Golden Time Konusu ve Webtoon İncelemesi

Herkese selamlaaaarrrrr! Çooook uzun bir zaman oldu, yazı yazmayı özlemişimmm. Bu uzun süre zarfında mezun oldum ve işe başladım. Küçük vakitlerimi sevdiğim aktiviteleri yaparak geçirip sizlere sunmak istedim. Umarım işimin ilerlediği zamanlarda da sevdiğim şeylere vakit ayırıp sizlerle paylaşabilirimmm. Bu arada yeni eğitim ve öğretim döneminde herkese başarılar dilerimmmm! ; Golden Time

Daha Fazla Webtoon İncelemesi için Buraya Tıklayın

Golden Time Konusu

Golden Time webtoon oku

Light and Shadow ’un devam serisi olan Golden Time’da, Eli ve Edna’ın büyük oğlu olan Alex başarılır bir genç adamdır fakat artık ailesinin korumasını artık istememektedir. Bu yüzden bir sefer düzenler ve yoldaşlar edinerek gerçek bir kral olmaya çalışır. Jessica ise krallığını kurtarmak için farklı bir kimliğe bürünür ve kendini bir anda Alex’in yoldaşlarından biri olarak bulur.

Light and Shadow Webtoon İncelemesi için Buraya Tıklayın

Webtoon Yorumu

Uzun zamandır bölüm biriktiriyordum ve bölümleri biriktirdikçe okumaya başladım fakat bölümler aşırı kısa olduğu için hemen bitiyordu bu yüzden tekrardan bölüm biriktirerek beklemeye başladım. Artık gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayınca da bir yorumlayım dedim ve ta-daaaa!

Golden Time webtoon oku

Light and Shadow ’ un devam serisi olsa da ilk seriyi okumasanız da olur. Ara da bir bağlantılı bölümler çıkıyor ama anlaşılmaz da olmuyor. Fakaaaatttt Light and Shadow kesinlikle okunmalı arkadaşlar, okumadıysanız koşun koşunnnn!

  • Çizimleri tek kelimeyle; MÜKEMMELLL!

Ama bana kalırsa ilk serinin derinliği daha güzeldi. Şu an 64. Bölümde ve son bölümlerde daha çok heyecan var. Eğer ilk seri gibi 100 bölüm de biterse yine bir şey anlamayız valla webtoondan. Dediğim gibi bölümler kısa olduğu için olaylar da geç çıkıyor ve gerçekler ortaya biraz geç çıktığı için ilklerde sıkılabilirsiniz. Ama bölümler bayağı birikmiş durumda ve olayların tam merkezinde olduğu bölümlerdeyiz, o yüzden bölümleri hemen bitiriverirsiniz.

Light and Shadow her ne kadar güzel olsa da sonu oldu bittiye getirilmiş gibiydi ve umarım bu seride de öyle olmaz. Daha yaşanacak çok şey, cezalandırılacak çok kişi var aman yapmayın sayın yazarcığımız!!

Sanırım üçüncü bir serisi olacak ve bu seride bu ailenin kızlarından biri olacak diye biliyorum.  Onu da bekleriz ne diyelim. Sağlıcakla kalınnnn…

-Rase

Rase

HEYYOOO!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir