The Act Konusu ve Yorumu – Dizi İncelemeleri

The Act Konusu ve Yorumu dizi incelemesi başlıklı yazımda sizlere 8 bölümden oluşan, Amerikan yapımı gerçek bir suç dramasından bahsedeceğim

The Act Konusu

The Act konusu

Dizi Gypsy Rose ve cefakar(!) annesinin yaşamını konu alıyor. Gspsy Rose, onlarca hastalığa sahip, hayatı tekerlekli sandalye üzerinde geçen bakıma muhtaç bir kız çocuğu, annesi ise tüm yaşamını kızına adamış, bağışlar ile geçinen dul bir kadın. Birbirlerinin en yakın arkadaşılar…

Konu Gspsy’nin koca bir yalanın başrolü olduğunu ve annesinin aslında en yakın arkadaşı olmadığını öğrenmesi ile gelişiyor.

The Act Yorum

Dizi duyduğuma göre gerçek bir hikayeden alıntı imiş. Dizinin her sezonunda farklı hikayeler olacak. İlk sezonunun hikayesi ise yukarıda da bahsettiğim gibi Gspsy’nin hikayesi.

Dizinin çok farklı, kasvetli bir havası var. İster istemez izlerken geriliyorsunuz, rahatsız oluyorsunuz ve ruhunuz daralıyor. Hatta şu son zamanlarda izlediğim en rahatsız edici diziydi diyebilirim.

Şu sözlerimden de anlayacağınız üzere diziyi yarım bıraktım. İleride bitirir miyim emin değilim. Size önerebilir miyim ondan da emin değilim. Kısa 8 bölümlük bir dizi karar sizin.

Yarım bırakmış olsam da diziye puan vermek istiyorum:

JZTP: 10/3

-Jaze

 

Diğer dizi yorumları için : Jazetel Dizi Yorumları

Instagram

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir