Devilish Judge Konusu ve Oyuncuları – 2021 Kore Dizileri

Kore 2021 Dizileri : Devilish Judge Konusu

Bugün sizlere geçtiğimiz aylarda dizi haberini gördüğüm, artık kesinleştiğine inandığım bir diziden bahsedeceğim : The Devilish Judge . Diziyi ilk duyduğumda gerçekten çok heyecanlanmıştım, zira başroller alev alev. Devilish Judge oyuncuları ‘na yazının ilerleyen kısmında değineceğim ama sadece Ji Sung adını görmek bile beni oldukça fazla heyecanlandırdı. Zira adam muhteşem oynuyor!

Kill Me Heal Me ve Secret gibi dizilerde oyunculuğuyla kendisini ispatlayan Ji Sung ‘un bu dizide nasıl bir oyunculuk sergileyeceğini gerçekten merak ediyorum. Lafı çok fazla uzatmadan The Devilish Judge Konusu ‘na geçiyorum.

Daha Fazla Kore Dizisi için Buraya Tıklayın.

Devilish Judge Konusu

devilish judge konusu

 • Tür: Gizem , Hukuk , Drama , Dedektif
 • Yönetmen: Choi Jung Gyu
 • Senarist: Moon Yoo Seok
 • Bölüm: 16

Dizi mahkemeyi realite şovuna dönüştürerek, kötülüğün varlığını ortaya koymaya çalışan ve bu şekilde suçluları cezalandıran bir yargıç ile iş arkadaşının asıl kimliğini öğrenmek isteyen farklı bir yargıç arasındaki kovalamacayı konu alıyor.

Evet dizinin konusu bu şekildeydi. Dizi hakkında bilgiler şimdilik bunlar. Gelin şimdi de Devilish Judge dizi oyuncuları ‘na değinelim :

Daha Fazla Kore Dizisi için Buraya Tıklayın.

Oyuncular

Devilish Judge

 • Ji Sung

Ji Sung’u eminim tanımayan yoktur. Adam 1998 yılından bu yana bu piyasada. Oyunculuğuna diyebileceğim hiçbir şey yok : Harika! 2020 Yılını dizisiz geçiren Ji Sung 2021 yılına Hukuki bir Kore dizisi ile giriş  yapmayı düşünüyor.

Kendi adıma konuşmak gerekirse Ji sung’u bir romantik komedi Kore dizisi nde görmek isterim ancak adam hep aksiyonda gerilim de oynuyor. El mecbur izliyorum ama bir romantik komedi neden olmasın? Yukarıda Kill Me Heal Me ve Secret dizilerinden bahsettiğim Ji Sung’un onlarca dizisi var bunlardan en bilinenlerini sıralamam gerekirse:

Ji Sung Dizileri

Sizler için Ji sung’un onlarca dizisi arasından en bi en iyilerini seçtim buyurun : Ji Sun Oynadığı Diziler

 • Protect the Boss :Diziyi ilk çıktığı dönem 2011 yılında izlemiştim. O dönemi baz alarak konuşuyorum ortalama bir diziydi. İzlemediyseniz tavsiye ederim.
 • Entertainer :Dizi çıktığı dönem (2016) büyük ses getirmişti. Sınav dönemime denk geldiği için o dönem izleyememiştim, sonrasında da izlemek nasip olmadı. Seveni çok ama izlemeyeni de çok olan bir dizi.
 • Defendant :Yine izlemediğim bir dizisi. 2017 De çıkan ve patlayan bir dizi, negatif yorumuna hiç rastlamadım.
 • Familiar Wife :2018 yılında Romantik komedi türünde çıkan bir dizi, çok sevilmemişti.
 • Doctor John :2019 Yılında çıkan Ji Sung’un son dizisi , namı hala daha devam ediyor.

Evet Ji Sung Dizileri bu şekildeydi. Gelin şimdi de diğer oyunculara değinelim.

Park Jin Young

 • Park Jin Young

Hem sanatçı ( Got7 ) hem de oyuncu olan Park Jin Young en son He Is Psychometric dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almıştı. Normalde sanatçıyken oyunculuğa da el atanların işleri pek sevilmiyor, oyunculuğu tutmuyor ancak Park Jin Young’un oyunculuğunu ben çok seviyorum. Adam iyi oynuyor.

Jin Young He Is Psychometric dizisi dışında diğer birçok dizide daha yan rollerde oynadı ancak o dizilere pek değinmeyeceğim. Lafı çok uzatmadan diğer oyuncuya geçelim.

Park Gyu young devilish judge

 • Park Gyu young

En son It’s Okay to Not Be Okay dizisinde izlediğim ‘Ah be keşke başrolde görebilsem ‘ dediğim bir oyuncuydu, bu haberi aldığımda o kadar mutlu oldum kiii… Öyle ki Devilish Judge dizi haberine en en en bi en sevinen ben olabilirim. Kadını ve oyunculuğunu seviyorum, mimikleri hoşuma gidiyor. Bu dizideki oyunculuğunu merakla bekliyorum.

Daha Fazla Kore Dizisi için Buraya Tıklayın.

Devilish Judge

Dizi hakkında bahsedeceklerim genel olarak bunlar, aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarsanız cevaplayabilirim.

Devilish Judge final yapar yapmaz; Devilish Judge Yorumu başlığı altında dizi yorumunu yapacağım. Son olarak Devilish Judge yeni bölüm ne zaman gibi sorularınıza, dizi hakkında genel bilgiler gelirse cevaplayabilirim. Yayın günleri henüz belli değil. Devilish Judge Netflix ‘den de izleyebileceğiniz bir dizi olacak. Sağlıcakla kalın.

Daha Fazla Kore Dizisi için Buraya Tıklayın.

-Jaze

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

One thought on “Devilish Judge Konusu ve Oyuncuları – 2021 Kore Dizileri

 • 24/11/2021 tarihinde, saat 23:30
  Permalink

  Jisung’un çoğu dizisini hayranlıkla izledim kötü bir dizisi yok diyebilirim oyunculuğuna ve karizmasına şapka çıkarılacak bir aktör bana göre korenin en iyi aktörü ❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir