Brave 10 Konusu ve Anime İncelemesi – İzlemeden Geçme

Evvet bu hafta sizlere aksiyon dolu bir anime ile geldim; Brave 10 Konusu ve Anime İncelemesi. Sözü çok uzatmadan hemen konuya geçiyorum;

Brave 10 Konusu

Animemiz 10 cesur savaşçıyı konu alıyor. Hepsinin ayrı özellikleri var. Yukimura adında bir adam bu 10 savaşçıyı etrafında topluyor ve inandıkları şey uğruna savaşmayı öğretiyor. Baştan sona fazlası ile heyecan dolu bir anime, her bölümde biraz daha seveceğinize inanıyorum.

Anime İncelemesi

Her daim romantik komedi olmaz dedim ve de bu hafta sizlere vurdulu kırdılı bir anime ile geldim. Hem eğlenceli hem de kendinize cesaret verecek bir anime arıyorsanız, kesinlikle izlemeniz gereken bir anime. Sizlere öncelikle şundan bahsetmeliyim ki animenin her bölümü ayrı bir heyecan verici şekilde kurgulanmış. Ne olacak ne oldu diye düşünüyorsunuz her an, bu da işleri daha eğlenceli bir hale getiriyor.

Brave 10

brave 10 anime konusu

Kısaca size animenin amacından bahsedeyim. Rahibe olan kızımız Isanami nin başına gelen olayları konu alıyor. Kızımız onun peşinde olan suikastçilerden kaçarken Saizo adında bir samuray ile karşılaşıyor. Ve samurayımız kızımıza yardım ediyor. Kızımız ile samurayımızın arasındaki ilişki fazlası ile tatlı ve de çekişmeleri aşırı eğlenceli. Tabi kızımızın yapışkan yönü samurayımızı çileden çıkarsa da yine de kızımızı korumaktan ve de yanında olmaktan vazgeçmiyor.

Tabi animemiz sadece kızımız ve samurayımızdan ibaret değil, diğer karakterlerde bir o kadar güzel ve güçlüler. Hepsine ayrı ayrı hayran olduğumu belirtmem gerek özellikle de Rokuro benim favorilerimden. Anime pes etmemeyi ve de insanın içindeki güzel ve aydınlık yanın ortaya çıkmasını sağlıyor bana göre yani bir şeyler kapmak gerekiyor sadece anime olarak izlenmemesi gerektiğini düşünüyorum. Umarım sizlerin de hoşuna gider hepinize güzel seyirler diliyorum.

Brave 10 Karakterleri

  • Isanami : Gizli güçleri olan rahibemiz.
  • Saizo Kirigakure : Fazlası ile güçlü ve de yakışıklı samurayımız.
  • Sanada Yukimura : Özelliklerini bir türlü anlayamadığım sempatik karakter
  • Rokuro Unno : Gözleri ile bütün bilgileri alan ve de ses bombası ile düşmanları etkisiz hala getiren savaşçımız ve benim favorim.

Diğer karakterileri de izledikçe keşfedeceksiniz umarım beğenirsiniz.

Gamzeli

Daha Fazla Anime İncelemesi için Buraya Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir