Mad for Each Other Konusu ve Oyuncuları

Herkese selam! Bugün, 24 mayıs’ta yayınlanacak olan Mad for Each Other Kore dizisi ile karşınızdayım. Asıl adı ”Bölgedeki Çılgın Çocuk” ( 이 구역의 미친X) olan ve 13 bölümden oluşacak bu diziyi Netflix ‘te izleyebileceğiz.

Başrolde, uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Jung Woo ve Oh Yeon Seo yer alıyor. Jung Woo, senaryoyu ilk gördüğünde ilgi çekici olduğunu ve oynamanın ona zevk vereceğini belirterek yeni platform olan Netflix ‘in onlara ne tür imkanlar sunacağı konusunda da fazlasıyla heyecanlı olduğunu eklemiş. Çünkü kendisi en son 2016’da ekran karşısına geçmişti. Ve dizisi, geleneksel yöntemde yayınlanmıştı. Oh Yeon Seo ise senaryoyu ilk okuduğunda gülmekten kırıldığını söyleyerek ekrana nasıl yansıyacağı konusunda meraklı olduğunu açıklamış.

Mad for Each Other

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Dizinin afişine baktığımızda bile, oyunların diziye katacakları komik sahneleri anlayabiliriz. Zira fragmanı da oldukça garip. İzlediğinizde kafanızda soru işaretleri bırakabilecek tarzda. Başrol oyuncularımız, romantik ve dram kategorilerinde yer alan konuyu, bir hayli eğlenceli hale getirecek gibi görünüyor.

Bu beklenmedik çiftimiz, kendi içlerinde yaşadıkları sorunlarla birlikte birbirine aşık olan iki kişiyi canlandıracak. Patlamaya hazır bomba gibi dolaşan ve öfke kontrolü sorunu olan adamın, olayları kafasında kurup etrafındaki herkesi sinirlendirebilen kadınla tanışması nasıl olacak? Birlikte konunun detaylarına bir göz atalım.

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Mad for Each Other Konusu

Film, kendilerince acı dolu hikayelere sahip olan Lee Min Kyung ile No Hwi Oh’nun, birbirini yaralayarak ve iyileştirerek aşık oluş sürecini işliyor. No Hwi Oh, Gangnam Karakolu’nda, şiddet suçları bölümünde çalışmış olan eski bir dedektiftir. Hayatı bir anda tersine dönmeden ve herhangi bir konuda öfkesine hakim olamayan çılgın biri haline gelmeden önce, iyi bir şekilde yaşadığını düşünüyordu.

Lee Min Kyung ise kendi hayal dünyasında, kafasında kurduğu şekilde yaşayan bir kadındır. Saygı duyulan bir işi varken, güzel ve sıradan bir yaşam sürerken hayatı o kazayla tepetaklak olur. Şimdi, kendi hapishanesinde mahkum olmuş, kimseye güvenemeyen biri haline gelmiştir. Sanrıları, etrafındaki herkesi kızdırıyordur. Bu ikili tesadüfen karşılaşır ve birbirlerini iyileştirme sürecinde aşık olurlar.

Oyuncular

  • Lee Min Kyung :Gerçek adıyla Oh Yeon Seo, dizimizin kadın başrol oyuncusu.
  • No Hwi Oh :Gerçek adıyla Jung Woo, dizimizin erkek başrol oyuncusu.
  • Lee Soo Hyun :Gerçek adıyla Soo Hyun. Başrol oyuncularımızla aynı mahallede yaşayan, fatura ve giderlerini ödemeye çalışan, kaba müşteriler yüzünden insanlara olan sevgisini çoktan kaybetmiş 20’lerinde bir kız.
  • Sang Yeob: Ahn Woo Yeon
  • Kim Nam Hee: Seon Ho
  • Baek Ji Won: In Ja
  • Lee Hye Eun: Sun Young
  • Lee Yeon Du: Joo Ri
  • Jung Seung Kil: Manager Kim

Mad for Each Other

Mad for Each Other Dizi Fragmanı ;

-Betül

Kore Dizi Önerileri için Buraya Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir