Summer Guys Konusu ve Oyuncuları – 2021 Kore Dizileri

Kasvetli bir havadan hepinize Güntünaydın! Bugün sizlere bahsedeceğim dizi yine bir Kore Dizisi . Başlıktan da anlayacağınız üzere 2021 yapımı bir dizi : Summer Guys . 30 Martta yayınlanmaya başlayan dizi oyuncuları ile dikkat çekiyor. Zira oyuncularının büyük kısmı ünlü k pop gruplarının birer üyeleri.

Bugün lafı çok fazla uzatmak istemiyorum. Gelin hep beraber Summer Guys konusu başlığı altında dizinin hikayesini, ardından ise Summer Guys oyuncuları başlığı altında dizinin cast seçimini inceleyelim.

Konuya geçmeden önce; Son Yılların En İyi Kore Dizi Önerileri için tıklayın.

Summer Guys Konusu

 • Hangul İsmi: 썸머 가이즈
 • Dizinin Diğer İsimleri: Sseommeogaijeu, Sseommeo Gaijeu
 • Yönetmen: Heo Chan
 • Senaryo yazarı: Yook Shi
 • Tür: Müzikal – Romantik – Gençlik
 • Yayın Günleri: 30 Mart 2021 – 28 Nisan 2021
 • Bölüm Sayısı : 10
 • Bölüm Süreleri: 30dk
 • Kanal : Abema Tv

Dizi Konusu : Dizi duymaya çok alışık olduğum bir adada geçiyor : Jeju Adası. Jeju adasında batmak üzere olan bir barı yeniden hayata döndürmeye çalışan 5 gencin etrafında dönecek dizi. Birbirlerinden oldukça farklı olan bu 5 gencin hayatlarına odaklanacak dizi. Summer Guys, gerek müzikal olarak gerekse romantizm olarak 2021 sezonunun gençlik dizisi olmayı hedefliyor.

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Evet dizinin hikayesi bu şekildeydi. Diziyi henüz izleme fırsatım olmadığından bu kısmı o kadar da uzun tutamıyorum. Gelin şimdide dizinin oyuncu kadrosuna bir göz atalım.

Oyuncuları

summer guys oyuncuları

 • Lee Jung Shin :Oldukça ünlü olan Rock Grubu CNBLUE’nin basçısı olan Lee Jung Shin, dizide Seon Woo Chan karakterini canlandıracak. Jung Shin’i daha önce birçok kez yan rollerde izlemiştim ancak daha önce başrol olarak hiç izlememiştim. Diziye sırf Lee Jung Shin için bile başlayabilirim 🙂
 • Kang Mi Na :Mina’da Jung Shin gibi ünlü bir grubun üyesi. Şarkıcı ve dansçıdır. Gugudan grubundan haberdarsanız Mina’yı eminim ki tanıyorsunuzdur. Mina‘nın daha önce hiçbir dizisini izlemedim. Bu dizide Oh Jin Dal Rae karakterine can verecek.
 • Viini :Gerçek adı Kwon Hyun Bin olan oyuncu, aynı zamanda rapçi ve modeldir. Yine tanımadığım bir oyuncu, bu nedenle oyunculuğu konusunda yorum yapamayacağım. Bu dizide Park Gwang Bok karakterine can verecek.
 • Im Na Young : Güney Koreli bir şarkıcı olan Na Young PRISTIN grubunun lideri ve baş rapçisidir. Dizi de Yeom Ah Ran karakterine can verecek.
 • Lee Jung Sic :Aynı zamanda model olan oyuncu dizide Matthew karakterine can verecek.

Summer Guys

Eveeet dizinin beşli kadrosuna bu şekilde değinmiş olduk. Dizi hakkında sizlere verebileceğim bilgiler bu şekildeydi. Son olarak sık sık aratılan sorulara da başlık başlık cevap vererek yazıyı sonlandıracağım.

Summer Guys İzle

Dizi Netflix ‘e düşüp düşmeyeceği konusunda pek bir bilgim yok. Bu konuda fikirde yürütemiyorum. Kısa bir dizi olmasından dolayı finalden belli bir süre sonra düşer diye tahmin ediyorum.

 • Diziyi nereden izleyebilirim ?

Diziyi asyafanatiklerim gibi korsan sitelerden izleyebilirsiniz. Güney Kore dizileri konusunda yüzlerce dizi izleme sitesi bulunuyor.

Summer Guys Dizi Fragmanı

Summer Guys Ne Zaman Yayınlanacak

Yukarıda buna değinmiştim ancak bu konularda çok fazla soru işareti olduğu için ayrı bir başlık açmak istedim. Dizi 30 Mart 2021 – 28 Nisan 2021 tarihleri arasında Salı ve Çarşamba günleri yayınlanacak. Summer Guys Finali de dolayısıyla 28 Nisan 2021 tarihinde yayınlanacak.

Dizi konusunda sizlere vereceğim tüm bilgiler bu şekildeydi. Umarım yazı sizler için faydalı olmuştur. Başka bir dizi incelemesinde görüşmek üzere, hoş çakalın!

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

-Jaze

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir