Ouran Koukou Host Club Konusu ve Anime İncelemesi

Bu gün sizlere Ouran Koukou Host Club adında bir animeden bahsedeceğim. Öncelikle bölüm sayısı 26 ve yayınlanma tarihi 2006 yılında olmuştur. Kulağa baya eski bir anime gibi geliyor ama izleyince öyle olamadığını ve de  duygusal bir mizaha sahip olduğunu göreceksiniz. Sizlere Ouran Koukou Host Club içeriğinden bahsetmek istiyorum;

Ouran Koukou Host Club Konusu

Özel Ouran lisesinde bir host klüp var ve içerisinde 6 yakışıklı erkeğiğmiz var. Bu yakışıklı çocuklarımız host klüpte iken bir öğrenci gelir. Ve bir anda 6 yakışıklı erkeğin içinde bulur kendini ve olaylar sarpa sarar. Siz bu olay örgüsü içerisinde bir çok duyguyu hissediyorsunuz.

 Anime Önerileri için Buraya Tıklayın

Anime İncelemesi

Ouran Koukou Host Club

Bunun yanı sıra bu 6 kişi arasındaki arkadaşlık, birbirini anlama ve destek olma çok güzel işlenmiş. Gruba sonradan dahil olan öğrencimizin tatlılığıda cabası. Tabi ki 6 kişi üzerindeki etkisi doğallığı olaylara ayrı bir güzellik katıyor. Çoğu zaman gülecek ve de bazı zamanlar duve de ilk kez duygusal bir moda bürünüceksiniz .

Bu anime size ne kadar zorlukla karşı karşıya da kalsanız asla pes etmemeyi sevginin ve inancın gücünü gösterecek. Ben bu animeyi 5 kere izledim  her defasında da çok eğlendim ve de ilk kez izliyormuş hissi yaşadım, sizlerinde hoşuna gideceğini düşünüyorum.

 Anime Önerileri için Buraya Tıklayın

Ouran Koukou Host Club Karakterler

Son olarakta karakterlerimiz konusunda bilgi vermek istiyorum. Bu klübün sahibi olan prensimiz oldukça çocuksu ve de olgun bir yapıya sahip. Diğer karakterler üzerindeki etkisi de hiçe sayılmayacak cinsten . Onun yanında olan sınıf arkadaşı oldukça zeki ve klübün maddi işlerine bakıyor. İkiz kardeşlerin kurnaz ve de sevimli yanları sizi onlara çekiyor.

Grubun diğer iki üyesi ise biri oldukça sevimli bir lise son öğrencisi diğeri ise onun can dostu olan arkadaşı. En son olarak ise gruba sonradan katılan doğal ve çalışkan burslu öğrencimiz.

Hepsi birbirinden özel ve eğlenceli karakterler. Sanırım biraz üstü kapalı bir anlatım oldu. Ancak izleyince ne demek istediğimi cok iyi anlayacaksınız. Umarım bu anime kalbinize dokunur ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur.

-Gamzeli

Daha fazla anime incelemesi için tıklayın.

3 thoughts on “Ouran Koukou Host Club Konusu ve Anime İncelemesi

 • 18/06/2021 tarihinde, saat 22:08
  Permalink

  Çok fazla anime seyretmeyen biri olarak merak ettim. En kısa zamanda izleyecem.

 • 21/06/2021 tarihinde, saat 20:42
  Permalink

  teşekkür ederim yorumunuz için kesinlikle izlemelisiniz

 • 05/09/2022 tarihinde, saat 21:11
  Permalink

  Netflix’e yeni geldi bu anime. Benim de dikkatimi çekti güzel bir animeye benziyor. Fakat bir sorum olacak bu anime bl değil, değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir