To Fly With You Konusu ve Oyuncuları

Evettt herkese tekrar kocaman selamlar arkadaşlar. Bugün bir Çin dizisi olan To Fly With You ile karşınızdayım. Dizimiz ayrıca Accompany You to Fly by the Wind , Fly With You , Pei Ni Zhu Feng Fei Xiang isimleri ile de bliniyor. Tükçe karşılığı Seninle Uçmak olarak da çevirebiliceğimiz bu dizi bir gençlik dizisi. 36 bölümden oluşan dizimizib türü romantizm, gençlik ve spordur. Ve bizim ev sevdiğimiz tür hangisi tabiki gençlikkk 🙂 o halde lafı dolandırmadan dizimize başlayalım hadi…

Daha Fazla Çin Dizisi için Buraya Tıklayın.

To Fly With You Konusu

To Fly With You Konusu

 • Dizi Adı : Seninle Uçmak
 • Ülke: Çin
 • Dizi Türü: Gençlik, Romantizm, Spor
 • Bölüm Sayısı: 36
 • Yayın Tarihi: 22 Kasım 2021
 • Yayın Günü: Pazartesi
 • Yerel İsmi: 陪你逐风飞翔

Buz pateni aşığı genç bir kız olan Shen Zheng Yi, katldığı bir kış sporu yarışmasını kazandıktan sonra hedefinin ne olduğu konusunda emin olmuştu. Annesi gibi kısa pist sürat patencisi olmak ve bu doğrultuda iyi bir kariyer yapmak istiyordu. Bu yüden en iyi spor klüplerinden olan Zhu Feng Spor Kulübüne gitmeyi denemeye karar verdi. Mesleki eğitim almadığı için hem fiziksel hem de zihinsel olarak zorluklar yaşar. Fakat Shen Zheng Yi o kadar isteklidir ki hiç yılmadan büyük bir azimle çabalar ve sonunda kulübe girmeyi başarır. Tam bitti bu kadar derken yeni zorluklarla karşı karşıyadır, bilmediği bir sürü  profesyonel teknikler öğrenmek, takım arkadaşlarıyla işbirliği yapmak yada baş etmek ve annesinin muhalefetiyle uğraşmak. 

Zheng Yi  annesiyle uğraşırken bu sırada koçu Zhuang Yue’yi içeren eski bir olay da  ortaya çıkar ve olaylar iyice karışmaya başlar. Artistik patinaj takımından yakın arkadaşı  veneredeyse tek arkadaşı olan Shao Beisheng’in teşvikiyle  ve destağile bu engelleri aşar ve takım arkadaşlarının güvenini kazanarak yarışma sezonunun siyah atı olmayı başarır. Sonunda hedefilerine ulaşmayı başarmaya başlayan Zheng Yi uğraşlarının emeklerinin karşılığını aldığı için çok mutludur.

Zhuang Yue ile karşılıklı anlayış ve sevgiyi başaran  Shen Zheng Yi  onunla yakın bir öğrenci öğretmen bağı kurdu. İki nesil kısa mesafe sürat patencileri, yarışmada her şeylerini vererek, vazgeçmeden hayalleri için durmadan savaşırlar. Fakat bu uyum ne kadar sürecek ? Bu uyum yarışmayı kazanmalarına hedeflerine ilerlemelerine yeterli olucak mı ?

Oyuncular

To Fly With You

 • Song Zu Er – Shen Zheng Yi
 • Wang An Yu – Shao Bei Sheng
 • Xu Yang – Xiao Han
 • Xia Meng – Xiao Qing
 • Li Hao Fei – Zhu Le Le
 • Fu Wei Lun – Qu Zhi

Çin Dizi Önerileri için Buraya Tıktık Yapabilirsiniz.

To Fly With You Yorumu

Evett sevgiliii arkadaşlar diziyi dilim ve elim yettiğince anlattım size. Başta da söylediğim gibi sevdiğimiz türlerden olan bir dizi ve size çok özel bir dip not vermek istiyorum. Bu dizi 2022 Pekin Kış Olimpiyatlarına adanmış. Bizim gibi spor seven yapamasada için spor aşkını büyüten insanlar bu diziyi izlemeden geçmez. O halde ne yapıyoruz dizimizi izlenecekler arasına ekliyoruz. Şimdiden iyi seyiler hepimize sevgiliii dostlarım Hoşçakalın Jazetel’de Meride kalın 🙂

Romantik Komedi Dizi Önerileri için Buraya Tıktık Yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir