Here’s My Plan Konusu ve Oyuncuları

Merhaba arkadaşlar. Bugün yeni kısa bir dizi tanıtımı ile geldim: Here’s My Plan  .Dizi kısa olmasından olsa gerek çok fazla haberi yapılmamış bir Kore dizisi. Oyuncuları da çok görmeye alışık olduğumuz yüzler değil. Bu nedenden olsa gerek diğer dizi haberlerinin arasında kaybolup gitmişti taa ki ben oradan çıkarana dek.

Dizi oldukça sevimli duruyor. Tür olarak her ne kadar ‘DRAM‘ yazsa da görseller bunun aksini söylüyor. Artık dizinin türünü izleyince tam olarak anlayacağız. Neyse bugün de lafı hiç uzatmayacağım. İlk önce dizi konusunda ardından ise yönetmen ve aklı bulandıran sorulara değinip yazıyı sonlandıracağım.

Here’s My Plan Konusu

 • Diğer İsimleri; Got a Goal , I Have a Goal , A Goal Has Come , Mokpyoga Saengkyeossda , Mogpyoga Saenggyeossda
 • Ülke: Güney Kore
 • Bölüm Sayısı: 4
 • Yayın Tarihi: 19 Mayıs 2021 – 27 Mayıs 2021
 • Yayın Günleri: Çarşamba Perşembe
 • Kanal: MBC
 • Bölüm Süreleri :1 saat 20 Dakika

Konusu : Dizi zorlu ve şansızlıklarla dolu bir hayat yaşadığını düşünen bir genç kızın intikam hırsını konu alıyor. Bu genç kızn tek hayali hayatını zorlaştıran ve ona kötü hissettiren insanlardan intikam almak. Bu genç kızımızın adı Lee So Hyun . Lee So Hyun okulunu bitiremeden daha lisede iken hayatta kalabilmek için okulunu bıraktı ve yankesici oldu. Şuan 20li yaşlarında. Lee Jae Young ise bir işletmeci. Ufak bir tavuk restorandı işletiyor. Oldukça yufka yürekli olan bu adamın yegane amacı ise zor durumda olan insanlara yardım edebilmek. Dizi bu ikilinin bir araya gelmesi ile şekillenip, hayat bulacak.

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Oyuncular

Oyuncu kadrosu yukarıda da belirttiğim gibi görmeye çok alışık olmadığımız oyunculardan oluşuyor. Bunlar;

Here's My Plan

 • Ryu Soo Young  :Dizide Lee Jae Young karakterini canlandıracak. Oyuncu 2000 yılından bu yana bu sektörde. Ancak 2019 yılından bu yana bir dramada yer almıyordu. Bu dizi Soo Young için bir comeback olacak. Oyucunun diğer dizileri;
 1. Love in Sadness
 2. My Father is Strange
 3. Endless Love
 4. My Princess
 • Kim Hwan Hee :Dizide Lee So Hyun karakterine can verecek. Oyuncunun diğer dizileri;
 1. Beautiful World 
 2. Sweet Revenge
 3. Jo Eun Ji’s Family

Ana oyuncular bu şekildeydi. Gelin şimdi de diğer oyunculara bir göz atalım;

 • Lee Young Jin – Kim Yu Mi
 • Kim Do Hoon – Cho Yoon Ho
 • Lee Jin Hee – Kim Bok Hee
 • Kim Yi Kyung – Hee Jin
 • Lee Shi Woo – Jun Shik

Here’s My Plan

Dizinin oyuncu kadrosu yukarıda ki gibiydi. Oyuncular üzerinde çok fazla durarak sizleri sıkmak istemedim. Bu nedenle sadece oynadıkları dizilerden bahsedip geçtim. Gelin şimdi de dizi hakkında akla gelen soruları yanıtlayıp yazıyı burada sonlandıralım.

Here’s My Plan İzle

Dizinin Netflix ‘de olup olmayacağına dair net bir bilgi yok. Bunu dizi final yapınca öğreneceğiz. Ancak diziyi Asya dizi izleme sitelerinden izleyebilirsiniz.

Here’s My Plan Ne Zaman

Dizi yukarıda da belirttiğim gibi 19 Mayıs 2021 – 27 Mayıs 2021 tarihleri arasında Çarşamba ve perşembe günleri yayında olacak. Türk dizi sitelerine düşmesi birkaç günü alacaktır. Bu nedenle diziyi muhtemelen Kore’den birkaç gün sonra izleyebilirsiniz.

Here’s My Plan Yorum

Dizi yorumu, dizi final yapar yapmaz ben yahut sitemizin diğer güzide yazarları tarafından yorumlanıp yine burada olacak.

Vel hasıl kelam bir yazının daha sonuna geldik. Bu sorular dışında merak ettiğiniz herhangi bir sorunuz varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. bilgim dahilince cevap vermeye çalışırım. Bu nedenle sorularınızı rahatlıkla yazabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın sağlıcakla kalın ve hep Jazetel’de kalın.

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

-Jaze

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir