘in karakteri oyun sahipleri tarafından  sıfırladı ve Nisa ile olan tüm anılarını unuttu. Fakat Nisa ‘nın zamanla onun için yaptıklarını gören A-Kin oyunu bırakıp gerçek dünyaya döner. Ama hiç bir şey planlandığını gibi gitmez Nisa ‘yı terkedip eski hayatına oyuna döner. Bu arada Nisa ‘da gerçeği görebildiğini fark eder ve A-Kin ‘in öldüğünü görür. Peki Nisa haklı mıdır? A-Kin gerçekten ölecek mi? Yoksa Nisa geleceği değiştirebilecek mi?

Genel Dizi Önerileri için Buraya Tık Tık Yapabilirsiniz.

Oyuncular

Switch On Konusu

 • Gee Sutthirak Subvijitra – A-Kin
 • Aom Sushar Manaying – Nisa
 • Chin Chinawut Indracusin
 • Chane Nattawat Plengsiriwat
 • Meiko Chonnikan Netjui

Switch On Yorumu

Eveeett biraz karışık gibi gelse de benim açımdan çok sürükleyici bir konuya benziyor. Ben yazarken çok keyif aldım umarım sizde okurken keyif alırsınız. Merak ettiğiniz veya üzerine konuşmak istediğiniz bir onu olursa yorumlarda sizi  bekliyor olacağım. Şimdiden iyi seyirler mısırları patlatıp bekleyelim. Hoşça kalın, Jazetel de kalın 🙂

Meri

Genel Dizi Önerileri için Buraya Tık Tık Yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir