Maybe It’s Love Konusu ve Oyuncuları

Eveettt arkadaşlarrr herkese tekrar selamlar. Bir Çin dizisiyle daha karşınızdayım. Bugün ki dizimiz Maybe It’s Love . Aşk, dram, yaşam, romantizmle dolu bir çin dizisi. Genç bir oyuncu kadrosuna sahip dizi 45 dakikalık  24 bölümden oluşuyor. About Love 2 , Da Yue Shi Ai 2, isimleriylede bilinir.

Çin Dizi Önerileri için Buraya Tıktık Yapabilirsiniz.

Ne seninle ne sensiz diye adlandıra bileceğimiz bir aşkı konu alan dizi gel gitlerle dolu mutlu çiftlerin yaşamına şahit olduğumuz kadar bir türlü beraber olamayan bir çiftin yaşamını da göz önüne seren bir dizi. Evet üstten üstten anlattığımın farkındayım o yüzden daha fazla lafı uzatmadan diziye geçmek istiyorum O halde ; Şov Başlasın 🙂

Maybe It’s Love Konusu

Maybe It's Love Konusu

 • Dizi Adı : Maybe It’s Love
 • Ülke: Çin
 • Dizi Türü: Romantizm, Dram, Yaşam ve İş
 • Bölüm Sayısı: 24
 • Yayın Tarihi: 26 Kasım 2021
 • Yayın Günü: Cuma
 • Yerel İsmi: 大约是爱2

KONUSU: Yunma Group isimli bir holdingin başkanı olan Wei Qing uzun mesafe ilişkisi yaşayan bir gençtir. Wei Qing ve sanat mezunu Zhou Shi isimli sevgilisi mesafeden olan sorunlar ve güven eksikliği nedeniyle ayrılmaya karar verirler.

Aradan yıllar geçer herkes yaşamına devam eder ve iki yıl sonra Zhou Shi,  Wei Qing’in karşısına tekrar çıkar ve dünyasına bir kez  girer. Fakat Zhou Shi artık eskisinden çok dafa farklıdır geçmişteki gibi değildir. Wei Qing bütün değişimlere ve olanlara rağmen Zhou Shi ‘yi tekrar geri kazanmak için elinden geleni yapmaya karar vermiştir. Ve bunun için çabalamaya başlar.

İkili birlikte vakit geçirme imkanı bulur. Bu beraber geçirdikleri zaman ikilinin geçmişte olan yanlış anlaşılmaları birbirlerine olan büyük aşkları ve kalperini görmeye büyük bir olanak sağlar.

Maybe Its Love Çin

Zhou Shi ‘nin zor olan aşkının yanı sıra iki yakın arkadaşı onun tam aksine kendi yollarında bir birinden güzel aşklar yaşamaktadır. Lin Fei Fei ve sanatçı Ning Fei çok tatlı ve mutlu bir çifttir etraflarında olan insanlarda onların pozitifliğinden paylarını alır.

Birbirleri için yaratılmış okul dehaları Bi Qiu Jing ve Li Ming Cheng evlenmeye karar verir ve birlikte çok güzel bir aile kurarlar. Peki Zhou Shi arkadaşları gibi mutlu bir ilişki yaşayabilicek mi ? Yoksa geçmişe bir çizgi çekip önüne mi bakacak ?

Romantik Komedi Dizi Önerileri için Buraya Tıktık Yapabilirsiniz.

Maybe It’s Love Oyuncuları

Maybe It's Love

 • Yan Xi – Wei Qing
 • Xu Xiao Nuo – Zhou Shi
 • Hu Wen Zhe – Li Ming Cheng
 • Li Xin Bo – Bi Qiu Jing
 • Yang Xin Ying – Lin Fei Fei
 • Cai Yi Jia – Ning Fei

Çin Dizi Önerileri için Buraya Tıktık Yapabilirsiniz.

Maybe It’s Love Yorumu

Evvvett dizi dostlarım bir dizimizi daha yakından tanıdık. Bence etrafında böyle güzel arkadaşları olan bir baş karakter aşkını reddetmeyecek diye düşünsemde bana inanmayın biliyorsunuz ki ben ne dersem tersi çıkıyor 🙂

Bence keyifli bir diziye benziyor çok waow diyemicem ama izlenebilir olduğunu düşünüyorum. O halde hepinize iyi seyirler diliyorum şimdiden dizi dostlarım. Hoşçakalın Jazetel ‘de dizi sever arkadaşınız Meri ‘ de kalmanız dileğiyle 🙂

Romantik Komedi Dizi Önerileri için Buraya Tıktık Yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir