The Sweet Blood Konusu ve Oyuncuları – Web Dizileri

2021 Kore dizileri nin tamamının Jazetel ‘de olmasını istiyorum. Bu nedenle sık sık kesinleşmiş yeni Kore dizileri konusunda sizlere bilgileri aktarmak istiyorum. Bugün ki dizimiz de webtoon ‘dan uyarlama olan, kısa bir web draması : The Sweet Blood .

Konuya geçmeden önce; Son Yılların En İyi Kore Dizi Önerileri için tıklayın.

Lafı hiç uzatmayacağım. Gelin hep beraber The Sweet Blood konusu ‘na göz atıp, dizi oyuncularına geçelim.

The Sweet Blood Konusu

 • Ülke: Güney Kore
 • Bölüm Sayısı: 15
 • Yayın Günü: Çarşamba, Cumartesi
 • Yayın Kanalı: Naver TV Cast , vLive
 • Bölüm Süreleri: 10 dk.
 • Yayın Tarihi: 24 Mart 2021 – 12 Mayıs 2021

İnsan bir anne ile vampir bir babadan olma Yeon Seo, 118 yaşında yarı insan yarı vampir biridir. Tek hayali tamamen insani bir hayat yaşamaktır. İnsan olarak hayatına devam eden Yeon Seo ‘nun şuan için tek problemi liseden hayırlısıyla mezun olmaktır 🙂 Okuluna uyum sağlayan Yeon Seo’nun okulda ciddi bir problemi vardır. Sınıf arkadaşı Song Meo Roo’nun çekici kanı Yeon Seo’yu bir hayli zorlamaktadır. Dizi bu ikilinin aşkını konu alacak; Bir melez ile insanın aşkı.

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Eveet dizi konusu hemen hemen bu şekildeydi. Sıradan vampir dizi konularından çok da farklı değil. Bizi nasıl bir işleyiş bekliyor merak ediyorum. Bildiğiniz üzere Güney Kore, web dramalarına hiç mi hiç önem vermiyor. Dileğim bu dizi gerektiği önemi alır da sihirli annem efectleri ile karşılaşmayız 🙂 Gelin şimdi de dizi oyuncularına bir göz atalım.

Oyuncular

The Sweet Blood izle

 • Song Chae Yoon :Dizide Son Yeon Seo karakterini canlandıracak. Oyuncu tanıdığım bir oyuncu değil bu nedenle yorum yapamayacağım.
 • Kim Eo Jin : Oyuncunun ilk draması olacak. Daha önce oyunculuk anlamında bir deneyimi bulunmuyor. Dizide Song Meo Ru karakterini canlandıracak.
 • Kim Ji Woong :Çıkış yapmayı bekleyen bir Koreli sanatçı olan, Ji Woong dizide Yoon Chi Woo karakterini canlandıracak.
 • Cho Eun Ho  :Eun Ho’nun da oyunculuk anlamında ilk deneyimi olacak. Oyuncu dizide Do Hyun Je karakterini canlandıracak.

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

The Sweet Blood

Dizi oyuncuları hemen hemen bu şekildeydi. Dizinin oyuncuları genel olarak deneyimsiz çaylak oyunculardan oluşuyor. Açıkçası sırf oyunculukları merak ettiğim için diziye bir şans vermeyi düşünüyorum. Benden önce izlerseniz eğer, mutlaka yorum yapın. 🙂 Son olarak sık sık aratılan sorular için ayrı birer başlık açmak istiyorum. Ardından yazıyı sonlandıracağım.

The Sweet Blood İzle

Dizinin Türkçe altyazılı bölümleri youtube ‘da bulunuyor. Youtube’dan izleyebilirsiniz. Aynı zamanda dizinin bölümleri Kore dizi çevirileri yapan Korsan sitelerde de mevcut. Buralardan izleyebilirsiniz. Dizinin Netflix ‘de yer alıp almayacağı konusunda bir bilgim yok.

The Sweet Blood Fragmanı

The Sweet Blood Yeni Bölüm Ne Zaman

24 Mart 2021 – 12 Mayıs 2021 Tarihleri arasında Çarşamba ve Cumartesi günleri yayınlanacak. Türkçe çevirileri muhtemelen hemen 1 gün sonra saydığım korsan sitelerde yer alacaktır. Sonuç olarak The Sweet Blood dizisi konusunda sizlere vereceğim bilgiler bu şekildeydi. Umarım sizler için yararlı bir yazı olmuştur.

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

-Jaze

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

9 thoughts on “The Sweet Blood Konusu ve Oyuncuları – Web Dizileri

 • 28/04/2021 tarihinde, saat 02:29
  Permalink

  Şuan sadece 11 bölümü var sanırım devamı çıkacakmı yoksa bittimi?

 • 28/04/2021 tarihinde, saat 19:00
  Permalink

  Dizi 15 bölüm yani devamı gelecek.

 • 28/04/2021 tarihinde, saat 21:09
  Permalink

  esas çocuk kim ji woong mu

 • 10/05/2021 tarihinde, saat 16:02
  Permalink

  Inşallah Kim Ji Woong 2.erkek sendromunu Yaşamaz çünkü o oldukca yakışıklı

 • 16/05/2021 tarihinde, saat 07:53
  Permalink

  Yaa dizi bitti yaaa of ağlicam suandaağ

 • 16/05/2021 tarihinde, saat 07:54
  Permalink

  Of yaa

 • 28/05/2023 tarihinde, saat 21:39
  Permalink

  bu bir bl drama mı acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir