Followers Konusu ve Yorumu

Uzun bir aradan sonra tekrardan selamlarrr!!! Genelde popüler dizileri herkes izlediği için ve yorumları olduğu için yazıları yazamıyorum maalesef ve o yüzden mini bir dizi diye Followers dizisine başladım. Bir tane daha yarıda kalmış bir dizim olsun istemedim ne yalan söyleyim…

Followers Konusu

Followers Konusu

Oyuncu olmak isteyen Natsume küçük olsa da her türlü işin peşinden gitmektedir. Bir gün bir reklam çekiminde olan Natsume, ünlü bir fotoğrafçı olan Rimi Nara’ın onu çekmesiyle hayatında küçük değişimler yaşamaya başlamıştır.

Japon Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Dizi Yorumu

Dizi 9 bölümden oluşuyor.  Yukarıdaki dizi açıklamasına pek aldanmayın çünkü genel olarak dizideki karakterlerin hayatlarını ele almış gibi. Ağırlık olarak Rimi daha ön planda, hatta dizi o ve çevresini ele alıyor gibi. Natsume ise gözüküyor dizide ama öyle aman aman bir rolü yoktu. Hatta ilk bölümden izlenimimde Natsume’nin kısa zamanda yükselişi ve sosyal medyadaki takipçileri arasındaki olaylar çevresinde gelişir diye umuyordum ama pek alakası yoktu. Tabii yine de sosyal medyanın gücünü görebiliyorduk.

Dizi sabit bir konu üzerindeydi de değildi de. İş hayatları, özel hayatları, arkadaş ilişkileri gibi şeyler üzerinden gitti hep ama hep farklı karakterler olduğundan dizi çok stabil değildi.

Followers Konusu

Diziye başlarkenki düşüncelerim ile finale doğru olan düşüncelerim çok farklı oldu. İlk bölümler biraz sıkar sonraları güzel olur düşüncesi vardı ama çok patlatmadı kendini.

Japon Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Followers

Basit bir senaryoydu.. Olurda zamanım yok mini dizilerden izleyim bari diyorsanız bu diziye bakmasanız da olur.  Yani yazacak bir şey de bulamadım. Neresinden tutsam elimde kalıyor. Çok kötü de değildi aslında ama konuşturacak bir tarafı yoktu pek.

Son iki bölümü bir şeyler yaparken izledim mesela ve diğer bölümleri de atlaya atlaya geçmiştim. Yani dediğim gibi diziye başlarken farklı düşüncelerim olduğu için beni tatmin etmedi sanırım. Çok konuşulan bir dizi değildi ve neden böyle aklımda büyütmüşüm anlamadım.

Daha akıcı ve güzel mini dizilere diyelim artık… Sağlıcakla kalınnn

Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Rase

Rase

HEYYOOO!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir