Inu x Boku SS Konusu ve Anime İncelemesi

Inu x Boku SS Konusu ve Anime İncelemesi

Inu x Boku SS Konusu

Shirakin Riricho zengin  ve soylu bir aileye mensup olduğu için küçüklükten beri arkadaş bulamamış , bu nedenlede yalnız olmaya kendini ikna ederek bu şekilde yaşamaya karar vermiş bir kızdır. Yalnız yaşamak için taşındığı “Ayakashi Konağı ” ise herkesin kalamadığı , burada kalan her kişi için de ” Secret Service ” adlı organizasyon tarafından değişik güçlere sahip olan bir koruma atandığı yerdir .

Soushi adlı korumasıyla tanışan Riricho , başlangıçta korumaya ihtiyaç olmadığını söylesede  Soushi’nin aşırı sadakatinden etkilenir .

Anime İncelemesi

Evvet muazzam bir anime ile karşınızdayım. Bu animenin konusu biraz farklı burada ki kızımız özel güçleri olan bir kızımız ve de kızımızın özel koruması olan oğlumuz bir dokuz kuyruklu bir tilki çok sadakatli ve de çok tatlı.

Inu x Boku SS konusu

İkisinin ilişkisi fazlası ile güzel ve de eğlenceli izlerken çok güleceksiniz. Buradaki kızımız biraz agresif bunun sebebi de ailesi tarafından sert bir şekilde eğitildiği için , sevgi ve ilgi görmemiş ve de duyguları dikkate alınmamış. Bu yüzden de insanlara zarar vermekten korktuğu için kimsenin yanına yaklaşmıyor ve de yalnız kalmayı kendine görev ediniyor.

Konağa taşındığı zaman bu fikirleri değişiyor bunun sebebi ise orada koruma olarak verilen gri saçlı tatlı korumadan dolayı , sevginin ne demek olduğunu öğreniyor. Oğlumuz bir an olsun yanından ayrılmıyor her anını kızımız ile geçiriyor  ve de duygularını kızımıza his ettirmek ten bir an bile vazgeçmiyor.

Animenin çok komik olduğunu söyleyebilirim . Bu animenin saklı kalmış duygularınıza tercüman olacağını düşünüyorum , ayrıca çok eğleneceksiniz tabi izlerseniz yoksa da canınız sağ olsun.

Inu x Boku SS Karakterleri

  • Shirakiin Ririchiyo

Yalnızlığı sevmese bile mecbur olduğunu düşünen siyah saçlı , menekşe gözlü , kısa boylu tatlı olmasına rağmen , asık suratlı bir karakterdir.

  • Soushi Miketsukami 

Tatlı mı tatlı ayrıca göz rengi birbirlerinden farklı saç rengi gri , boyu uzun yeri geldiği zaman canavarlaşan ve de aşırı korumacı bir  karakterdir.

Diğer karakterler de özel güçlere sahip ve de hepsinin özel korumaları var onları tanımak çok uzun süreceği için sadece iki karakter tanıttım.

Hepinize iyi seyirler dilerim…

Daha Fazla Anime İncelemesi için Buraya tıklayın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir