La Storia Della Arcana Famiglia Konusu ve Anime İncelemesi

Evet uzun bir aradan sonra yeni bir anime ile karşınızdayım ; La Storia Della Arcana Famiglia . Bu hafta sizlere konusu değişik bir anime ile geldim. Dilerseniz lafı uzatmadan anime konusuna geçelim.

Genel Anime Önerileri için Buraya Tıklayın.

La Storia Della Arcana Famiglia Konusu

La Storia Della Arcana Famiglia

Bu animemiz  özel güçlere sahip topluluğun başından geçen olayları ele alıyor. Şöyle ki savaş zamanı şehrini kurtarmak için büyülü kartlar ile anlaşma yapan kahramanımız ve onun ailesi ile ilgili bir anime . Bu kartlar özelliklerini sahip olduğu kişiye veriyor ve özel güçler sağlıyor. Famiglia ailesi de bu güçlere sahip bir aile ve insanları güven altında tutmak için baya güç sarf ediyorlar. Konuyu anlatma şeklim birazcık karmaşık oldu ama izleyince asıl demek istediğimi anlayacaksınızdır.

Genel Anime Önerileri için Buraya Tıklayın.

Anime Karakterleri

  • FELİCİTA : Bu has kızımız sahip olduğu kart sayesinde insanların düşüncelerini okuyabiliyor ve de diğer özelliği sayesinde hasta olan insanları iyileştirebiliyor.
  • NOVA : Kılıç konusunda baya ustalaşmış  ve de sahip olduğu kart  sayesinde  insanları uyutma özelliği var.
  • LİBERTO : Aşırı tatlı bir karakter ve de sahip olduğu kart sayesinde nesneleri kontrol edebiliyor.

La Storia Della Arcana Famiglia Anime İncelemesi

Bu animeyi çok sevdim ve izlerken duygudan duyguya girdim açıkçası. Çok sürükleyici ve bir o kadar da merak uyandırıcı bir anime. Bu anime de  bağlılık ve güven konusu çok güzel işlenmiş. Özellikle kan bağın yokken insanlar ile bir aile olabilmeyi çok güzel anlatmış. Buradaki karakterlerimiz aşırı iyiler yani hem güç olarak  hem de davranış olarak.

Baş karakter olan kızımıza özellikle bayıldığımı söyleyebilirim. Kızımız sahip olduğu kart gücü sayesinde insanların düşüncelerini okuyabiliyor ve bu sayede insanlar hakkında daha çok bilgi sahip oluyor. Kızımıza destek olan oğullarımız ise baya iyiler kızımızın yanından ayrılmıyorlar ve de  kıza karşı hissettikleri duyguları çok güzel yansıtıyorlar . İnsan bizi de böyle koruyup kollayan birisi olsa keşke demeden duramıyor . Gerçek hayat da animelerde ki gibi olsa ne kadar güzel olurdu… Öyle bir dünya yok tabi, hali ile elimizdeki dünya ile başa çıkmalıyız.

Gamzeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir