Dark Desire Konusu ve Yorumu

Eveett herkese tekrar merhaba arkadaşlar. Bir netflix dizi yorumuyla daha beraberiz. Bir dizi canavarı olarak çok iddialı olmamakla beraber izlemediğim dizi kalmadı diyebilirim. Ama izlediğim dizilerde favorilerimin arasındadır Dark Desire . Lafı daha fazla uzatmadan diziye geçelim ki yorumumu hemen paylaşabileyim. O halde hadi..:) ( Not Dizi +18 bir dizidir.)

Genel Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Dark Desire Konusu

Dark Desire Yorumu

Bir hukuk profesörü olan Alma yeni boşanan arkadaşı olan Brenda ‘yı ziyarete gider. Bu arkadaşı gece hayatına düşkün olduğundan Alma ‘yı da peşinden gece kulübüne sürükler. Alma burada Brenda başkalaıyla flörtleşmeye başlayınca yanlız kalır ve hiç beklenmedik olaylar gelişir 40’lı yaşlarında olan Alma geceyi kızıyla yaşıt olan Dairo ile geçirir ve olaylar dizisi burada başlar. Beklenmedik bir aşk Alma Yaşadığı yere dönsede devam edir ve Dario Almanın öğrencisi olarak onu şaşırtarak hayatına katılır. Fakat olaylar beklenmedik şekilde gelişir.

Dario Almanın kızıylada bereber olur ama asıl aşkı Alma ‘yadır. Gizli sırların ortaya çıkması Alma ‘nın eşininden onu aldattığını ve sırları olduğunu öğrenmesi ve babası olmayan Darionun ölümünde dahi parmağı oldugunu öğrenmesi olayların alevlenmesine sebep olur. Leonardo ‘nun kardeşinin Almaya olan gizli Aşkı Darionun takıntılı aşkı, kocası ve kızı bakalım Alma bu olayların içerisinden nasık çıkıcak.

Oyuncular

  • Maite Perroni – Alma Solares
  • Alejandro Speitzer – Dario Guerra
  • María Fernanda Yepes – Brenda Castillo
  • Regina Pavón – Zoe
  • Jorge Poza – Leonardo Solares

Netflix Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Dark Desire Yorumu

Dark Desire Yorumu

Evettt arkadaşlar dizi hakkında ufakta olsa bir bilginiz olduğunu düşünüyorum. Ben açıkçası başta diziyi sıkıcı buldum fakat özellikle ilk bölümün sonlarına doğru dizi sürükleyici olmaya başladı fakat devvamlı aksiyon olan bir dizi olarak başlarsanız hayal kırıklığı yaşarsınız.

Dizi durağan ilerleyen fakat içinde oldukça fazla entrika, cinsellik ve olay barındıran bir dizi. Ben karakterleri sevdim spoiler vericem bundan sonrasını ona göre okuyalım lütfen daha sonra kulaklarım çınlasın istemem 🙂 Bence Brendanın Almaya ihanet gereksiz olmuş sırs entrika olsun diye eklenmiş bir bölüm gibi geldi.

Dario nun Almanın kızı Zoe yle birlikte olması özellikle beni çok rahatsız etti hem annesi hem kızı bence orda tercihini Zoe den yana kullanmalıydı yada Almanın o kadar şeyden sonra Darioyu kabul etmemesi gerektiği kanısındayım.

Hepsi bir yana dizinin finali bence çok saçmaydı her şeyi yapan Almanın eşinin kardeşi olayın sonunda Darionun onu kendi himayesine alması saçmalığın daniskosu bence Dario orda ölse çok daha kaliteli olucaktı.

Neyse benim fikirlerim bu yönde ben sevdim bayada hızlı izledim şimdiden hepinize iyi seyilerrr arkadaşlarr. Hoşçakalın Jazetel ‘de kalın :)))

Meri

Netflix Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir