The Memory About You Konusu ve Oyuncuları

Evettt arkadaşlar bir Çin dizisiyle daha karşınızdayım. Bu gün beraber tanıyacağımız dizi The Memory About You . Oldukça yüksek oranda romantizm ve dram içeren dizimiz genç bir kızın hayatında yaşadığı zorluklar aşkı arayışı ve tercih yapmak zorunda kalmasıyla ile ilgili çok detaya girmek istemiyorum. Birazdan zaten detaylı inceleyeceğiz dizimizi. Ban Nuan Shi Guang , Bun Nyun Si Gwong , 半暖時光  bu isimlerlede bilinen çin yapımı dizimiz kendi içinde sonunu tahmin ettirmeyen farklı kapılara yönelten bir türdedir. Lafı daha fazla uzatmadan diziye geçmek istiyorum ki sonrasında spoiler derdi olmadan rahatça konuşa bilelim o halde; Şov Başlasın 🙂

Çin Dizi Önerileri için Buraya Tıktık Yapabilirsiniz.

The Memory About You Konusu

The Memory About You Konusu

 • Dizi Adı : The Memory About You
 • Ülke: Çin
 • Dizi Türü: Romantizm, Dram
 • Bölüm Sayısı: 42
 • Yayın Tarihi: 24 Kasım 2021
 • Yayın Günü: Çarşamba
 • Yerel İsmi: 半暖时光

Yan Xiao Chen mutlu bir aileye sahip normal bir genç kız iken lisenin son senesine gelince hayatı büyük ölçüde değişir. Okul masraflarını ödeyebilmek için okulun arta kalan zamanında bir barda part time çalışmaya başlar. Yan Xiao Chen, barda çalışırken varlıklı biri olan Cheng Jin Yuan ile tanışır. Bu durumu öğrenen erkek arkadaşı pek iyi karşılamaz ve kız arkadaşı Shen Hou’yu kıskanır.

Üniversiteden mezun olan iki sevgili iş bulma arayışına girerler. Uzun zaman aradıktan çabaladıktan sonra iş bulurlar ve kariyerlerinde iyi noktalara gelen ikili artık evlenmeye karar verir. Tam hayallerine kavuşup evlenme niyetine girmişken ikisinide sarsıcak bir gerçekle karşılaşırlar. Xiao Chen ‘in babasının ölümüne sebep olan kişi Shen Hou’nun annesidir. Bunu öğrendikten sonra ikili evlilikten vazgeçer ve Xiao Chen Amerikaya gider.Amerika’da başı derde giren kızımızın Cheng Jin Yuan’dan yardım istemekten başka çaresi kalmaz. Jin Yuan’la yakın olmaya başlayan Xiao Chen, zor zamanlarında yanında hep Jin Yuan’ı bulur. Ona olan güveni günden güne artar.

Fakat eski sevgili Shen Hou bir gün tekrar ortaya çıkıverir ve bu çıkış boş değildir  Jin Yuan’ın karanlık bir sırrını da beraberinde getirir. Bu olaylardan sonra Xiao Chen sonunda gerçekten ne hissettiğini ve ne istediğini anlayarak kalbinin sesini dinler. İlişkisindeki nihai seçimi yapar. Bu seçim hangi yönde olacak ? Ya da ikisinden de vazgeçip önünemi bakacak ?

Romantik Komedi Dizi Önerileri için Buraya Tıktık Yapabilirsiniz.

Dizi Oyuncuları

The Memory About You

 • Xu Ling Yue – Yan Xiao Chen
 • Yang Xu Wen – Shen Hou
 • Fu Xin Bo – Cheng Zhi Yuan
 • Ding Guan Sen – Zhao Yu Huan
 • Wang Yan Zhi – Wu Qian Qian
 • Chang Shi Xin – Wei Tong

Çin Dizi Önerileri için Buraya Tıktık Yapabilirsiniz.

The Memory About You Yorumu

Eveettt diziyi bence hepimiz anladık derbeder bir kız ve sığındığı liman. Annesinin işlediği birsuçun bedelini kızına ödettirmek ne derece doğru bilemem ama ben eski sevgiliden ziyada sığındığı limanda kalma taraftarıyım. Sonu ne olacak gerçekten bu dizide onu merak ediyorum. Çünkü nedense ben sığındığı limanda kalıcak taraftarıyım ama gizli sırrıda bilmiyorum tabi o ne ile ilgili öğrenmemiz gerek. Konuşarak dizinin sonunu öğrenemiyeceğiz o yüzden hadi izlemeye. Hoşçakalın Jazetel ‘de dizi dostunuz Meri ‘de kalın 🙂

Romantik Komedi Dizi Önerileri için Buraya Tıktık Yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir