Somali To Mori No Kamisama Konu ve Anime İncelemesi

Somali To Mori No Kamisama Konusu ve Yorumu

Somali to Mori no Kamisama Konusu

Canavarların ve ruhların yönetiminde olan bir dünyada geçen anime ‘de insan ırkı tükenmek üzeredir. Ormanın gardiyanı ve koruyucusu olan Golem bir gün Somali adında ki küçük bir insan kızını, koruduğu ormanda yalnız ve terk edilmiş olarak bulur. Anime Somali ‘nin ailesini bulmak için uzun bir yolculuğa çıkan ikiliyi baba-kız ilişkisi içinde işlemekte.

Anime İncelemesi

Eveeet. Sizlere farklı, az bilinen ve güzel animeler yorumlamak istediğim için anime seçmem birkaç günümü aldı açıkçası ve bir arkadaşımın önerisi ile sonunda bu animeye bakabildim. Somali to Mori no Kamisama fantastik, macera, yaşamdan kesitler ve drama üzere kurulu bir anime. Drama biraz fazla olabilir, benim daha ilk bölümlerden gözüm dolmaya başladı ?

Animenin aşk dışında başka bi sevgi konusu işlemiş olması beni daha çok içine çekti ve izlemem için teşvik etti açıkçası. Bir baba ve çocuk arasında ki ilişkiyi çok güzel işlemiş. Kendimi her ikisinin yerine de koymadan yapamadım. Golem ile baba, Somali ile çocuk oldum resmen. Aşırı harika gerçeklerden kaçınmayan masalsı bir yapıya sahipti ve şuan nasıl anlatacağımı bilmiyorum gerçekten. Ne söylesem spoi olacakmış gibi geliyor.

Somali To Mori No Kamisama netflix

Her bölümü içinizde bi miktar burukluk ama bi miktar da tatlı bir mutluluk bırakan bir animeydi. Nasıl bittiğini anlamadım bile. Dram dedim diye hemen vazgeçmesiniz umarım izlemekten, çünkü ben de dramı fazla sevmem ama bu anime aynı zamanda eğlenceli ve bir şekilde insanı kendisine bağlıyor. Ayrıca bir sürü hareketli anime izlerken araya bunu koymanız gerçekten tavsiye ederim, insana izlerken huzurlu bir his bırakıyor üzerinde.

12 bölümlük kısa bir animeydi. İkinci sezonunun gelmesini çok isterim.. Gerek seslendirmeleri olsun gerek karakterlerin tavırları, çizimleri her şeyiyle gerçekten kalite fışkıran bi animeydi. Özellikle Somali.. Çocuk konuştuğunda bile insanın yüzünde istemsiz gülümseme oluşuyor. Karakteri gerçekten güzel oturtmuşlar.

Umarım ilk fırsatta izler bu kadar mükemmel bir animeyi es geçmezsiniz. Fırsat verirseniz pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz. Sevgilerle..

-Lulin

Daha Fazla Anime Önerileri için Buraya Tıklayın

Lulin

Lulin

Merhaba. Ben Lulin. İlahiyat 1. Sınıf öğrencisiyim. Bir çok alana ilgim var ve farklı şeyleri severim bu yüzden belli bir hobi söyleyemeyeceğim ama en sevdiğim şeyler arasında yazmak var. Burada yazdığım kelimeler sizlerle buluştuğu için mutluyum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir