Hometown Cha-Cha-Cha Konusu ve Oyuncuları

Hometown Cha-Cha-Cha Kore dizisi ayrıca Mr. Hong , The Sea Village Cha Cha Cha , Fishing Village Cha Cha Cha , Chachachacha In The Seaside Village , Mr. Handy, Mr. Hong , The Seashore Village ChaChaCha , Gaetmaeul Chachacha , Gaesmaeul Chachacha , Hongbanjang , 홍반장 isimleri ile de bilinmekte.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada sevinç fırtınaları kopartan dizinin konusu ile giriş yaptım bloğa. Kim Seon Ho ‘nun önceki dizisinde 2.erkek olmasından hoşnut olmayan izleyiciler bu haber ile adeta bayram sevinci yaşadı, Shin Mi Ah da buna çilek sumak oldu.

Start Up dizi yorumu ‘m yakında blogda olacak ancak şunu söyleyeyim ben Kim Seon Ho’nun ikinci erkek oluşuna o kadar üzülmemiştim. Ama Kim Seon Ho ‘yu farklı bir dizide başrol olarak da görmek istiyordum. Haliyle bu habere ben de çok mu çok sevindim.

Start Up Dizi Yorumum için Buraya Tıklayın.

Shin Min Ah konusunda çok fazla konuşmama gerek yok sanırım. Kadın star star! Shin Min Ah hem oynadığı dizileri zirveye çıkaran, hem de yanındaki rol arkadaşını zirveye çıkaran bir oyuncu. Senaryo nasıl olursa olsun kadın götürüyor diziyi. Hal böyle olunca da Hometown Cha-Cha-Cha 2021 ‘in en merak ettiğim dizisi oldu. Bakalım bizlere neler bekleyecek. Lafı çok daha fazla uzatmadan Hometown Cha-Cha-Cha dizi konusu ve genel bilgiler ile yazıya devam etmek istiyorum:

Hometown Cha-Cha-Cha Konusu

Hometown Cha-Cha-Cha Konusu

 • Tür: Melodram-Romantik-Komedi
 • Bölüm: 16
 • Yayın Tarihi: 2021 İlk Yarısı
 • Senarist: Shin Ha Eun

Dizi mahallede kahraman olarak görülen Hong Doo Shik ‘in etrafında dönmektedir. Bay Hong insanlara yardım etmeyi seven bunun için çaba sarf eden biridir. Görevi ne olursa olsun sadece asgari ücrete tama etmekte. İster çocuk ister yaşlı olsun herkes ile samimi gayri resmi konuşmaktadır. Ancak tüm bunların yanında Bay Hong gizemli bir adamdır. Hakkındaki söylentiler mahalleli arasında konuşulmaktadır.

Diş hekimi Yoon Hye Jin (Shin Min Ah), özgüveni yüksek, güzelliği dillere destan zeki bir kadındır. Alışverişi çok sevdiğinden dolayı etrafındakiler tarafından Materyalist görünmekte. Ancak tüm bunların yanında sıcacık bir kalbe sahiptir, devamlı yaptığı bağışlar ile insanları mutlu eder. Dizi genel olarak bu ikilinin etrafında dönmektedir.

Konu sıradan duruyor, güzel işlenirse kalp ısıtacak bir dizi havası veriyor. Bakalım beklentimizi karşılayacak mı ? Hadi şimdi de Mr Hong dizi oyuncuları ndan bahsedelim. Hometown Cha-Cha-Cha Oyuncular :

Kore Dizi Önerilerim için Buraya Tıklayın.

Oyuncular

Hometown Cha-Cha-Cha Konusu

 • Shin Min Ah

Kore dizileriyle içli dışlı olup da Shin Min Ah ‘ı tanımayan var mıdır ki? Elbette de yoktur, varsa ayıp etmiştir 🙂 My Gril Friend is Gumiho ile büyük bir kitle elde eden, sonrasında çıkarmış olduğu diziler ile bir çok drama sevenin gönlüne taht kuran bir oyuncudur kendisi. 2020 yılını dizisiz geçiren Shin Min Ah 2021 yılına 3 farklı dizi ile girmeye düşünüyor. Bunlardan biri de başlıktan anlayacağınız üzere : Hometown Cha-Cha-Cha

Hometown Cha-Cha-Cha

Shin Min Ah dizide zeki güzel bir diş hekimini canlandıracak. Son  olarak Shin Min Ah’ın oynadığı diğer dizileri de sıralayıp Kim Seon Ho ‘ya geçmek istiyorum.

Shin Min Ah Oynadığı Diziler

 1. A Love To Kill
 2. My Girlfriend Is a Gumiho
 3. Oh My Venus
 4. Tomorrow With You
 5. Chief of Staff

Listeyi 2005 yılından başlattım. 2005 Yılı öncesi de dizileri mevcut ancak ne ülkemiz de ne de Kore’de tutmayan diziler olduğundan listeye almak istemedim. Sıra Kim Seon Ho da;

Kim Seon Ho Hometown Cha-Cha-Cha

 • Kim Seon Ho

Açıkçası Start-Up ‘dan önce hiç dikkatimi çekmemişti. Start Up dizisi ile beraber ‘Aaa demek böyle bir oyuncu var.’ diye düşünüp, ufak bir araştırma yaptıktan sonra izlediğim çoğu dizide yer aldığını öğrendim. Oyunculuğuna diyebileceğim çok fazla bir şey yok, görüyorsunuz. Olumsuz bir şeyler söyleyip tepki çekmek istemiyorum, ortalama bir oyunculuğu var. Her geride bıraktığı dizi ile kendisini biraz daha geliştiriyor. Mimiklerini güzel kullanıyor.

2017’den bu yana bu sektördeymiş. Genel olarak yan rollerde oynayan Kim Seon Ho , Mr. Hong ‘da başrol olan ana karakter Bay Hong ‘u canlandıracak. Son olarak Kim Seon Ho dizileri ile yazıyı tamamlamak istiyorum buyurunuz;

Kim Seon Ho Oynadığı Diziler

 1. Eulachacha Waikiki 2
 2. Find Me in Your Memory
 3. Start-Up

Ayrıca Kim Seon Ho 2021 yılında Bay Hong dışında Link: Eat, Love, Die dizisinde de yer alacak. Baş karakter mi yoksa yan karakter mi olacağı meçhul. Bekleyip göreceğiz. Yukarıda da belirttiğim gibi Mr Hong dizi yönetmeninin kim olduğu konusunda bilgiler henüz net değil. Bu nedenle yönetmene ayrı bir başlık açamıyorum. Senariste gelirsek ise öyle başlık açılacak bir senarist değil, ben ne çalışmalarını ne de kendisini tanımıyorum.

Hometown Cha-Cha-Cha

Dönem içinde Hometown Cha-Cha-Cha yeni bölüm ne zaman ve Hometown Cha-Cha-Cha ne zaman başlayacak ayrıca Bay Hong yayın günü ne zaman tarzı sorular alındığı için bunlara da yukarıda değindim. Gelin şimdi de dizinin yönetmenine bir göz atalım;

 • Hometown Cha-Cha-Cha Yönetmeni; Yoo Je Won

Dizi yönetmeni Kore’de oldukça meşhur olan bir yönetmen. Keza şimdi aşağıda sıralayacağım dizilerine bir göz atarsanız neden meşhur olduğunu anlayacaksınız.  Yönetmenlik koltuğunda oturduğu diğer diziler;

 • The King: Eternal Monarch
 • Hi Bye, Mama!
 • Abyss 
 • The Smile Has Left Your Eyes
 • Tomorrow With You
 • Stranger

Hometown Cha-Cha-Cha Yorumu

Hometown Cha-Cha-Cha final yapar yapmaz Hometown Cha-Cha-Cha dizi yorumu bloğumda yayında olacak. Beklemede kalın. Dizi hakkında söyleyebileceklerim bunlar, umarım sorularınızı yanıtlayabilmişimdir. Hoşça Kalın Sağlıcakla Kalın!

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

-Jaze

jaze
Takip Et !

jaze

İçinde bulunduğu evrende ait olduğu konumu aramaya çalışırken 'geleceğe farklı bi yatırım yapmalıyım' düşüncesiyle bir yandan da blog açmış biri işte... Hakkında yazılacak pek bir şey yok, Jaze sadece Jaze işte.

2 thoughts on “Hometown Cha-Cha-Cha Konusu ve Oyuncuları

 • 13/06/2021 tarihinde, saat 22:43
  Permalink

  Kim seon ho’nun oynadığı dizilerin arasında ”bence” catch the ghost dizisinin de olmalıydı . En sevdiğim dizilerden biridir kendisi .

 • 14/06/2021 tarihinde, saat 13:44
  Permalink

  Dizi gözümden kaçmış, haklısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir