A101 Manuel Çırpıcı Kullanıcı Yorumu – Geç Kalınmış İcad

A101 Manuel Çırpıcı Kullanıcı Yorumu – Geç Kalınmış İcad

Güneşi bol bir günden hepinize merhaba! Nasılsınız gününüz nasıl geçiyor diye sorsam yanıt olarak koca bir sessizlikle karşılaşacağımı bildiğimden sormuyor, yalnızca iyi olduğunuzu umuyorum. Bana gelecek olursak, ikinci doz covid aşısını olmuş, halsizliğinin sorumlusu olarak aşıyı suçlayan bir tembel olarak yatağımda yayılmış, sizlerle konuşuyorum. Hayır sizlerle konuşmuyorum, size konuşuyorum 🙂

Her neyse uzun bir süredir Ürün Yorumları bölümüne yazmadığımı fark edince ve yeni de bir ürün alınca yazmak istedim. Maksat hem ürün yorumu hem de sıkıntımı gidermek.

Manuel Çırpıcı Kullanıcı Yorumu

A 101 Mikser yorumu

Ürünle ilk ikinci doz covid aşımı olduktan hemen sonra serinlemek amacıyla A101’e girip raf raf dolaşınca karşılaştım. Ve o an bunun kablosu nerede diyerek ufak bir şaşkınlığın ardından manuel olarak kullanıldığını fark edip, fiyatı da uygun gelince hiç düşünmeden aldım. Şaka, azıcık düşündüm.

Neyse ürünü eve getirir getirmez heyecanla süt çırpmak için kullandım ve oldukça memnun kaldım. Ürün oldukça pratik ve kullanışlı gibi görünüyordu. Ancak öyle olmadığını ayran yapmak için yoğurdu çırpmaya çalışınca anladım. Ürün hafif katı bir gıda ile buluşunca ne kadar baskı uygularsam uygulayayım dönmüyor. Hayır yani katı üründen kastım da yoğurt?

Yoğurda aynı miktarda su ekledikten sonra çırpıcıyı çalıştırmayı başarabildim. Sonuç olarak bu manuel çırpıcı yoğun gıdaların içinde dönmüyor, yalnızca sulu gıdalarda ve yumurta da kullanılıyor. Tabi bu bende büyük bir hayakırıklığına neden oldu zira ürüne ilk görüşte aşık olmuştum. Aşık olunmaya değmeyecek bir ürünmüş…

Manuel Çırpıcı hakkında ki yorumumu özetleyecek olursam eğer;

  1. Ürün süt, su, ayran, yumurta gibi yoğun olmayan gıdalarda kullanılabilir.
  2. Kol gücü ve elektirik bakımından avantajlı gibi görünse de el ve parmakları bir hayli yoruyor.
  3. Basit bir ürün diyemem ancak zor kullanım durumunda kırılacak gibi görünüyor.

Normal elektriksiz el çırpıcısı mı bu mu ? diye soracak olursanız eğer, şüphesiz ki cevabım normal el çırpıcısı olacak. Bu ürünün üzerinde biraz daha çalışılması gerekiyor. Bu şekilde yalnızca ayran, yumurta çırpabilirsiniz ki çırparken parmaklarınız adeta felçleniyor. El gücündense kol gücü kullanmak daha bi mantıklı sanki.

A101 Manuel Çırpıcı

  • Ürün Fiyatı: 19,99 TL
  • Ürüne Puanım: 5/10

Ürün hakkında ki yorumum hemen hemen bu kadardı. Sonuç olarak pek önermediğim, olmasa da olur olan bir ürün. Hoşçakalın!

Twitter hesabımda #JazeDeniyor tagı ile yeni çıkan ürünleri deneyip yorumluyorum. Taga ulaşmak için Buraya Tıklayın.

Jaze

Daha Fazla Ürün Yorumu için Buraya Tıklayın.

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir