So I Married an Anti-Fan Konusu ve Yorumu

Yazıya geçmeden önce, geçtiğimiz günler diğer bir site yazarımız Daisy, So I Married an Anti-Fan Webtoon İncelemesi yazısını kaleme almıştı. Dizinin webtoon’unu merak ediyorsanı eğer;

So I Married an Anti-Fan Webtoon İncelemesi için Buraya Tıklayın.

So I Married an Anti-Fan Konusu

Hoo Woon dünyaca tanınmış bir K-pop sanatçısıdır. Geung Young da bir magazin dergisinde muhabirdir. Haber olması umuduyla bir gece kulübüne gider ve orada Hoo Woon ile gergin anlar yaşar. Alkolü fazla alan Geung Young, Hoo Joon’un ayakkabısına kusunca Joon sinirlenir. Geung ise herkesin bu kadar çok sevdiği popstarın gerçek yüzünü gördüğünü düşünür ve magazinciler dışarıdayken onun kafasına topuklu ayakkabıyı fırlatır.Bu olaydan sonra Geung Young işinden kovulur ve bunun Hoo Joon’un yaptırdığını düşünür ve onun anti fanı olur. Böylece ”So I Married Anti-Fan” programı ile yolları tekrardan kesişir.

Dizi Yorumu

Yaklaşık bir sene önce falan webtoonunu okuyordum ama bir yerden sonra bırakmıştım. Bırakma sebebi de olayların fazla uzamasıydı diye hatırlıyorum. Dizisinin çıkacağını öğrenince iyi olur demiştim. Daha kısa sürer oalylar falan çok uzamaz diye. Aynen de öyle oldu. Olaylar çok fazla uzamadı. Ama şöyle ki webtoon da JJ ile araları bu kadar bozuk muydu hatırlamıyorum. Yani JJ çok fazla kinliydi ve dizi de aşırı göz önündeydi diyebilirim. Oh In Hyeong’un ise bu kadar ünlü olmayı istemesini hatırlamıyorum.

So I Married an Anti-Fan Webtoon İncelemesi

Belki de ben okumayı bıraktıktan sonra daha çok öne gelmişlerdir bilemiyorum? Şöyle ki webtoon da çok fazla şey oluyor ve dizi daha kısa tutulmuş. Bu güzel tamam da sanki programdan da kısmışlar. JJ ile aralarında ki sorun yerine biraz daha programa ağırlık verilmeliydi sanki?

So I Married an Anti-Fan

In Hyeong da çok arada kaldım. Bazen sinsi gibi bazen saf. Final bölümünde de teklif geliyor kıza ama reddediyor? E kaç senedir uğraşıyorsun kızım ne diye fırsatı tepiyosun ki, saçma.

Dizi 16 bölümden ve her bölümü 1 saatten oluşmakta. İzlerken sıkılmadım, eğlenceliydi. Kafa yormayan, yemek yerken veya oje sürerken izlenecek hafif bir diziydi. Hayır tabii ki izlerken oje falan sürmedim tabii ki ahahahah!

Final standart Güney Kore dizileri finali gibiydi. Mutlu bir final ama ben böyle sonları sevmem ne yalan söyleyim. Şu son Abbys’de de oluyordu. Süre doldurmalık finalleri bir köşeye atın sayın senaristlerim!

Abyss Konusu ve Dizi İncelemesi için Tıklayın.

Sağlıcakla kalınnn…

-Rase

Rase

HEYYOOO!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir