F4 Tayland Konusu ve Oyuncuları – Taylan Dizileri

Boys Over Flowers 2021 Tayland Versiyonu : F4 Tayland  ; ‘ Bi sen kalmıştın Boys Over Flowers ‘ı uyarlamayan ‘ dediğinizi duyar gibiyim, hayır değilim aslında sadece tahmin ettim.

Sizler bu haberi nasıl karşıladınız bilemiyorum ama ben bu habere oldukça fazla sevindim. Uzun zamandır Boys Over Flowers ‘a geri dönüp tekrar izleyesim geliyordu ancak bu haberi alınca bu diziyi beklemeye karar verdim.

Şuana kadar çekilen Boys over Flowers uyarlamaları hep ortalama ve ortalama altı kalmıştı bu nedenle Tayland versiyonu nu gerçekten merak ediyorum. Fragmandan anladığım kadarıyla, dizi birebir çevriliyor. Yazının sonuna fragmanı eklerim, sizlerde izlersiniz. Her neyse lafı daha fazla uzatmadan gelin dizi hakkındaki genel bilgilere bakalım:

F4 Tayland Konusu

 • F4 Taylan Dizisi Boys Over Flower Tayland Versiyonu
 • Dizi İçin Kullanılan Diğer İsimler : boys before flower , flowers over boys , the flower four
 • Tür : Gençlik – Romantik – Komedi – Okul
 • Yönetmen : O Patha Thongpan
 • Bölüm Sayısı : Bilnmiyor
 • Yayın Tarihi : 2021 İlk Yarısı

Dizi Konusu :  Gorya, yalnızca zenginlerin gidebileceği, oldukça pahalı olan lüks bir liseye kabul edilen, orta sınıf bir ailenin kızıdır. Bu lüks okulda şımarık ve züppeliğiyle bilinen 4 bey vardır. Bu beyler F4 olarak bilinen zorba bir grubun baş üyeleridir.

Zorbalığı ve züppelikleriyle ünlenen bu F4 grubuna hiç kimse karşı çıkmaya cesaret edememiştir; taa ki Gorya okula gelene dek.

Gorya, zorbalık yapan bu dört çocuğun karşısına dikilen tek kişidir. Bu ters tavrı grubun lideri olan Kekik ‘in dikkatini çeker hatta hayran olur. Ve bu hayranlık devamında Kekik’e anlam veremediği duyguların kalbine yüklenmesini sağlar. Kekik, Gorya’ya aşık olmuştur! Dizi f4 grubu ve Gorya arasında yaşanan olayları konu almakta.

Oyuncular

Tayland dizileri pek izlemem bu nedenle oyunculara hakim değilim. Yalnızca dizi hakkında aklınızda soru işareti kalmaması adına, merakınızı gidermek için sırasıyla oyunculardan bahsedeceğim:

 • Tontawan Tantivejakul

Boys Over Flowers Tayland Versiyonu başrol kızımızın ilk oyunculuk deneyimi olacak. Daha önce herhangi bir yapımda yer almamış. Ayrıca kızımız, Koreli bir grup olan Exo hayranıymış.

Kızımız diyorum çünkü adı çok uzun yazamıyorum 🙂

 • Vachirawit Chivaaree

Şuana kadar çekilen Boy over flowers uyarlamaları ‘nda seçilmiş en yakışıklı oyuncu sanırım bu bey. 1997 Doğumlu olmasına rağmen onlarca dizide yer alan bir oyuncu.

Kendisi ve oyunculuğu konusunda pek fazla bir bilgim yok.

 • Metawin Opas-iamkajorn

Bu bey hakkında da pek fazla bir bilgim yok. 2018’den bu yana bu sektördeymiş.

Vel hasıl kelam Boys over flowers Kore dizisinin, Tayland versiyonu hakkında sizlere vereceğim bilgiler bu şekildeydi. Farklı bir sorunuz var ise yorum kısmında belirtmeniz yeterli. Sağlıcakla kalın daima bloğumda kalın!

Diğer Asya Dizileri İçin Tıktık

-Jaze

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

3 thoughts on “F4 Tayland Konusu ve Oyuncuları – Taylan Dizileri

 • 09/03/2022 tarihinde, saat 22:23
  Permalink

  Peki neden Türkçe altyazılı değil bir bölümden sonra bu çok üzücü lütfen bu sorunda yardım edin çünkü dizi çok güzel ??????

 • 09/03/2022 tarihinde, saat 22:26
  Permalink

  Peki neden Türkçe altyazılı değil lütfen bu sorunda yardım edin çünkü dizi çok güzel izlemek istiyorum sizden rica ediyorum ??????

 • 15/04/2022 tarihinde, saat 22:05
  Permalink

  niye mj hakkında bir bilgi bulamıyorum ağlamak üzereyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir