Positively Yours Konusu ve Yorumu – Webtoon Oku

Positively Yours Webtoon Konusu ve Yorumu ;

Positively Yours Konusu

Hee- Won hoşlandığı yakın arkadaşı ile diğer yakın arkadaşı birbiri ile çıkmaya başlamışlardır. Bu duruma üzülen Hee- Won teselli bulmak için, bir yabancıyla, tatmin edici bir gece geçirir. Fakat bu gecenin bir sürprizi vardı: Hee-Won hamileydi. Hee- Won sorumluluğu kendi başına almak istiyordu ama kaderi Doo-Joon ile kesişmişti bile. Doo- Joon ise sorumluluğu dünden almaya razıydı.

Webtoon İncelemesi

İsterdim ki burada yazdığım bütün webtoonlar final vermiş olsun ama olmuyor olmuyorrrrr. Webtoonlarda güncel çeviri beklemek için azıcık sabırlı olmak gerekiyor ve benden sabırdan bol ne var ki?!

Şuan güncele gelen webtoonumuz 53. bölümde, bir oturuşta sizde güncele gelirsiniz zaten ama güncelden sonrası beklemek üstte dediğim gibi sıkıntı.

İlklerde biraz öf püf çekiyorsunuz amaaa Doo-Joon yapıyor yapacağını. Arada bir mağara adamlığı tutmuştu ama sonralarında düzeldi gibi. Umarım ileride yazarcığımız kıskançlık seviyesini bir doz arttırmaz.

Şu öf püflerden sonra gözlerinizden kalpler fışkıracak bölümlere geçiş yapıyoruz. Immm arada araya giren bir iki leş karakter olabiliyor ama sonları çabuk geliyor.

Positively Yours webtoon konusu

Karakterlerimizin aileleri de birbirlerine oldukça zıt. Doo-Joon kalabalık bir aile çevresinde sevgi ile büyümüşken, Hee-Won kızımız ise yalnız ve sevgi görmeyen bir anne tarafından büyüdü. Annesi ile olan diyaloglarda sövebilirsiniz.

Positively Yours

Çizimlerini beğendim, güzeller. Konudan bahsettiğim gibi öyle çok değişik bir konusu olmasa da kendini okutturuyor. Bir de sanki okurken bir anda izliyormuş gibi hissediyordum. Buram buram k-drama senaryosu kokuyor. Yani öyle ki finale kadar aklımda draması için oyuncular bile belirecek.

Positively Yours Konusu ve Yorumu

Okuduğum diğer webtoonlara kıyasla bölümleri azıcık daha uzun. Böyle uzun dediğime bakmayın bir bölümü okumak maksimum 5 dakika kadar falan sürüyor. Eğer yeniyseniz webtoon okumasında bu bölüm ne kadar kısa diyebilirsiniz ama diğer webtoonlara hazırlıklı olun 2 dakikaya biten bölümler olabiliyor maalesef.

Yazacak fazla bir şey bulamıyorum. Şuan webtoonun yarısında sayılır. Gelişme ve sonuç için yorumda bulunamıyorum ama giriş için ve gelişmeye yakın olarak iyi bir giriş yapıldı. Sıkmıyor ve eğer güçlü, ayakları yere sağlam basan kadın karakterlere muhtaçsanız eh bir göz atın derim.

Sağlıcakla kalınnnn…,

-Rase

Daha fazla Webtoon incelemesi için tıklayın.

Rase

HEYYOOO!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir